Sonda: Zmiana kary za zgon.

Forum wieści z Arkadii.

W jakim kierunku ma pójść arkadia?

Chce maksymalnego lvl'u bez kary za zgon.
96
54%
Chce żeby zostało jak teraz z 10% kara za zgon.
79
45%
Nie mam zdania.
2
1%
 
Liczba głosów: 177

Terenes
Posty: 397
Rejestracja: 23 kwie 2009 13:41

Re: Sonda: Zmiana kary za zgon.

Post autor: Terenes »

Lus pisze: 04 sty 2019 00:33 ... A Złoty Kutas za mieszanie światów, spojlerowanie, psucie krwi i ujawnianie tajemnic innych graczy wędruje do Terenesa.

*owacje na stojąco*
Niby dlaczego?
MIeszanie swiatow? - W jakim miejscu?
Spoilerowanie? - Raenn nie bedzie miala ciagu dalszego
Psucie krwi? - Nie widze powodu by milczec gdy mi cos wmawiaja
Tajemnic innych graczy? - To nasza wspolgraczka Gritta nie pisala wszem i wobec ze poprzednio grala Raenn?
Awatar użytkownika
Gritta
Posty: 198
Rejestracja: 24 mar 2018 05:27
Lokalizacja: TRN/KRK

Re: Sonda: Zmiana kary za zgon.

Post autor: Gritta »

Terenes pisze: 04 sty 2019 00:44 Tajemnic innych graczy? - To nasza wspolgraczka Gritta nie pisala wszem i wobec ze poprzednio grala Raenn?
Nie pisałam. Ale nie szkodzi, na tym mudzie nie ma tajemnic i już bardzo szybko pewne postacie (notabene niemal całkiem mi obce) chcąc coś od Gritty powoływały się na znajomość z Raenn, co może być kolejnym przykładem na to, że gra się wiedzą gracza, nie postaci.

EDIT: I co do tego ciągu dalszego to miałam pomysł, żeby zacząć grać bezgłowym upiorem i straszyć ludzi po puszczy. To by było coś! :lol:

Kod: Zaznacz cały

Szczypiesz pieszczotliwie czterdziestego drugiego chochlika czarodzieja w policzek.
Szepczesz zlowieszczo: Titititi!
Awatar użytkownika
Werbat
Posty: 1357
Rejestracja: 12 lut 2009 21:25
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Sonda: Zmiana kary za zgon.

Post autor: Werbat »

Terenes pisze: 04 sty 2019 00:44Tajemnic innych graczy? - To nasza wspolgraczka Gritta nie pisala wszem i wobec ze poprzednio grala Raenn?
Nie pisała, a przynajmniej nie tutaj. Ja tam nie miałem pojęcia, że Gritta grała Raenn. Jedno: bo nie wiem, kto to Gritta albo Raenn, bo jeśli już na ruski rok lognę, to gram gdzie indziej; drugie: bo w przysłowiowej piździe mam, kto jest czyimś sekondem, bo interesuje mnie relacja z POSTACIĄ, a nie z graczem. Nigdy nie rozumiałem tych łowów na 'czyj to sekond', bez mrugnięcia okiem przyjmowałem za bycia consi do RA kogoś, o kim wiedziałem, że to sekond wręcz niekoniecznie przyjaznej nam gildii, bo przyjmowałem POSTAĆ (a o tym, że to sekond, dowiedziałem się z wszechobecnej paplaniny łowców ploteczek). Zdecydowanie należy Ci się ten kutas, Terenes. Tak się nie robi, nie wiesz tego po tylu latach?
I aim to misbehave.
Systematycznie dążę do wyrugowania hejtu z arsenału swoich środków wyrazu.
Awatar użytkownika
Brokan
Posty: 33
Rejestracja: 14 lut 2016 23:44

Re: Sonda: Zmiana kary za zgon.

Post autor: Brokan »

Czy udko kurze z rosołu jest zdrowsze niż pieczone?

Przyznam, że to pytanie dręczy mnie bardziej niż problem (o ile jakiś istnieje) związany z karą za zgon.

Za pomoc z góry już dzięki!
Terenes
Posty: 397
Rejestracja: 23 kwie 2009 13:41

Re: Sonda: Zmiana kary za zgon.

Post autor: Terenes »

Werbat pisze: 04 sty 2019 00:57 Nie pisała, a przynajmniej nie tutaj. Ja tam nie miałem pojęcia, że Gritta grała Raenn. Jedno: bo nie wiem, kto to Gritta albo Raenn, bo jeśli już na ruski rok lognę, to gram gdzie indziej; drugie: bo w przysłowiowej piździe mam, kto jest czyimś sekondem, bo interesuje mnie relacja z POSTACIĄ, a nie z graczem. Nigdy nie rozumiałem tych łowów na 'czyj to sekond', bez mrugnięcia okiem przyjmowałem za bycia consi do RA kogoś, o kim wiedziałem, że to sekond wręcz niekoniecznie przyjaznej nam gildii, bo przyjmowałem POSTAĆ (a o tym, że to sekond, dowiedziałem się z wszechobecnej paplaniny łowców ploteczek). Zdecydowanie należy Ci się ten kutas, Terenes. Tak się nie robi, nie wiesz tego po tylu latach?
Postac Raenn nie istnieje. Postac Gritta zostala zalozona po kasacji Raenn(Prawdopdobnie). Postac Gritta jest, byla i bedzie zawsze traktowana na mudzie na rowni z kazda inna postacia. I zadna inna postac tez nie byla przed przyjeciem poddawana przeze mnie sledztwu "czyj to second".

Tymczasem graczka prowadzaca najpierw Raenn, pozniej Gritte pisze na forum pod nickiem Gritta o tym co sie dzialo z jej postaciami z przeszlosci.

Jako ze tamta linia fabularna jest zamknieta na amen, na MUDzie wszystko odgrywa sie prawidlowo, a tutaj sa rzucane dosc powazne oskarzenia, nie widze powodu by sie do tego nie odniesc wprost. To nie ja zaczalem ten temat.
Awatar użytkownika
Lumen
Posty: 102
Rejestracja: 31 mar 2018 00:31

Re: Sonda: Zmiana kary za zgon.

Post autor: Lumen »

Terenes pisze: 04 sty 2019 00:44
Niby dlaczego?
MIeszanie swiatow? - W jakim miejscu?
Spoilerowanie? - Raenn nie bedzie miala ciagu dalszego
Psucie krwi? - Nie widze powodu by milczec gdy mi cos wmawiaja
Tajemnic innych graczy? - To nasza wspolgraczka Gritta nie pisala wszem i wobec ze poprzednio grala Raenn?
Mistrz tak baaaaaaaaaaaardzo.
Awatar użytkownika
Lus
Posty: 45
Rejestracja: 17 wrz 2017 20:34
Lokalizacja: Varahia

Re: Sonda: Zmiana kary za zgon.

Post autor: Lus »

I tu czegoś, Terenesie, nie pojmujesz.

Na forum wypowiedziała się GRACZKA, czyli Kasia, Wiola, Ela czy inna Barbara. Mająca całościowe wrażenie o mudzie, wyciągnięte z doświadczeń swoich postaci, ile by ich nie miała. Bo GRACZKA ma do tego prawo, by używać swojej wiedzy NA FORUM w dowolny sposób, dozując takie niuansiki wedle jej widzimisię. Niestety nie da się komentować postów z łączonych profili, a już zwłaszcza ze skasowanych. Więc wypowiedziała się z tego.

Dla większości czytających to forum, wpis Gritty o jakiejśtam sytuacji u wieśniaków w temerii nie miała totalnie żadnego znaczenia fabularnego, a liczył się poruszony przez nią problem, czyli mieszania światów i tak dalej. Nikt nie doszukiwał się konkretów fabuły. I poza łowcami plotek secondowych, nikt raczej nie rozkładałby tej wypowiedzi na części pierwsze, by po nitce dojść do tego kto był poprzednikiem Gritty na mudzie. Chodziło o problem braku szacunku do rpga.

A ty przyszedłeś i dokładnie to zrobiłeś. Zdeptałeś czyjegoś rpga na forum. Podałeś szczegóły. Wyciągnąłeś brudy. Nie odniosłeś się do wypowiedzi koleżanki, do poruszanego problemu braku szacunku do rpga. Ty po prostu się na to odlałeś, podając fakty o konkretnie już postaci Gritty. A tłumaczenie się teraz, że palnąłeś, bo omal sama się nie zdradziła, to już poziom żenady: o_ja_p_dole.
Awatar użytkownika
Gritta
Posty: 198
Rejestracja: 24 mar 2018 05:27
Lokalizacja: TRN/KRK

Re: Sonda: Zmiana kary za zgon.

Post autor: Gritta »

Terenesie, nawiązywałam do KILKU moich postaci. To raz. Dwa, w przeszłości mogłabym być w jakiejkolwiek gildii, a okazuje się, że ktoś jednak o tym nie wiedział. Nie jest jednak dla mnie problemem, że powiedziałeś, kto chciałby wiedzieć, czyim jestem secondem i tak by się dowiedział. A trzy... przepraszam raz jeszcze, jeśli poczułeś się urażony. Proszę, spróbuj zrozumieć, że zupełnie nie to miałam na celu. Chodziło o zaznaczenie poziomu swobody gry i chęci podejmowania interakcji ze strony współgraczy. Naszą rozmowę o Raenn, realizmie, przyczynach i skutkach, różnych scenariuszach jej historii uważam od dawna za zakończoną. Nie wiem, czy dobrze Cię rozumiem, Ty z pewnością źle mnie zrozumiałeś, ale nie ma to już kompletnie żadnego znaczenia. Jeśli życzysz sobie bukiet kwiatów pocztą kwiatową w ramach przeproszenia za urazę uczuć, to napisz proszę PM'a. Poza tym, dla mnie jest to EOT.

Kod: Zaznacz cały

Szczypiesz pieszczotliwie czterdziestego drugiego chochlika czarodzieja w policzek.
Szepczesz zlowieszczo: Titititi!
Gixx
Posty: 81
Rejestracja: 05 cze 2017 01:34

Re: Sonda: Zmiana kary za zgon.

Post autor: Gixx »

Czyżby kary za zgon zaczęły obejmować zgony godności? Może na to oddzielny topik?
Awatar użytkownika
Tercoral
Posty: 712
Rejestracja: 30 sty 2013 13:44

Re: Sonda: Zmiana kary za zgon.

Post autor: Tercoral »

Brokan nie jestem dietetykiem, ALE
Jesli nie jestes na cos mocno chory i nie potrzebujesz specjalisty to oba sposoby sa porownywalne jesli chodzi o przyrost masy. Podobno skora jest toksyczna i nie nalezy jej jesc. (ja jem i bardzo lubie z pieczonego zjesc skorke z przyprawami)
Ja jem kurczaka, cwicze i bardzo mi smakuje.

A tak powaznie to konczcie ten oftop bo pokasuja!
Tęczowe serce... :oops:
Zablokowany