Konto Premium

Wszelkie pomysły dotyczące Arkadii.
Awatar użytkownika
Terb
Posty: 69
Rejestracja: 27 sie 2009 21:15

Re: Konto Premium

Post autor: Terb »

Cieszę się z zainteresowania i Waszych ciekawych pomysłów (chociaż niektóre przegięte i chyba nierealne do wprowadzenia).

Oczywiście myślałem o kupowaniu Konta Premium na daną postać (każdą osobno).

Cieszę się również, że tak szybko wypowiedział się ktoś z grona Czarodziejów, tylko czekać na pełną akceptację i wprowadzenie zmian!
Awatar użytkownika
Riann
Posty: 23
Rejestracja: 01 cze 2015 22:50
Lokalizacja: Kraków

Re: Konto Premium

Post autor: Riann »

Od siebie dorzucę możliwość zobaczenia co się dzieje na sąsiednich lokacjach i teleportacji do gildii raz dziennie. Albo nawet dwa.
"Czy wiesz, mała ćmo, że to, co przed sobą widzisz, to jest płomień?"
Awatar użytkownika
Viveck
Posty: 28
Rejestracja: 20 lut 2018 12:08

Re: Konto Premium

Post autor: Viveck »

Możliwość cofki o 12h raz w tygodniu dla danej postaci.

Radar na ilość wrogów w odległości do 15 lokacji.

Staz w zawodzie naliczany 3 razy szybciej, czyli zamiast idlować zawód przez 6 miechów to wystarczają 2.

Funkcja Super Premium: Przejęcie dowodzenia w gildii wraz ze wszystkimi dostępnymi tytułami.

Funkcja Super Premium: Możliwość przyjęcia (np) Ogra do ZH.

Funkcja Super Premium: Zmiana rasy (np) z niziołka na ogra przy zachowaniu umiejętności.


Pojedyńcze doładowanie (dajmy na to 5zł) += nieboty dla postaci
Viveck
Awatar użytkownika
Eltharis
Posty: 130
Rejestracja: 22 lip 2014 23:39

Re: Konto Premium

Post autor: Eltharis »

Losowy magik do zespawnowania raz na dobę też by nie zaszkodził.

Odkładając PA na boku zastanawiałem się ostatnio, czy Arki nie dałoby się podciągnąć pod 1% podatku jako gra dla niewidomych? W kwestiach prawnych jestem całkowicie zielony, więc być może pomysł poroniony, ale jeśli, to myślę, że każdy zarabiający gracz nie miałby nic przeciwko takiej formie gratyfikacji, a wydaje mi się, że niewiele jest gier komputerowych w które takie osoby mogą bez większego problemu grać na równi z resztą.
Awatar użytkownika
Lieselotte
Posty: 87
Rejestracja: 19 maja 2017 19:34

Re: Konto Premium

Post autor: Lieselotte »

Amatorzy, widać, że nie wiecie jak się teraz zarabia na grach.

Arkadyjskie Skrzyneczki Szczęścia (ASS™)

Czy nudzą Cię kolejne wyprawy w te same miejsca? Smoczy ogr, którzy zawsze trzyma albo multon, albo buławę? NPC etatowe nie dają już tych samych emocji, co kiedyś? Od dzisiaj już nic nie będzie takie samo! Przedstawiamy Arkadyjskie Skrzyneczki Szczęścia!

Twoja drużyna zabiła silnego NPC'a?
WSZYSCY W DRUŻYNIE DOSTAJĄ ARKADYJSKĄ SKRZYNECZKĘ SZCZĘŚCIA!
Twoja drużyna zabiła NPC'a, który dzierżył broń magiczną?
WSZYSCY W DRUŻYNIE DOSTAJĄ DWIE ARKADYJSKIE SKRZYNECZKI SZCZĘŚCIA!
Twoja drużyna zabiła NPC'a etatowego?
WYMIATACIE! DLA KAŻDEGO PO TRZY ARKADYJSKIE SKRZYNECZKI SZCZĘŚCIA!
" - Ale zaraz, zaraz. Lieselotte, poczekaj. Każdy z nas wydropił już kilka tych mieniących się złotem skrzyneczek, ale ani ich rozłupać nie idzie, ani żaden klucz nie pasuje! Co robić?"

Świetne pytanie! Nikt cię nie zmusza, żebyście zdobywali teraz osobno klucze. Wykonaliście już swoją robotę pokazując, jacy jesteście niesamowici. A klucze? Wystarczą trzy kliknięcia na naszej stronie i klucze natychmiastowo pojawią się w waszym ekwipunku! To takie proste!

Zerknijmy szybko na cennik.
  • 1 magiczny klucz - 4,99 zł
  • 5 magicznych kluczy - 19,99 zł - 1 KLUCZ GRATIS
  • 20 magicznych kluczy - 79,99 zł - 4 KLUCZE GRATIS + unikalny tytuł dla twojej postaci "Poszukiwacz Skarbow"
Brzmi zbyt dobrze, aby było prawdziwe? Sprawdźmy zatem, co możemy znaleźć w skrzynkach!
  • KOŃ 0,01% drop chance
  • ŁUK 0,02% drop chance
  • GOTOWE PODANIE DO LOSOWEGO STOWARZYSZENIA 1% drop chance
  • LOSOWA BROŃ MAGICZNA 5% drop chance
  • DOSTĘP DO SEKRETNEGO SERWERA, NA KTÓRYM ORGANIZOWANE JEST DZISIAJ PA 0% drop chance
  • MNIEJSZA MIKSTURA LECZENIA 25% drop chance
  • MNIEJSZA MIKSTURA MANY 25% drop chance
  • MNIEJSZA MIKSTURA EXPA (+10% przez godzinę) 25% drop chance
ZASTAW SIĘ, A POSTAW SIĘ.

POSTAW NA
Arkadyjskie Skrzyneczki Szczęścia (ASS™)!
Awatar użytkownika
Radgast
Posty: 129
Rejestracja: 06 gru 2010 15:31

Re: Konto Premium

Post autor: Radgast »

Pomysł jest tak zły, że na szczęście nie ma najmniejszych szans żeby przeszedł.
Pomyślałem zrazu, że kłamie każdym słowem
Ów chromy dziadyga ze swym złośliwym okiem


https://www.youtube.com/watch?v=NT5-bXQSWy8
Tryggvi
Posty: 141
Rejestracja: 08 gru 2013 02:28

Re: Konto Premium

Post autor: Tryggvi »

Tarael pisze:30 zł/msc ale per postać - sprzedane! /me zaciera ręce.
Przykro mi Radgascie, ale pomysl znalazl akceptacje wsrod wizow jak i graczy. Nie pozostaje nic innego jak zalozyc karte kredytowa albo kupic ArkadiaPrepaid (30 Arkcoinow za 25,99 u mnie na Allegro jak cos)
Awatar użytkownika
Airhil
Posty: 227
Rejestracja: 25 paź 2016 19:49
Lokalizacja: Køge

Re: Konto Premium

Post autor: Airhil »

Ale bądźmy poważni chciaz przez chwilę, co? Pogoda na zawołanie? A jak piec osób będzie chciało inną? Za każdą zmianę powinna być dodatkowa dopłata i nie częściej niż raz na dwie godziny w danej domenie.

I jakiś amulet, który by pokazywał poziom innej postaci nawet, jak nie jest w drużynie. Za nieco więcej arkadyjskich kuponów można by kupić drugi taki, ale ten pokazywałby zawód. Użyte razem pokazywałyby umy dowolnie wskazanego gracza.
Shast
Posty: 14
Rejestracja: 08 sty 2018 21:21
Lokalizacja: na kolanach u Woody'ego

Re: Konto Premium

Post autor: Shast »

Miałem się nie wypowiadać, ale widząc wasze wystrzelone w kosmos i kompletnie nierealne pomysły (niczym włosy wyrwane z tyłka), muszę zaoponować. Zastanawialiście się w ogóle nad konsekwencjami czegoś takiego? Ja mam coś bardziej realnego. Także amulet, ale zmuszający inne postacie do konkretnych zachowań, np. mając taki amulet można komuś kazać podrapać się po tyłku, zatańczyć z elfem (gdyby nie było takiego na lokacji, to ściągałoby najbliższej znajdującego się) albo obryzać nerwowo paznokcie. I brałem pod uwagę balans, w przeciwieństwie do Was - żadnych bonusów, dropów i innych super premium ficzerów. No!
Shast Bindersvalt z Rdestowej Laki, niziolek
Awatar użytkownika
Ilith
Posty: 32
Rejestracja: 13 lip 2017 10:51

Re: Konto Premium

Post autor: Ilith »

Shast Twój pomysł ma jeden zasadniczy ogromny minus - nie zawiera w sobie konia! Chyba, ze przyzywałby jakiegoś wtedy ewentualnie... Mógłby zostać.
ODPOWIEDZ