MAPA WAKAHIKO

Forum techniczne Arkadii.
Zora
Posty: 24
Rejestracja: 24 mar 2017 08:51

MAPA WAKAHIKO

Post autor: Zora »

Dzień dobry,
Mam problem z mapką Wakahiko. Mimo zaktualizowanego adobe flash player nie chce się otworzyć. Cały czas pobiera się do pliku i pokazuje format pliku swf. Wcześniej jeszcze się włączało na ie, a teraz już w ogóle. Jakaś rada?
Awatar użytkownika
Vidris
Posty: 85
Rejestracja: 26 maja 2015 14:06
Lokalizacja: Powiem jak się dowiem.

Re: MAPA WAKAHIKO

Post autor: Vidris »

Zora pisze:Dzień dobry,
Mam problem z mapką Wakahiko. Mimo zaktualizowanego adobe flash player nie chce się otworzyć. Cały czas pobiera się do pliku i pokazuje format pliku swf. Wcześniej jeszcze się włączało na ie, a teraz już w ogóle. Jakaś rada?
Mi to samo robi się na Chrome. Albo ogarniać przeglądarki i wiedzieć co włączyć/wyłączyć/pobrać albo zmienić przeglądarkę. Logi Ci się zapisują?
Wydra uważana jest za jedno ze zwierząt zmiennokształtnych; legendy opowiadają o wydrach zmieniających się w piękne kobiety, uwodzących mężczyzn i zjadających ich. W mniej drastycznych historiach wydry zmieniają się w ludzi żeby robić psikusy.
Zora
Posty: 24
Rejestracja: 24 mar 2017 08:51

Re: MAPA WAKAHIKO

Post autor: Zora »

Mam na myśli te mapkę - mudy.republika.pl/Arka/index.swf
Jeśli chodzi o klienta przeglądarkowego to wszystko działa normalnie, choć i tak z niego za bardzo nie korzystam.
Awatar użytkownika
Paulie
Posty: 527
Rejestracja: 12 lut 2009 21:15
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: MAPA WAKAHIKO

Post autor: Paulie »

Mapa ta korzysta z flasha, technologii, ktora jest fabrycznie wylaczona w Chromie (ze wzgledow bezpieczenstwa). Opcje sa dwie, albo skorzystac z innej przegladarki, albo zdjac te blokade (link).
Warto tez miec na uwadze, ze wsparcie flasha ze strony Adobe ma zostac zakonczone w 2020.
Great things are possible when one man's wisdom and an hour's effort are combined.
A sound offense has the power of roaring water, it fills every hole in an opponent's defenses.


<@thran> jakby postac miala byc odbiciem gracza sin gralby w kz
Zora
Posty: 24
Rejestracja: 24 mar 2017 08:51

Re: MAPA WAKAHIKO

Post autor: Zora »

na każdej innej przeglądarce, również mapka nie działa. Ani na IE, ani na MF.
Awatar użytkownika
Freyr
Posty: 40
Rejestracja: 14 paź 2013 10:59

Re: MAPA WAKAHIKO

Post autor: Freyr »

Zora pisze:na każdej innej przeglądarce, również mapka nie działa. Ani na IE, ani na MF.
U mnie na win10 IE wakahiko smiga.
This land is ours and we'll see it wiped clean
Of the scourge that has sullied our hopes and our dreams
Fay
Posty: 10
Rejestracja: 15 sie 2017 15:38

Re: MAPA WAKAHIKO

Post autor: Fay »

Miałam ten sam problem, na żadnej przeglądarce nie chciała działać, ściągnęłam program do odczytu plików SWF (SWF Opener - pierwszy z brzegu) co prawda każdą mapkę muszę otwierać osobno ale przynajmniej śmiga.
Awatar użytkownika
Paulie
Posty: 527
Rejestracja: 12 lut 2009 21:15
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: MAPA WAKAHIKO

Post autor: Paulie »

Zora pisze:na każdej innej przeglądarce, również mapka nie działa. Ani na IE, ani na MF.
Ciezko powiedziec, u mnie tylko chrome sie buntowal. Podejrzewam, ze masz tez wylaczona obsluge flasha w innych przegladarkach. Pozostaje zastosowac sie do linka, ktorego wkleilem (pod chromem) lub wygooglac sobie to samo dla dowolnej innej przegladarki, w zaleznosci od preferencji.
Jest tez opcja przytoczona post wyzej, ale nie wyglada na zbyt wygodna.
Great things are possible when one man's wisdom and an hour's effort are combined.
A sound offense has the power of roaring water, it fills every hole in an opponent's defenses.


<@thran> jakby postac miala byc odbiciem gracza sin gralby w kz
Zora
Posty: 24
Rejestracja: 24 mar 2017 08:51

Re: MAPA WAKAHIKO

Post autor: Zora »

Nietety, ale ten poradnik jest już nieaktualny. W chromie w ogóle nie mam takich flagsów. :(
Nie mam już pomysłu, wyżej wymieniony program nie odpala mi się w ogóle.
Awatar użytkownika
Ozum
Posty: 28
Rejestracja: 01 cze 2012 13:18

Re: MAPA WAKAHIKO

Post autor: Ozum »

Nie wiem czy w wersji chrome 62 jest możliwość odtwarzania plków .swf.
Możesz spróbować użyć Adobe Flash swf Viewer link
lub zainstalować wcześniejszą wersję chrome 61 64 bit link
ODPOWIEDZ