Drobne pomysly

Wszelkie pomysły dotyczące Arkadii.
Awatar użytkownika
Derdhang
Posty: 143
Rejestracja: 24 cze 2017 00:15

Re: Drobne pomysly

Post autor: Derdhang »

Adventicusie, jednak powinienes przeprosic, chocby za to ze wyciagnales zle wnioski z jakiego powodu nie mozesz/ nie jestes w stanie sie dostac do Loren.
Najwidoczniej to, ze ogrem sie tam dostawales, nie przekladalo sie na to, jak bardzo gracz jest spostrzegawczy (ktos podpowiedzial jak isc, a nie podpowiedzial jak rozpoznac w ktorym miejscu tej kniei się znajdujesz? Potrzebny kompas, bo bez, to juz szare komorki nie wystarczaja?).
A co bys powiedzial na to, gdyby sie okazalo ze "stala sciezka" do Loren nadal istnieje??
Co bys powiedzial na to, ze polotwarta Gildia poprostu przestala byc polotwarta?
他に方法はありません
Awatar użytkownika
Adventicus
Posty: 252
Rejestracja: 17 sty 2017 23:00

Re: Drobne pomysly

Post autor: Adventicus »

heh widzę że poza starającymi się utrzymać status quo LE nikogo otwarcie Loren zabardzo nie rusza, tak czy innaczej temat drażony jest już dlużej niż trzy dni - zatem śmierdzi gorzej niż rownie stary wegoż. Z mojej strony EOT bo widzę że nie dojdziemy do niczego.

Edit: Dodane polskie znaczki (tak ładnie prosili).
Ostatnio zmieniony 30 sty 2018 00:33 przez Adventicus, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Airhil
Posty: 227
Rejestracja: 25 paź 2016 19:49
Lokalizacja: Køge

Re: Drobne pomysly

Post autor: Airhil »

Nie wszyscy się po prostu wypowiadają. Mnie też nie spodobałoby się otwarcie Loren. Las nie wpuszcza obcych i broni swoich mieszkańców. Nie chodzi tylko o wyczucie kierunków, ale o to, że las odpycha, myli ścieżki, zmienia się tylko po to, aby nie otworzyć swoich sekretów. Chcesz je poznać - daj się poznać.
Awatar użytkownika
Derdhang
Posty: 143
Rejestracja: 24 cze 2017 00:15

Re: Drobne pomysly

Post autor: Derdhang »

Werbacie, przetlumaczysz moze na jezyk wspolny powyzszy post (Adventicusa)? Ja nie dalem rady. A chcialbym wiedziec co Autor mial na mysli.
他に方法はありません
Awatar użytkownika
Airhil
Posty: 227
Rejestracja: 25 paź 2016 19:49
Lokalizacja: Køge

Re: Drobne pomysly

Post autor: Airhil »

Lepiej nie, bo dostanie raka albo innej migreny.
Awatar użytkownika
Adventicus
Posty: 252
Rejestracja: 17 sty 2017 23:00

Re: Drobne pomysly

Post autor: Adventicus »

Derdhang pisze:Werbacie, przetlumaczysz moze na jezyk wspolny powyzszy post (Adventicusa)? Ja nie dalem rady. A chcialbym wiedziec co Autor mial na mysli.
Widać nie wyrażam sie na tyle prosto abys mógł mnie zrozumieć ... Uderz w stół a nożyce się odezwą ... Dyskusja przestała być merytoryczna, dobrze pamiętam czas gdy zmieniono dostęp do Loren i okoliczności w którch to się stało. Kontynuowanie tej dyskusji uważam za bezcelowe, gdyż żadna ze stron nie zamierza zmienić zdania, a niestety LE nie dorastaja poziomem Werbatowi i nie oferują żadnych ekscytujących powodów do kontynuacji tematu. Mówiąc wprost, jesteście nudni jak flaki z olejem, nikt nikogo nie przekona do niczego ...
Awatar użytkownika
Derdhang
Posty: 143
Rejestracja: 24 cze 2017 00:15

Re: Drobne pomysly

Post autor: Derdhang »

Dla sprostowania, moja wypowiedz nie ma nic wspolnego ze stanowiskiem LE. Powod jest dosc prozaiczny, nie mam z nimi zadnego kontaktu.
Prezentuje swoje wlasne zdanie, wiec forma mnoga w odniesieniu do mnie nie jest najlepszym zabiegiem.
Widze ze domagasz sie dostepu do Miasta Loren, ktore przez Wizow zostalo potraktowane jako przedsionek gildii, w ktorej moga schronic sie ichniejsi kandydaci.
Jest to cos, co jest do dyspozycji w kazdej chyba gildii.
I mimo ze ten przedsionek jest calkiem spory, to chyba nie jest powod do wylewania lez i rwania wlosow z glowy (o ile jeszcze cos tam zaostalo)?.
Ostatnio zmieniony 28 sty 2018 19:58 przez Derdhang, łącznie zmieniany 1 raz.
他に方法はありません
Awatar użytkownika
Adventicus
Posty: 252
Rejestracja: 17 sty 2017 23:00

Re: Drobne pomysly

Post autor: Adventicus »

Dziekuje za troskę o stan owłosienia na mojej głowie, rwać włosów nie jestem w stanie niestety, gdyż zawodowo wymagana odemnie ich długść skutecznie to uniemożliwia. Pozwole sobie tutaj publicznie przeprosić Ciebie za zaliczenie w poczet LE. Resztę mojej wypowiedzi pozostawie bez zmiany, EOT dyskusja stała się nudną, a potencialni adwersarze nie maja niestety nic do zaoferowania. Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
Airhil
Posty: 227
Rejestracja: 25 paź 2016 19:49
Lokalizacja: Køge

Re: Drobne pomysly

Post autor: Airhil »

Adventicusie, sam też nie zamierzasz zmienić zdania, więc nie rozumiem, po co te ataki na wszystkie leśne elfy i nas.
Derdhang prosił o przetłumaczenie, ponieważ Twoja wypowiedź zawierała wiele błędów i jeśli się nie przymknęło oka, trudno ją było zrozumieć.
A dyskusję prowadzimy jak najbardziej, to Ty nagle zacząłeś na nas naskakiwać, bo nie chcemy się z Tobą zgodzić i przedstawiamy swoje stanowisko, więc nie rozumiem, skąd to oburzenie.
Awatar użytkownika
Werbat
Posty: 1357
Rejestracja: 12 lut 2009 21:25
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Drobne pomysly

Post autor: Werbat »

Derdhang pisze:Werbacie, przetlumaczysz moze na jezyk wspolny powyzszy post (Adventicusa)? Ja nie dalem rady. A chcialbym wiedziec co Autor mial na mysli.
Nie pomogę. Wegoz zabardzo, sam rozumiesz.
#czytamAdwentusadlabeki
I aim to misbehave.
Systematycznie dążę do wyrugowania hejtu z arsenału swoich środków wyrazu.
ODPOWIEDZ