Rozwój postaci

Forum Pomoc dla Początkujących.
Awatar użytkownika
Ithil
Posty: 16
Rejestracja: 17 gru 2015 18:01

Re: Rozwój postaci

Post autor: Ithil »

Kiedyś widziałam gdzieś taką tabelkę z rozpiską każdego z zawodów i ilością treningów w danej umiejętności. Ma ktoś może takie coś jeszcze?
Obrazek
Awatar użytkownika
Kregan
Posty: 181
Rejestracja: 07 cze 2015 23:56

Re: Rozwój postaci

Post autor: Kregan »

Ithil pisze: 21 lut 2019 12:50 Kiedyś widziałam gdzieś taką tabelkę z rozpiską każdego z zawodów i ilością treningów w danej umiejętności. Ma ktoś może takie coś jeszcze?
http://arkadia.ethel.pl na dole strony.
Mowisz do posiwialego wiekowego kruka w Khazalidzie: Co poradzisz jak nic nie uradzisz.
Posiwialy wiekowy kruk kracze w Khazalidzie: Niiic.
Awatar użytkownika
Ithil
Posty: 16
Rejestracja: 17 gru 2015 18:01

Re: Rozwój postaci

Post autor: Ithil »

Dziękuję! :)
Sprawdzałam tam, ale jakoś nie zauwazyłam! :o
Obrazek
Elaine
Posty: 3
Rejestracja: 11 mar 2019 21:25

Re: Rozwój postaci

Post autor: Elaine »

Czesc
Kiedyś grałam w Arkadię i chciałabym wrócić ... ale totalnie nie pamietam co i jak. Gdy zaczynałam dawno temu miałam szczęście ze w pierwszych chwilach gry spotkałam kilkoro towarzyszy z którymi stworzyliśmy świetna i niezapomniana drużynę .. na duuugi czas.
Wiem ze wtedy miałam dużo szczęścia, chce wrócić ale nie chce grać sama... czy jest tu ktos kto przygarnął by nowicjusza w termin ?
Elaine
Kvark
Posty: 74
Rejestracja: 13 lut 2018 19:43

Re: Rozwój postaci

Post autor: Kvark »

Najlepiej zrobisz pisząc klimatyczną notkę na tablicy w Nuln, Wyzimie czy innym Novigradzie.
Pozdrawiam
K.
Elaine
Posty: 3
Rejestracja: 11 mar 2019 21:25

Re: Rozwój postaci

Post autor: Elaine »

Dzieki, napisze. Jesli jednak znalazłby sie ktos tu na forum kto chciałby pograć wspólnie to proszę o kontakt :)
Anatolij
Posty: 37
Rejestracja: 08 lut 2019 16:37

Re: Rozwój postaci

Post autor: Anatolij »

Ja mogę z Tobą pobiegać :)

Też niedawno wróciłem, po prawie dekadzie przerwy i gdyby nie pomoc kilku osób to bym był jak dziecko ze wstrząsem mózgu w gęstej mgle, także wiem jak się czujesz. Skreśl list na arce i coś wymyślimy.
Awatar użytkownika
Gritta
Posty: 198
Rejestracja: 24 mar 2018 05:27
Lokalizacja: TRN/KRK

Re: Rozwój postaci

Post autor: Gritta »

Kurde, wszystko fajnie, lubie pomagac ludziom ogarniac te gre, ale jesli nie idzie o kwestie mechaniczne, to serio moze grajcie na arce? Zadnej notki nie widzialam, a takie zebranie na forum mnie przynajmniej zniecheca.

Kod: Zaznacz cały

Szczypiesz pieszczotliwie czterdziestego drugiego chochlika czarodzieja w policzek.
Szepczesz zlowieszczo: Titititi!
Elaine
Posty: 3
Rejestracja: 11 mar 2019 21:25

Re: Rozwój postaci

Post autor: Elaine »

Cóż za uprzejmy komentarz i jaki trafiony... miłego dnia i tobie
Rankor
Posty: 30
Rejestracja: 13 lip 2017 08:32

Re: Rozwój postaci

Post autor: Rankor »

Elaine pisze: 12 mar 2019 18:21 Cóż za uprzejmy komentarz i jaki trafiony... miłego dnia i tobie
Zakładam, że Twoja wypowiedź jest ironiczna, bo Gritta nie życzyła Ci miłego dnia, a Ty życzysz "miłego dnia i Tobie".

Wiedz zatem, że

a) komentarz był uprzejmy
b) komentarz był trafiony

Gra się na Arce, a nie na forum. Takie umawianie się jest sprzeczne z zasadami. Jak RPGowo uzasadnisz napisanie do Anatolija? "Drogi Anatoliju, przyśniło mi się dzisiaj Twoje imię i postanowiłam napisać list do kogoś o takim imieniu. Pozdrawiam gorąco, Elaine"?
ODPOWIEDZ