Podziękowania dla graczy

Forum wieści z Arkadii.
Tahira
Posty: 39
Rejestracja: 28 maja 2017 20:29

Re: Podziękowania dla graczy

Post autor: Tahira »

A ja chciałam serdecznie pozdrowić (nie wiem czy zagląda) młodego Krasnoluda napotkanego w Wezen o wdzięcznym imieniu Delion.
Zrobiłeś mi dzień :D
"Żeby więcej expić, musisz więcej expić!"
"Ataman klaszcze w rytm wpierdolu."
Pietrov
Posty: 17
Rejestracja: 05 gru 2017 23:11

Re: Podziękowania dla graczy

Post autor: Pietrov »

Dziękuje i pozdrawiam ogry i korsarzy.
Dzieki Wam poranna kawa nie jest w ogóle potrzebna :)
Awatar użytkownika
Irrindariel
Posty: 12
Rejestracja: 17 sty 2018 03:20

Re: Podziękowania dla graczy

Post autor: Irrindariel »

Airhilowi! Przechodzisz dzisiaj samego siebie. :D
Szukając wroga, musisz liczyć się z tym, że go znajdziesz.
Svala
Posty: 47
Rejestracja: 18 sty 2017 14:11

Re: Podziękowania dla graczy

Post autor: Svala »

Ja tez Airhilowi, ostatnio pięknie odgrywałeś przerażonego, szkoda że nie poddałeś się jeszcze mrokowi ;)
Awatar użytkownika
Elia
Posty: 23
Rejestracja: 05 gru 2017 01:16

Re: Podziękowania dla graczy

Post autor: Elia »

Dziękuje towarzyszu dzisiejszego treningu , za najlepszą (i chyba najpiękniejszą ) opowieść jaką ostatnimi czasy słyszałam. Nie spodziewałam się tego z samego rana :D
Which would be worse - to live as a monster?
Or to die as a good man?
Marco
Posty: 34
Rejestracja: 04 lut 2016 23:31

Re: Podziękowania dla graczy

Post autor: Marco »

Pozdrowienia dla Eldura, który jak nikt inny potrafi zagrać nadętego caporegime Alderazzi, z tymi ich wymuszeniami, dyskretnymi groźbami i uprzykrzaniem życia każdemu, kto ośmieli się nie okazać szacunku ;P Naprawdę dobra robota!
Szkoda tylko, że zanim zmądrzałem to na dobre pół roku odrzuciło mnie od grania w Arkadię. To chyba jest ten moment kiedy roleplayuje się odrobinę "za bardzo", bo zaczyna się psuć grę innym graczom.
Awatar użytkownika
Airhil
Posty: 227
Rejestracja: 25 paź 2016 19:49
Lokalizacja: Køge

Re: Podziękowania dla graczy

Post autor: Airhil »

Chyba raczej, kiedy przeżywa się za bardzo cudzą grę.
Marco
Posty: 34
Rejestracja: 04 lut 2016 23:31

Re: Podziękowania dla graczy

Post autor: Marco »

A to pewnie do obydwóch stron można tutaj zastosować :P Nie przeczę.
Awatar użytkownika
Dviella
Posty: 24
Rejestracja: 20 gru 2017 16:38

Re: Podziękowania dla graczy

Post autor: Dviella »

Serdecznie niedziekuję pewnemu szarookiemu niziołkowi, który przez swoją elokwencję, a na pewno dzięki szczytom inteligencji, być może jej dolinom ukazał mi jak nie wygląda rpg. Rozumiem potrzebę wyładowania szczeniackich emocji, polecam uderzanie się wielokrotne ciezkim przedmiotem w glowę, może pomoże. Co innego reszta brygady jakiejś tam, przynajmniej zdołali cokolwiek przyrpgować. I zastanawia mnie jedno skoro w emocjach możliwych do wywołania najgorszym slowem jest rzyć to dlaczego ktoś krzyczy wypierdalaj i nie ma z tym problemu? Dark fantasy w zaden sposob tego nie tłumaczy.
The Age of Mortals is coming to an end. Fools! Seek refuge in faith or madness, for there's no longer any other place to hide. The Realm of Chaos has begun!...
Awatar użytkownika
Umg
Posty: 49
Rejestracja: 18 wrz 2016 16:03

Re: Podziękowania dla graczy

Post autor: Umg »

Dviella pisze:Serdecznie niedziekuję pewnemu szarookiemu niziołkowi, który przez swoją elokwencję, a na pewno dzięki szczytom inteligencji, być może jej dolinom ukazał mi jak nie wygląda rpg. Rozumiem potrzebę wyładowania szczeniackich emocji, polecam uderzanie się wielokrotne ciezkim przedmiotem w glowę, może pomoże. Co innego reszta brygady jakiejś tam, przynajmniej zdołali cokolwiek przyrpgować. I zastanawia mnie jedno skoro w emocjach możliwych do wywołania najgorszym slowem jest rzyć to dlaczego ktoś krzyczy wypierdalaj i nie ma z tym problemu? Dark fantasy w zaden sposob tego nie tłumaczy.
Chyba nie wiesz kogo spotkałaś na swojej drodze dziewczyno :)
Ilane nuci: Oslonmy Ilane.
ODPOWIEDZ