Reklama!

Forum wieści z Arkadii.
Vonir
Posty: 57
Rejestracja: 25 lis 2017 01:39

Re: Reklama!

Post autor: Vonir »

Zetu pisze: 08 lut 2019 21:38 Pomysly zaakceptowane :-) teraz organizacja :-)
Wysyłką maili powinien zająć się jakiś wiz. Już opracowałem treść:

Kod: Zaznacz cały

Wędrowcze,


Dawno się nie widzieliśmy. Uważaj na siebie na szlaku, czekają na Ciebie nowe przygody i wyzwania. Więcej informacji znajdziesz na tablicach... 
Nadchodzi zima, stosy inkwizycji znowu zapłoną, korsarskie statki wypłynęły w rejs, Redańscy szpiedzy pod wodzą Dijkstry zarejestrowali wzmożony ruch komanda Scoia'tael, Ogry zeszły z gór w poszukiwaniu łupów. 


Gdzie jesteś? Gdzie będziesz gdy Jeźdźcy Apokalipsy po raz ostatni przejadą po tym łez padole i zabiorą ze świata śmiertelników?

Losy świata możesz odmienić jedynie klikając w ten link - http://arkadia.rpg.pl/

Ku chwale Arkadii!
Czarodzieje i Gracze.
Myślę, że udałoby się nam skrzyknąć w kilka osób i poprowadzić np. Wioskę na Pyrkonie - https://airtable.com/shrw5s49STzzcaUCo mielibyśmy kilka laptopów na stanowisku. Chętnym osobom pomagalibyśmy założyć postać i przy stawianiu pierwszych kroków.


Będą plakaty/ulotki/filmy wtedy każdy we własnym zakresie zajmie się dystrybucją.
Awatar użytkownika
Slewhut
Posty: 111
Rejestracja: 15 lut 2018 14:00

Re: Reklama!

Post autor: Slewhut »

Więc mój pomysł na reklamę Arkadii to założenie topicu na jej temat na forum gry Wiedźmin. Najlepiej aby zrobiła to osoba posiadająca tam konto. Może da się z redami pogadać na temat małej referencji. Coś po przeczytaniu wiki o Arkadii widziałem mały ustęp że ludzie od Wiedźmina grali w Arkadię.

Proponuję przede wszystkim wrzucić tam porządnego loga z walki jak najbardziej rpgowego tak aby pokazać możliwości grożenia komuś bronią, wyciągania broni, używania przedmiotów, specjali itd... potrzeba by pokazać najmocniejszą stronę muda czyli klimat i rozbudowanie świata.

Może sami redzi zechcieliby coś pomóc? Mini wywiad z nami, albo wspominki?

Niestety na pomyśle zakończę bo nie mam ani konta u redów, ani Arkadii nie znam aż tak dobrze aby zachęcić innych.

Temat topicu musiałby być:
Gra tekstowa w świecie wiedźmina rozwijana od 1997
Wieje wiatr w mojej głowie
Nad doliny i nad sady niesie mnie
Wieje wiatr w mojej głowie
On pieśń wolności niesie mi
Zetu
Posty: 97
Rejestracja: 27 lut 2017 07:09

Re: Reklama!

Post autor: Zetu »

a ktos ma te poprzednie reklamy wrzucane na chociazby kwejku ?
moznaby to moze wykorzystac :D chociazby drukujac i roznoszac po sklepach, pubach z tematyka gier planszowych i fabularnych.
Proste, a nowy narybek 16-20 lat grajacy w rpgi raczej nie mial za duzych mozliwosci dowiedzenia sie o arce :D

u nas w Sznie chyba sa z 4-5 takich miejsc, spokojnie sam to ogarne :D

edit:
wygrzebane :>:>

https://kwejk.pl/obrazek/1531402/arkadi ... morpg.html

ktos umie to obrobic w mniejszej formie 2 stronnej najlepiej ?

najlepiej zeby daloby sie to zrobic w formacie wiekszej wizytowki poskladanej w harmonijke :D
Awatar użytkownika
Werbat
Posty: 1357
Rejestracja: 12 lut 2009 21:25
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Reklama!

Post autor: Werbat »

Tyle że na Pyrkonie nie można sobie ot-tak wieszać plakatów. Ale jak zrobicie, dajcie znać, się załatwi zgodę ;-)
I aim to misbehave.
Systematycznie dążę do wyrugowania hejtu z arsenału swoich środków wyrazu.
Awatar użytkownika
Rafgart
Posty: 970
Rejestracja: 09 lut 2009 10:10

Re: Reklama!

Post autor: Rafgart »

Kampania email jest planowana, ale dopiero jak bedzie nowa wersja klienta WWW.
Inne formy reklamy (ulotki, plakaty itd) z mojego doswiadczenia maja niestety zerowa skutecznosc.
Awatar użytkownika
Slewhut
Posty: 111
Rejestracja: 15 lut 2018 14:00

Re: Reklama!

Post autor: Slewhut »

A co z moim pomysłem "ataku" na forum Wiedźmina cdprojekt?
Wieje wiatr w mojej głowie
Nad doliny i nad sady niesie mnie
Wieje wiatr w mojej głowie
On pieśń wolności niesie mi
Awatar użytkownika
Rafgart
Posty: 970
Rejestracja: 09 lut 2009 10:10

Re: Reklama!

Post autor: Rafgart »

Nic nie stoi na przeszkodzie, zebys to zrobil. Tu przynajmniej koszt bedzie zerowy i nikt nie bedzie marnowal pieniedzy.
Jednak to nie jest zaden nowy pomysl, takie akcje na roznych forach byly juz przeprowadzane wielokrotnie.
Zetu
Posty: 97
Rejestracja: 27 lut 2017 07:09

Re: Reklama!

Post autor: Zetu »

jakies 1,5 - 2 lata temuy jeden z nowych graczy powrzucal linki odnosnie arki na kilkudziesieciu forach - i przez krotki czas byl duzy wysyp graczy. Reklama ma to do siebie ze trzeba ja powtarzac i powtarzac.

Plakaty i ulotki jak na moje dalyby wlasnie skutek tylko w konkretnych miejscach z klimatami rpg (spklepy, puby) :>:>

jak bedzie cos co mozna wydrukowac, skserowac itp to jak mowilem, zajme sie Szczecinem i sam rozniose :D
Awatar użytkownika
Slewhut
Posty: 111
Rejestracja: 15 lut 2018 14:00

Re: Reklama!

Post autor: Slewhut »

A pozyskanie referencji od redów (cd-projekt), albo wywiadu z exarkadyjczykiem albo chociaz AnonimowymArkadyjczykiem?

Ktos wie czy sa tam tacy?
Wieje wiatr w mojej głowie
Nad doliny i nad sady niesie mnie
Wieje wiatr w mojej głowie
On pieśń wolności niesie mi
Awatar użytkownika
Rotkiv
Posty: 175
Rejestracja: 12 lut 2009 22:32

Re: Reklama!

Post autor: Rotkiv »

Zetu pisze: 18 lut 2019 18:10 ...jeden z nowych graczy powrzucal linki odnosnie arki na kilkudziesieciu forach...
Ważnym linkiem jest ten do ArkadiaWiki. Żeby go nie pomijać, a nawet wyróżnić.
ODPOWIEDZ