Nowsze płacze na magów

Forum wieści z Arkadii.
Astida
Posty: 45
Rejestracja: 26 lut 2017 15:09

Re: Nowsze płacze na magów

Post autor: Astida »

To by miało sens tylko w przypadku uzależnienia języka od pochodzenia a tym samym zablokowania jego zmiany
Atan
Posty: 40
Rejestracja: 02 sty 2010 00:43

Re: Nowsze płacze na magów

Post autor: Atan »

Astida pisze: 04 lis 2018 18:21 To by miało sens tylko w przypadku uzależnienia języka od pochodzenia a tym samym zablokowania jego zmiany
Języki mają związek z pochodzeniem, spory.
pulkownik Jurgen von Krall zwany Gryfem
Walkirr
Posty: 49
Rejestracja: 02 gru 2016 06:03
Lokalizacja: San José, Costa Rica

Re: Nowsze płacze na magów

Post autor: Walkirr »

Atan pisze: 05 lis 2018 10:21 Języki mają związek z pochodzeniem, spory.
Dla przykładu ogr z Gór Szarych może się lepiej uczyć języków niż człowiek z Imperium.
Awatar użytkownika
Dviella
Posty: 24
Rejestracja: 20 gru 2017 16:38

Re: Nowsze płacze na magów

Post autor: Dviella »

Wszak jak było przedstawione, najwięcej ogry właśnie przebywają w pewnym zamczysku, niewątpliwie korzystając ze zgromadzonej tam wiedzy a co za tym idzie wykorzystawszy okazję, języki świata poznają. Dla niepoznaki jedynie seplenią trochę.
The Age of Mortals is coming to an end. Fools! Seek refuge in faith or madness, for there's no longer any other place to hide. The Realm of Chaos has begun!...
Awatar użytkownika
Barney
Posty: 12
Rejestracja: 06 sty 2017 22:53

Re: Nowsze płacze na magów

Post autor: Barney »

Po założeniu seconda idę do urny bom goły i wesoły. Chcę wziąć cokolwiek i ...nie mogę, bo kapłan mówi, że to dla bardziej potrzebujących.
Moja postać ma 4 minuty życia...
Po zgłoszeniu problemu, dostaję informację, że moja pierwsza postać jest za bardzo mocna i nowej nie można uważać za żółtodzioba.
OK, ale już na przykład nowa postać nie ma z tego powodu żadnych udogodnień bo nie mogę jej przekazać swoją pierwszą postacią monet (już były kasacje po takich akcjach) lub broni itp.
W mojej opinii to nierozsądne...
Carbon, ma ojczyzna - ni ma lepsziyj!
Gorzalka, swawole i do bitki nam piyrsi!!!
Awatar użytkownika
Gritta
Posty: 198
Rejestracja: 24 mar 2018 05:27
Lokalizacja: TRN/KRK

Re: Nowsze płacze na magów

Post autor: Gritta »

Bo już wiesz jak sobie radzić. Umiesz nosić paczki czy łowić rybki. Możesz zagadać do jakiegoś gracza i dostać trochę złomu. Albo iść na expowisko i po kimś pozbierać sobie, skoro już orientujesz sie, gdzie sa dobre tarcze a gdzie kirysy.

Uważam, że to sprawiedliwe. Pomimo tych ułatwień początek gry jest trudniejszy, niż początek przygód seconda. A ma być on wszak trudny, bo zaczynamy jako niedoświadczony bylecieć. :roll:

Kod: Zaznacz cały

Szczypiesz pieszczotliwie czterdziestego drugiego chochlika czarodzieja w policzek.
Szepczesz zlowieszczo: Titititi!
Astida
Posty: 45
Rejestracja: 26 lut 2017 15:09

Re: Nowsze płacze na magów

Post autor: Astida »

Wedle zasad liczy się staż wszystkich postaci na koncie
Awatar użytkownika
Tuko
Posty: 36
Rejestracja: 10 mar 2016 12:24

Re: Nowsze płacze na magów

Post autor: Tuko »

System urn ma na celu pomagać na starcie nowym graczom, a nie ułatwiać zakładanie kolejnych sekondów.
Awatar użytkownika
Barney
Posty: 12
Rejestracja: 06 sty 2017 22:53

Re: Nowsze płacze na magów

Post autor: Barney »

W sumie macie rację. Nie porównywalna jest gra wtedy, a teraz.
Zwracam honor!

;) ;)
Carbon, ma ojczyzna - ni ma lepsziyj!
Gorzalka, swawole i do bitki nam piyrsi!!!
Torgen
Posty: 405
Rejestracja: 13 lut 2009 12:23

Re: Nowsze płacze na magów

Post autor: Torgen »

Czy moglibyscie wizowie uporzadkowac dzial przedstawieni/zapamietani? Bo jest w tym straszny balagan.
Zablokowany