Podziękowania dla graczy

Forum wieści z Arkadii.
Awatar użytkownika
Ysar
Posty: 148
Rejestracja: 14 lis 2016 08:29

Re: Podziękowania dla graczy

Post autor: Ysar »

Ja również bardzo dziękuję i podpisać się mogę pod postem Lieselotte, Thrangorn to podstawa pk w Imperium i walki z nim przynosiły ogromną przyjemność z gry. To przeciwnik którego się szanuje i bez którego ta gra kuleje.

Kasacja nie dość, że nie konsekwentna jest zupełnie nieadekwatna. Raptem 3 miesiące temu MG twierdzili, że nie ingerują w sprawy na "nieoficjalnych forach" w tym na bilansie. Teraz raptem reagują. Konsekwencji i trochę sprawiedliwości w realizowaniu regulaminu. A zwłaszcza jasne stwierdzenie, bo póki co wychodzi, że raz można na bilansie światy mieszać a raz nie i jest to bardzo nieuczciwe wobec graczy i psuje wizerunek tych, którzy tego regulaminu powinni pilnować.
Maro
Posty: 32
Rejestracja: 13 lut 2016 17:08

Re: Podziękowania dla graczy

Post autor: Maro »

Zgadzam się z przedmówczynia. Dlaczego Elelfie nie wezwałeś go jak byl zalogowany? Jak miałem Cię za naprawdę dobrego wiza zmieniam o Tobie zdanie. Jakby skasowano mnie czy inną postać nie mial bym pretensji. Ale człowieka który w tą grę gra x lat i jest ostoja RPG na arce - żal. Naprawdę żal. Powtórzę raz jeszcze znam Tomka i on nigdy nie mieszał światów. Szkoda że wizowie zeszli na psy. Yarridzie chyba mógłbyś się wypowiedzieć jako szef drużyny do spraw MG?
Nobia
Posty: 112
Rejestracja: 14 lis 2011 17:39

Re: Podziękowania dla graczy

Post autor: Nobia »

Podwójne standardy, jednych traktujemy tak, innych siak.
Dzisiaj nie sugerujemy się postronnymi, nieoficjalnymi forami, a jutro skasujemy za tekst na takich. Nie ma to jak konsekwencja.

Dziękuję Thran za wspólną grę. Dużo się przy Tobie nauczyłem i chwała Ci za to.
Hasandara
Posty: 20
Rejestracja: 19 maja 2010 02:40

Re: Podziękowania dla graczy

Post autor: Hasandara »

Dzięki Thran, za te razy, kiedy odpuściłeś mój afk w obozie mutków i za sparingi jak jakimś cudem nie afkowałam :lol:
Jesteś w porządku :) Trzym sie i wracaj, bo bez ciebie będzie nudno jednak :D
Torgen
Posty: 405
Rejestracja: 13 lut 2009 12:23

Re: Podziękowania dla graczy

Post autor: Torgen »

Aha jeszcze jedno w ramach konsekwencji czynow. Jezeli tutaj faktycznie chodzi o astora to prosze zauwazycz czcigodne MG i Elanderze ze pomimo iz nie zagladacie na bilans ale macie jakies info o tym co tam sie dzieje (stad ta kasacja) ze astor zgrabnie zaraz na poczatku nazwal graczy atakujacych go ujami. Wiec prosze w ramach resocjalizacji dac mu zgona.
Ilmarin
Posty: 12
Rejestracja: 21 cze 2016 00:00

Re: Podziękowania dla graczy

Post autor: Ilmarin »

Torgen pisze:Aha jeszcze jedno w ramach konsekwencji czynow. Jezeli tutaj faktycznie chodzi o astora to prosze zauwazycz czcigodne MG i Elanderze ze pomimo iz nie zagladacie na bilans ale macie jakies info o tym co tam sie dzieje (stad ta kasacja) ze astor zgrabnie zaraz na poczatku nazwal graczy atakujacych go ujami. Wiec prosze w ramach resocjalizacji dac mu zgona.
Korzystając z okazji chciałeś nieśmiało podpie* ? :idea:
Torgen
Posty: 405
Rejestracja: 13 lut 2009 12:23

Re: Podziękowania dla graczy

Post autor: Torgen »

Kazdy czyta to co chce przeczytac. Nie wiem czy z glupoty czy ze zlosliwosci. Bo np jak idziesz na policje i mowisz ze cie napadlo dwoch oprychow i pobilo a przy tym zatajasz informacje ze wczesniej z dwoma kumplami zwyzywales ich od **uji, pedalow itd to przyznasz ze zawiadomienie brzmi dosc krzywo? Czy tez powiesz ze nie?
Ilmarin
Posty: 12
Rejestracja: 21 cze 2016 00:00

Re: Podziękowania dla graczy

Post autor: Ilmarin »

Torgen pisze:Kazdy czyta to co chce przeczytac. Nie wiem czy z glupoty czy ze zlosliwosci. Bo np jak idziesz na policje i mowisz ze cie napadlo dwoch oprychow i pobilo a przy tym zatajasz informacje ze wczesniej z dwoma kumplami zwyzywales ich od **uji, pedalow itd to przyznasz ze zawiadomienie brzmi dosc krzywo? Czy tez powiesz ze nie?
Nie mamy pewności, że Astor zgłosił Thrangorna, ale mamy pewność, że Ty zgłosiłeś Astora.
Dhopen

Re: Podziękowania dla graczy

Post autor: Dhopen »

Do trzech razy sztuka (a pewnie i tak wroce) wiec kończę grę z dwóch powodów
Pierwszy powód to duszenie przez wizow w zarodku pomysłów na nowe krainy zasłaniając się spadkiem liczby graczy ja jestem zdania ze nowe krainy przyciagna zarowno starych graczy jak i nowych
Drugi powod to biernosc graczy
Takie ard skellige powinno byc cud miód orzeszki korsarze powinn znac wyspe na wylot wylapac literówki i je pozglaszac a widze tylko obojętność albo slysze nie zawracaj dupy

Pragne podziękować
Denei Barneyowi Matraxowi za pomoc w ogarniamiu podstaw
Meiffertowi za bycie nemezis
Ubie za pomysł z cechem
Tunie za pomoc w stworzeniu statuetki
Dziekuje takze Uczestnikom turnieju
Radgastowi za Dupena
Oraz calej reszcie postaci
A i na koniec dziekuje takze za pokazanie jakimi pip.. sa klany mahakamskie z tyndalem na czele
Do uslyszenia na szlaku!
Awatar użytkownika
Akali
Posty: 124
Rejestracja: 05 maja 2015 19:21
Lokalizacja: København
Kontakt:

Re: Podziękowania dla graczy

Post autor: Akali »

No siema.

Do zobaczenia za jakis czas ( moze juz po weekendzie? :v ).

Zagladaj czasami na forum albo discorda:
https://discord.gg/s3KDVSf

Moze akurat cos sie zmieni albo wydarzy i postanowisz wrocic :)

Przez porownywalnie krotki czas grales w ta gre ale i tak miales swoj impact w jej historii. #rip
Bedziemy pamietac.

#hopeforthereturn
Akali, zaklinaczka Smoków Chaosu, kultysta Slaanesha, włóczykij.
Arkadia.ethel.pl :: Licznik Poziomów | Mapa | Wiedza
Arkadia MUD Discord :: https://discord.gg/s3KDVSf
Twitch.tv :: https://www.twitch.tv/nurgiel
ODPOWIEDZ