Oficjalny klient - skargi wnioski zazalenia

Forum techniczne Arkadii.
Awatar użytkownika
Airhil
Posty: 227
Rejestracja: 25 paź 2016 19:49
Lokalizacja: Køge

Re: Oficjalny klient - skargi wnioski zazalenia

Post autor: Airhil »

Infi pisze: 28 lis 2018 16:20 Hej,
Nie jestem pewien, czy to odpowiednie miejsce do zgłaszania tego typu błędów, ale w tym temacie padły już przed laty podobne słowa, zatem ośmielę się poinformować:

Generator imion nie działa. Ten z linków:

http://generaterandom.name/fantasy.html
http://arkadia.rpg.pl/generator-imion
Po zalogowaniu przez webowego klienta przy użyciu maila, przy tworzeniu postaci, generator działa.
Infi
Posty: 3
Rejestracja: 28 lis 2018 16:17

Re: Oficjalny klient - skargi wnioski zazalenia

Post autor: Infi »

Airhil pisze: 30 lis 2018 00:17 Po zalogowaniu przez webowego klienta przy użyciu maila, przy tworzeniu postaci, generator działa.
Tak, ale ma znacznie mniej opcji – nie można sobie wybrać np. dojrzałości oraz długości generowanego imienia. Poza tym z wersji „standalone” korzystało gros różnych grup około‐RPG‐owych, więc generator działał na rzecz znacznie większej społeczności, niż ta skupiona wokół Arkadii. Wnioskuję o jego przywrócenie.
Ostatnio zmieniony 05 sty 2019 20:31 przez Infi, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
Nrdan
Posty: 54
Rejestracja: 12 paź 2018 07:25

Re: Oficjalny klient - skargi wnioski zazalenia

Post autor: Nrdan »

Dlaczego grając na tablecie/telefonie urządzenia nie wywołują dżwięku ustawionego poprzez "Przekształcenie tekstu"? Na pc jest ok, problem występuje jedynie na urządzeniach mobilnych. Będę wdzięczny za wszelkie sugestie.
Eeeeeee...... trzeba na stryszek.
Awatar użytkownika
Artak
Posty: 247
Rejestracja: 15 kwie 2015 16:40
Kontakt:

Re: Oficjalny klient - skargi wnioski zazalenia

Post autor: Artak »

Sprawdzałeś czy przeglądarka Ci nie blokuje? (ostatnio przeglądarki mobilne blokują coraz więcej skryptów, dźwięków itp i trzeba w opcjach grzebać)
Awatar użytkownika
Nrdan
Posty: 54
Rejestracja: 12 paź 2018 07:25

Re: Oficjalny klient - skargi wnioski zazalenia

Post autor: Nrdan »

Oczywiście, że nie sprawdziłem. Oczywiście, że blokuje. Dziękuję za pomoc i przepraszam za zawracanie glowy :oops:
Eeeeeee...... trzeba na stryszek.
Infi
Posty: 3
Rejestracja: 28 lis 2018 16:17

Re: Oficjalny klient - skargi wnioski zazalenia

Post autor: Infi »

Generator imion nadal nie działa. Kiedy można spodziewać się jego przywrócenia?
Awatar użytkownika
Rafgart
Posty: 970
Rejestracja: 09 lut 2009 10:10

Re: Oficjalny klient - skargi wnioski zazalenia

Post autor: Rafgart »

Juz powinien dzialac.
Ethian
Posty: 112
Rejestracja: 13 sty 2017 12:14

Re: Oficjalny klient - skargi wnioski zazalenia

Post autor: Ethian »

Może ktoś byłby w stanie mi pomóc.
Przeinstalowano mi system na win10 i od tej chwili nie mogę się połączyć z klientem webowym. Jest tylko łączenie i nic. Sieć napewno nie blokuje, bo na telefonie albo innych urządzeniach wszystko pracuje ok.
Przeglądarka FireFox.

Dodam, że usunąłem cookies i nie zadziałało. Może ktoś się zna bardziej na tym i doradzi jak pomóc?
Gonred
Posty: 33
Rejestracja: 02 lis 2015 08:49

Re: Oficjalny klient - skargi wnioski zazalenia

Post autor: Gonred »

Czy w ostatnim czasie coś się stało z kolejnością postaci? Przykład sprzed chwili, na lokacji moja postać i dwa stwory. Komenda zabij drugiego wroga - atakuje postać z numerem jeden. Zabij pierwszego wroga - atak na postać numer 2. Test na trzech - zabij pierwszego wroga - atak na postać z numerem 3. Celowa zmiana czy błąd, bo jeszcze jakiś czas temu działało odwrotnie. Trochę mi to przeszkadza, zwłaszcza że mam jakieś aliasy popisane zależne od kolejności.
Awatar użytkownika
Rafgart
Posty: 970
Rejestracja: 09 lut 2009 10:10

Re: Oficjalny klient - skargi wnioski zazalenia

Post autor: Rafgart »

Nie wydaje mi sie, zeby to kiedykolwiek dzialalo inaczej.
ODPOWIEDZ