Gildie, zawody i kluby

Forum Pomoc dla Początkujących.
Awatar użytkownika
Terb
Posty: 69
Rejestracja: 27 sie 2009 21:15

Re: Gildie, zawody i kluby

Post autor: Terb »

Mistrz Adamson wstaje o porach nocnych, poza tym Ragmon również się budzi, ale nie wiem w jakich porach.
Prav
Posty: 75
Rejestracja: 28 gru 2016 09:34

Re: Gildie, zawody i kluby

Post autor: Prav »

Samuel pisze: TAKI EDIT : ZMienilem bron z toporow na miecze...
W jaki sposób zmieniłeś typ szkolonej broni? Ja trochę pochopnie u barbarzyńcy wybrałem młoty, ale po jakimś czasie widzę, że jednak dużo łatwiej znaleźć ciekawą maczugę niż młot (głownie 2H). Czy może źle szukam i dostępność jest podobna?

W młotach mam dopiero kilka treningów, więc zmieniając broń dużo postępów nie stracę, ale jak to się robi? Trzeba ponownie wydać 250 złota za taką zmianę? Zmienić zawód na inny i wrócić do barbarzyńcy? Nie chcę za bardzo eksperymentować, bo dla świeżej postaci 2,5 mithryla piechotą nie chodzi.
Ethian
Posty: 112
Rejestracja: 13 sty 2017 12:14

Re: Gildie, zawody i kluby

Post autor: Ethian »

Musisz wziąć zawód barbarzyńcy od nowa i szkolić się w maczugach.
Pamiętaj jednak, że zaczyniesz trenować zawód od nowa. Także mając 24% zawodu, po zmianie na maczugi będziesz zaczynać od 0% - wszystkie treningi prócz młotów tobie pozostaną, jednak zaczną rosnąć dopiero gdy zrównasz się stażem gdy wybrałeś młoty.
Orrgar

Re: Gildie, zawody i kluby

Post autor: Orrgar »

Idziesz do trenera klepiesz dwukrotnie

Rozpocznij szkolenie w zawodzie barbarzyncy..

Potem jak i za pierwszym razem pyta jaka bron wybierasz.

Co do konsekwencji tego ethian ci opisal juz.

Nie nie placisz za to nic procz czasu.

.
Co do mlotow maczug zalezy o ktora domene pytasz jesli chodzi o dostepnosc.

Dla mnie jesli nie masz dostepu do magikow wybierz macki.
Jesli masz bedziesz mial dostep do magikow wybierz mloty.
Prav
Posty: 75
Rejestracja: 28 gru 2016 09:34

Re: Gildie, zawody i kluby

Post autor: Prav »

Orrgar pisze: Dla mnie jesli nie masz dostepu do magikow wybierz macki.
Jesli masz bedziesz mial dostep do magikow wybierz mloty.
I chyba muszę się z tym zgodzić. A patrząc na wyścigi po magiki, to chyba jednak trzeba będzie odżałować 2,5 mietka, poświęcić kilka tyg. stażu i przejść na maczugi. :(
Awatar użytkownika
Retus
Posty: 62
Rejestracja: 21 lut 2018 06:38

Re: Gildie, zawody i kluby

Post autor: Retus »

Zacznij od maczug, i tu cię nieco zdziwię ale na początek (zwłaszcza przy niskim um speca) biegaj z jednoręką maczuga i pawężą. Jak już skonczysz zawód to zaczniesz idlować um z młotków.
Prav
Posty: 75
Rejestracja: 28 gru 2016 09:34

Re: Gildie, zawody i kluby

Post autor: Prav »

Odnośnie drugiej broni: To najpierw trzeba przystąpić do stowarzyszenia, wytrenować zawód na 100% i odczekać... pół roku?
Awatar użytkownika
Derdhang
Posty: 143
Rejestracja: 24 cze 2017 00:15

Re: Gildie, zawody i kluby

Post autor: Derdhang »

Dokładnie.
他に方法はありません
Samuel
Posty: 47
Rejestracja: 21 gru 2014 16:21

Re: Gildie, zawody i kluby

Post autor: Samuel »

Do Prav'a: Tak po prostu zaczalem staz od nowa wybierajac miecze, staz sie zresetowal, ale co tam, wtedy mialem nabite 1 tydzien dopiero :)
Ze mloty dalej sa najsilniejsze to sie nie spodziewalem, w koncu mloty zawsze wymiataly bo zakon mial wymiatac :) Teraz gdy zakon to juz nie prawa reka wizow, myslalem, ze w koncu gra dogoni rzeczywistosc i miecze a zwlaszcza topory doscigna mloty czy macki, ale najwidoczniej sie przeliczylem ( po co wiec kowale i rozwoj metalurgii, skoro kawal drzewa + troche metalu lepiej sie sprawdza w bitwie niz szczyt kowalstwa, hartowana stal, ostre krawedzie itd :)
Co do formy : kazde +staz daje mi aktualnie po 1 treningu broni, poteznego ciosu i walki2 bronmi, wiec uwazam, ze aby nadgonic troche jest to przydatne (roznica pomiedzy troche w walce dwiema bronmi a pobieznie jest ogromna, a tyle nadrobilem forma:) )

Male pytanie , moze ktos tez ma takie wrazenie : czy mi sie wydaje, czy tez miecze sie szybciej psuja niz topory? czy szybkosc tepienia sie broni zalezy od jej masy czy czego?
Cadgart
Posty: 21
Rejestracja: 27 lut 2018 10:03

Re: Gildie, zawody i kluby

Post autor: Cadgart »

tak sie zastanawiam ile mowicie o mechanice muda, a jak malo o jego kondycji. kiedy ostatni raz byla zmiana wielkosci reformy? nowi gracze w ogole wiedza co to?
ODPOWIEDZ