opis światyni Vereny (Dzielnica Ulricsmund)

Bank opisów Arkadii.
Dhopen

opis światyni Vereny (Dzielnica Ulricsmund)

Post autor: Dhopen »

Dzielnica Ulricsmund

światynia Vereny

opis lokacji
Stoisz przed wejsciem do jednej z dwoch świątyń znajdujacych się w dzielnicy Ulrismund . Budynek ten należy do wyznawcow Vereny gdyz dostrzegasz posag kobiety z opaska na oczach wykonany z szarego marmuru. Budynek jest zwieńczony przepiekną kopula na ktorej widnieje symbol przedstawiajacy sowe.

opis budynku
Szary budynek z przepiekna kopula do którego przylega prostokątny gmach

opis kopuly
Przepiekna szklana kopula z widocznym z daleka symbolem kultu Vereny


opis posagu
Szary marmurowy posag przedstawiajacy pelna powagi kobiete z opaska na oczach z waga w jednej rece i mieczem skierowanym ku dołowi w drugiej

opis symbolu
Symbol sowy jednoznacznie sugeruje ze budynek jest miejscem kultu Vereny

Wnętrze swiatyni
Sama swiatynia sklada się z wielkiego pomieszczenia o mocno wybielonych scianach. Pomieszczenie jest oświetlane przez wiele wąskich okienek. W jednym z zakamarkow dostrzegasz zaryglowane drzwi . Na postumencie przypominajacym księgę siedzi wielka czterometrowa pozlacana sowa z glowa skierowana ku zaryglowanym drzwiom.

Opis scian
Sciany zostaly specjalnie wybielone by nadac neutralność pomieszczeniu.
Opis okien
Waskie okienka umiejscowione wysoko w scianach oświetlające pomieszczenie
Opis drzwi
Duze zaryglowane drewniane drzwi na których widnieje napis Gildia Prawników
opis posagu
Pompatyczna rzezba przypominajaca wielka czterometrowa sowe z glowa skierowana ku zaryglowanym drzwiom.



to pierwszy stworzony przeze mnie opis lokacji
bede wdzieczny za jakiekolwiek sugestie /opinie itd
Awatar użytkownika
Denea
Posty: 246
Rejestracja: 16 mar 2010 01:30
Lokalizacja: Legionowo

Re: opis światyni Vereny (Dzielnica Ulricsmund)

Post autor: Denea »

Nie znam sie, ale bardzo skromne skromne te opisy. Szczegolnie long lokacji w porownaniu do istniejacych miejsc jest krociutki, zbyt ogolny wedlug mnie i malo... eee... barwny? I te powtorzenia tez mnie raza... Tu budynek i znow budynek. Tam pomieszczenie i znow za chwile pomieszczenie.

Ale dobrze, ze Ci sie chce. :)
Ble... Ble? Ble!
Dhopen

Re: opis światyni Vereny (Dzielnica Ulricsmund)

Post autor: Dhopen »

Denea pisze:Nie znam sie, ale bardzo skromne skromne te opisy. Szczegolnie long lokacji w porownaniu do istniejacych miejsc jest krociutki, zbyt ogolny wedlug mnie i malo... eee... barwny? I te powtorzenia tez mnie raza... Tu budynek i znow budynek. Tam pomieszczenie i znow za chwile pomieszczenie.

Ale dobrze, ze Ci sie chce. :)
dzieki za opinie :D
Awatar użytkownika
Asandra
Posty: 126
Rejestracja: 09 cze 2009 23:44

Re: opis światyni Vereny (Dzielnica Ulricsmund)

Post autor: Asandra »

Dhopen pisze: Stoisz przed wejsciem do jednej z dwoch świątyń znajdujacych się w dzielnicy Ulrismund . Budynek ten należy do wyznawcow Vereny gdyz dostrzegasz posag kobiety z opaska na oczach wykonany z szarego marmuru. Budynek jest zwieńczony przepiekną kopula na ktorej widnieje symbol przedstawiajacy sowe.
Zamiast tego gdyz wstawiłabym przecinek - przynajmniej będzie choć jeden w całym opracowaniu. :D

Mi się poza tym podoba, ale rzeczywiście wymaga jeszcze pokolorowania. I przecinków oczywiście.
Awatar użytkownika
Rafgart
Posty: 970
Rejestracja: 09 lut 2009 10:10

Re: opis światyni Vereny (Dzielnica Ulricsmund)

Post autor: Rafgart »

Zdania konczymy kropka. Przed kropka nie stawiamy przecinka.
Opisy lokacji powinny miec co najmniej 80 znakow (nie wliczajac opisow pory dnia/roku/pogody). Nie nalezy w nich stosowac polskich znakow.
Middenheim nigdy na Arkadii nie powstanie.
Broddi
Posty: 20
Rejestracja: 25 kwie 2018 13:26

Re: opis światyni Vereny (Dzielnica Ulricsmund)

Post autor: Broddi »

...Bo zaraz po Midden ludzie by zaczeli sie domagac nowej gildii Zakon Ulryka;D a ze maja w przykazaniach zakaz noszenia helmow wiec doszla by kamienna skora na leb :D.

hyhyhy
Dhopen

Re: opis światyni Vereny (Dzielnica Ulricsmund)

Post autor: Dhopen »

Rafgart pisze:Zdania konczymy kropka. Przed kropka nie stawiamy przecinka.
Opisy lokacji powinny miec co najmniej 80 znakow (nie wliczajac opisow pory dnia/roku/pogody). Nie nalezy w nich stosowac polskich znakow.
Middenheim nigdy na Arkadii nie powstanie.
dziękuje za szybkie podanie stanowiska wizow?(Rafgarta?) ;)

w sumie to myślalem zeby zarzucic pomysl stworzenia jednej dzielnicy miasta ( znajdujacej sie zaraz przy bramie miasta) a reszte pozamykac (straznicy blokujacy wejscie plus tabliczki z informacja o pladze jakiejs zakaznej choroby) i z czasem stopniowo udostepniac je graczom

skoro middenhaim nie powstanie to moze pomyslcie o altdorfie? ;)
Ostatnio zmieniony 18 maja 2018 16:26 przez Dhopen, łącznie zmieniany 1 raz.
Dhopen

Re: opis światyni Vereny (Dzielnica Ulricsmund)

Post autor: Dhopen »

Broddi pisze:...Bo zaraz po Midden ludzie by zaczeli sie domagac nowej gildii Zakon Ulryka;D a ze maja w przykazaniach zakaz noszenia helmow wiec doszla by kamienna skora na leb :D.

hyhyhy
ja bym poszedł dalej i żądał zamiany w wilkolaka (w nocy) :P
Dhopen

Re: opis światyni Vereny (Dzielnica Ulricsmund)

Post autor: Dhopen »

temat do zamkniecia

dziekuje dobranoc
Zablokowany