Rozwój Arkadii

Wszelkie pomysły dotyczące Arkadii.
Awatar użytkownika
Slewhut
Posty: 111
Rejestracja: 15 lut 2018 14:00

Re: Rozwój Arkadii

Post autor: Slewhut »

Niestety się nie dogadamy. Świat idzie do przodu. Rozwój informatyki, sieci neuronowe. Pogralem już trochę mam przemyślenia. Nie wiem dlaczego nie chcecie tego zobaczyć. Już jestem graczem świeżym, ale coś już widziałem. Im dłużej gram tym bardziej utwierdzam się w moim przekonaniu.

Dlaczego nie ma opisów
Ty -100hp
Potwór -300hp
Ty -2hp
Potwór -40hp

Przecież mógłbym to sobie wyobrazić? Erpegowac że go w jakiś tam sposób bije, że zaslaniam się tarcza, robię uniki. A jednak opis walki już jest w miarę realistyczny. Nadaje się pod rpga.
Wieje wiatr w mojej głowie
Nad doliny i nad sady niesie mnie
Wieje wiatr w mojej głowie
On pieśń wolności niesie mi
Awatar użytkownika
Werbat
Posty: 1357
Rejestracja: 12 lut 2009 21:25
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Rozwój Arkadii

Post autor: Werbat »

Dobra, poddaję się.
Umrzyj.
I aim to misbehave.
Systematycznie dążę do wyrugowania hejtu z arsenału swoich środków wyrazu.
Awatar użytkownika
Slewhut
Posty: 111
Rejestracja: 15 lut 2018 14:00

Re: Rozwój Arkadii

Post autor: Slewhut »

Przesadzasz. Chcę zgłosić zamieć śnieżna. Aby było możliwe spotkanie porządnej zimy. Opad śniegu tak mocny że traci się orientację w terenie i nie widać gdzie się jest i gdzie iść dalej. Ekstremalnie nawet w mieście. Przy dobrych parametrach postaci uzyska się opis: "Trwa zamieć śnieżna. Widoczność jest mocno ograniczona. Stoisz po kolana w śniegu. Zgadujesz że jesteś na miejskim rynku." Oczywiście podróż w takich warunkach skrajnie by męczyła. Jeśli jest bardzo kiepsko to otrzyma się opis: "Śnieg sypie się Tobie prosto w oczy. Nic nie widzisz." Coś ala brak światła. Klimat podobny do tego ksiażkowego z Wiedźmina, bo tam były srogie zimy. We wnętrzach powyższe opisy nie miałyby racji bytu. Chyba że dodane by było: "Dobiega Ciebie świst śnieżnej wichury szalejącej na dworze." Może jakieś potwory śnieżne mogłyby się pojawić okresowo wtedy?

Pytanie czy takie zjawiska pogodowe byłyby ciekawym urozmaiceniem. Byłem na cmentarzu w nocy i w dzień. Nie spotkałem mgły. Może i taka dorobić? Tak samo powoduje dezorientacje postaci i działa jak mrok. Deszcz, burza, pioruny. Coś takiego aby te same miejsca dostawaly nowego klimatu. Fajnie jak w rogach czuć że świat jest żywy.
Wieje wiatr w mojej głowie
Nad doliny i nad sady niesie mnie
Wieje wiatr w mojej głowie
On pieśń wolności niesie mi
Awatar użytkownika
Derdhang
Posty: 143
Rejestracja: 24 cze 2017 00:15

Re: Rozwój Arkadii

Post autor: Derdhang »

Chcesz zglosic? Naprawde?
Wiec zglos!
他に方法はありません
Samuel
Posty: 47
Rejestracja: 21 gru 2014 16:21

Re: Rozwój Arkadii

Post autor: Samuel »

Slewhut zastanawia mnie twoja osoba. Nie mowie, kilka pomyslow masz ciekawych ( chociaz moze zamiast pisania co bys chcial, sprobowalbys podeslac wizom konkretne opisy by mogli to zakodowac), ale zastanawiajaca jest Twoja....hmm pasuje mi slowo taranowatosc :) Naliczylem kilkanascie twoich watkow czy tematow w ktorych cie widzialem, wszedzie dostajesz info: pograj troche, poznaj swiat, to ze umiesz otworzyc brame i dostac sie na cmentarz to nie kres mozliwosci gry ani Twojej, ten swiat jest OGROMNY, naprawde daje niesamowicie duzo mozliwosci ktorych nie znasz/ nigdynie poznasz. A ty ciagle prowadzisz swoj koncert zyczen... Masz problem w grze, cos jest bledne/niewlasciwe to pisz o tym na forum, ale ciagle "Ja bym chcial, ja bym towidzial tak itd itp" , sprawilo, ze widzac Twoj nick, omijam dany komentarz, bo wiem , ze nic nie wnosi, jest tylko takim chciejstwem...
Edit: Taranowatosc bez odniesien do Tarrana :)
Ostatnio zmieniony 26 lut 2018 23:13 przez Samuel, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Werbat
Posty: 1357
Rejestracja: 12 lut 2009 21:25
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Rozwój Arkadii

Post autor: Werbat »

Zarówno śnieżyca jak i mgła już istnieje. Ale co tam, pierdalnę se posta, chociaż w dupie byłem i gówno widziałem.
Naprawdę, ręce opadają.
I aim to misbehave.
Systematycznie dążę do wyrugowania hejtu z arsenału swoich środków wyrazu.
Awatar użytkownika
Fuggazi
Posty: 162
Rejestracja: 13 maja 2010 12:48

Re: Rozwój Arkadii

Post autor: Fuggazi »

Zaprowadźcie go w Góry Irrana i zostawcie. Może zmądrzeje ;)
Co to jest Chaos? To jest Ład, który zniszczo­no przy Stworze­niu Świata.
S.J. Lec
Tarran
Posty: 43
Rejestracja: 10 mar 2016 20:45

Re: Rozwój Arkadii

Post autor: Tarran »

Samuel pisze: ale zastanawiajaca jest Twoja....hmm pasuje mi slowo taranowatosc.
No bez takich! Znajdź sobie inne słowo :)
Awatar użytkownika
Airhil
Posty: 227
Rejestracja: 25 paź 2016 19:49
Lokalizacja: Køge

Re: Rozwój Arkadii

Post autor: Airhil »

Tarran pisze:
Samuel pisze: ale zastanawiajaca jest Twoja....hmm pasuje mi slowo taranowatosc.
No bez takich! Znajdź sobie inne słowo :)
Może nie słowo, ale:
miedź brzęcząca albo cymbał brzmiący
pasuje tu idealnie.

A Slewhut:
Dzieciom łatwiej przedstawić teorię ewolucji, niż powiedzieć ci, żebyś jednak pograł.
Napisz nawet do mojej postaci, co już ci proponowałem w grze, zna kilka ciekawych miejsc, pokaże ci, że można zbierać owoce, przyrządzać potrawy nad ogniskiem, że można się zgubić we mgle, na pustyni, zabić się na tysiąc i jeden sposobów - co tylko, cholera, zechcesz.
Nie chcesz spacerować z elfem - zaproponuj komukolwiek innemu. Zapytaj o coś w grze, POZNAJ JĄ.
Awatar użytkownika
Neritris
Posty: 6
Rejestracja: 04 sty 2018 17:52
Lokalizacja: GB
Kontakt:

Re: Rozwój Arkadii

Post autor: Neritris »

Werbat pisze:Zarówno śnieżyca jak i mgła już istnieje. Ale co tam, pierdalnę se posta, chociaż w dupie byłem i gówno widziałem.
Naprawdę, ręce opadają.

Ja jebie. Padłam. Hahahahahaha.
'' If I lose myself, I lose it all ... '''
ODPOWIEDZ