Nowsze płacze na magów

Forum wieści z Arkadii.
Alraen
Posty: 11
Rejestracja: 25 maja 2018 11:28

Re: Nowsze płacze na magów

Post autor: Alraen »

To ja zaznaczę, że rozumiem chęć podnoszenia atrakcyjności nieatrakcyjnych zawodów, ale językowe zmiany to chyba tez tak nie do końca są przemyślane...

jezyki maksymalne
halflinski: bardzo dobra
nilfgaardzki: pelna
starsza mowa: dobra

Poważnie? Elfka z pochodzeniem, w pełni władająca językiem niflgaardzkim, starszą mową może tylko dobrze? Mimo rasy oraz faktu, że już umie język pokrewny? Po halflińsku mogę mówić lepiej niż w języku własnej rasy?
Awatar użytkownika
Lus
Posty: 45
Rejestracja: 17 wrz 2017 20:34
Lokalizacja: Varahia

Re: Nowsze płacze na magów

Post autor: Lus »

Wszystkie zmiany i pomysły fajne, tylko ktoś za mocno podkręcił nowe parametry. ;)
Awatar użytkownika
Blob
Posty: 179
Rejestracja: 04 mar 2009 08:37

Re: Nowsze płacze na magów

Post autor: Blob »

Ja "podziekuje" za zmiane z maksymalnymi językami. To niesamowite jak zostało to dobrane. Bretonski pelna, tileanski pelna, Zerrikanski dobra, starsza mowa dobra, khazalid dosc dobra !!!, gnomi dosc dobra !!! Jaki to ma sens? Bo moim zdaniem dobranie takie jest od czapy ale co ja sie tam znam...
A i jeszcze jedno jak to sie ma do wiedzy która wymaga umiejętności języka?
Astor
Posty: 37
Rejestracja: 05 sty 2015 22:57

Re: Nowsze płacze na magów

Post autor: Astor »

To może niech um 'lowiectwo' wzrasta tak jak wiedza? Z czasem będzie mozna wycinać więcej szczątków. :)
Thalon
Posty: 65
Rejestracja: 14 lut 2009 04:50

Re: Nowsze płacze na magów

Post autor: Thalon »

Były placze, ze za dużo mithryli i za wysokie poziomy, to teraz będzie w dol. :D
Awatar użytkownika
Xion
Posty: 180
Rejestracja: 12 lut 2009 21:10
Lokalizacja: Opole

Re: Nowsze płacze na magów

Post autor: Xion »

Zmiana z językami rewelacyjna, z tego miejsca szczególnie gorące pozdrowienia dla tych Sinych, którzy obecnie nie posiadają pełnej znajomości starszej mowy :D
Życie jest sumą przypadków.
Awatar użytkownika
Blob
Posty: 179
Rejestracja: 04 mar 2009 08:37

Re: Nowsze płacze na magów

Post autor: Blob »

Bo to w wielu innych stowarzyszeniach nie jest podobnie
Tylko tam gdzie stowarzyszenie wymaga pochodzeniowki jak np w kaemach nie ma problemu jezyka obecnie
Awatar użytkownika
Paulie
Posty: 527
Rejestracja: 12 lut 2009 21:15
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Nowsze płacze na magów

Post autor: Paulie »

Blob pisze:Bo to w wielu innych stowarzyszeniach nie jest podobnie
Tylko tam gdzie stowarzyszenie wymaga pochodzeniowki jak np w kaemach nie ma problemu jezyka obecnie
Nie tylko, pewnie warto pozglaszac na Arce.
Great things are possible when one man's wisdom and an hour's effort are combined.
A sound offense has the power of roaring water, it fills every hole in an opponent's defenses.


<@thran> jakby postac miala byc odbiciem gracza sin gralby w kz
Awatar użytkownika
Blob
Posty: 179
Rejestracja: 04 mar 2009 08:37

Re: Nowsze płacze na magów

Post autor: Blob »

Nie tylko, pewnie warto pozglaszac na Arce.
Co zgłaszać? Sposób zakodowania zmiany w jezykach? Ze nie brali pod uwagę wcale stowarzyszeń? Widać są mało istotne.
Powiązania miejsca pochodzenia z pewnymi terenami/rasami a co za tym idzie językiem? Niepotrzebne problemy w systemie języków.

A może mam zgłaszać brak wiedzy jakie są szczątki w stworach postkoniunkcyjnych mimo pełnej wiedzy. Wiem jakimi brońmy z nimi walczyć, znam ich cechy charakterystyczne, ale już szczątki to już może tylko myśliwy z najlepiej z impa. Realizm podniesiony.
Tak podobnie jak ze skórami podniesiony.

A może zanik wiedzy o mrocznej mowie przecież nikt ich nie zna poza kultystami i mutantami... zwłaszcza ci co nimi być przestali...
Awatar użytkownika
Artak
Posty: 247
Rejestracja: 15 kwie 2015 16:40
Kontakt:

Re: Nowsze płacze na magów

Post autor: Artak »

Najbardziej szkoda tych mietków wydanych na naukę języka, która właśnie została ucięta (mroczna wyuczona na pełną i wyzerowana :/), a tak chciałem zostać poliglotą :D
Zablokowany