Ogólna mechanika muda

Forum Pomoc dla Początkujących.
Awatar użytkownika
Freyr
Posty: 40
Rejestracja: 14 paź 2013 10:59

Re: Ogólna mechanika muda

Post autor: Freyr »

Tarran pisze:Mam ukończony zawód myśliwego w zakresie dostępnym dla gp czyli 70 czy tam 75 procent. Po wpisaniu gzpomoc pojawia się informacja: "masz dostęp do treningu podstawowych umiejętności". Znaczy co? Są jeszcze jakieś specjalistyczne? Co oznacza ten komunikat?
Oznacza to, że dany zawód ukończyłeś na poziomie GP, bez gildiowego etatu. Po przyznaniu Ci etatu komunikat zmieni się na "Masz dostęp do treningu zaawansowanych umiejętności". A to oznaczać będzie możliwość wyidlowania i wytrenowania 100% zawodu.
This land is ours and we'll see it wiped clean
Of the scourge that has sullied our hopes and our dreams
Awatar użytkownika
Soel
Posty: 51
Rejestracja: 10 mar 2017 10:17

Re: Ogólna mechanika muda

Post autor: Soel »

Czołem!
Czy ktoś orientuje się czy możliwe jest definiowanie własnych aliasów pocztowych lub grup odbiorców? Szperałem w pomocach, bez skutku.
Awatar użytkownika
Adventicus
Posty: 252
Rejestracja: 17 sty 2017 23:00

Re: Ogólna mechanika muda

Post autor: Adventicus »

Odnośnie pewnych NPCów jak np pewnien Krzywogęby i jego kamraci, jak dlugo pamietają oni fakt, że kiedyś obilo się im paszcze?
Awatar użytkownika
Constantin
Posty: 25
Rejestracja: 11 sie 2017 01:28

Re: Ogólna mechanika muda

Post autor: Constantin »

Soel pisze:Czołem!
Czy ktoś orientuje się czy możliwe jest definiowanie własnych aliasów pocztowych lub grup odbiorców? Szperałem w pomocach, bez skutku.
A po co pocztowy? Zrob zwykly alias z imionami ;)
Awatar użytkownika
Soel
Posty: 51
Rejestracja: 10 mar 2017 10:17

Re: Ogólna mechanika muda

Post autor: Soel »

Tu masz słuszność, to całkowicie załatwiłoby sprawę. ;)
Z ciekawości zapytałem, bo czasami otrzymuję listy zaadresowane do paru osób i się zastanawiam jak une to robią. I nie chodzi mi o opcję "cc", ale zwykłe wypełnienie pola adresata.


Adventicus, z tego co pamiętam, to kwestia paru tygodni i na oko w dużej mierze zależy od ciężaru przewinienia.
Awatar użytkownika
Freyr
Posty: 40
Rejestracja: 14 paź 2013 10:59

Re: Ogólna mechanika muda

Post autor: Freyr »

Soel pisze:Tu masz słuszność, to całkowicie załatwiłoby sprawę. ;)
Z ciekawości zapytałem, bo czasami otrzymuję listy zaadresowane do paru osób i się zastanawiam jak une to robią. I nie chodzi mi o opcję "cc", ale zwykłe wypełnienie pola adresata.


Adventicus, z tego co pamiętam, to kwestia paru tygodni i na oko w dużej mierze zależy od ciężaru przewinienia.
Jeśli dobrze zrozumiałem twoje pytanie, t o listy adresujesz po przecinku. W pole wpisujesz imie, imie2, imie3
This land is ours and we'll see it wiped clean
Of the scourge that has sullied our hopes and our dreams
Awatar użytkownika
Freyr
Posty: 40
Rejestracja: 14 paź 2013 10:59

Re: Ogólna mechanika muda

Post autor: Freyr »

Czy zaszły jakieś zmiany w rozpoznawaniu stworów pokoniunkcyjnych? Widziałem już 'bagiennik' zamiast 'stwor' czy 'potwor' a teraz znow nie widze bagiennikow. Wiedza jesli juz to wzrosla niz zmalala. Cechy nie spadly. Umiejetnosci lekko sie zmienily. Nie jestem pijany (wiec mentalne cechy w normie). Ocena przeciwnika nie pokazuje, ze na bagienniku zwieksze swoja wiedze o tych stworach.
This land is ours and we'll see it wiped clean
Of the scourge that has sullied our hopes and our dreams
Foile
Posty: 7
Rejestracja: 15 maja 2017 13:55

Re: Ogólna mechanika muda

Post autor: Foile »

Hej. Majac postac w gildii z kazdym poswieconym dla postaci etatem mozna rozpoczac kolejny zawod nie tracac mozliwosci powrotu do poprzedniego/poprzednich.
Jak wyglda sprawa na poziomie treningu podstawowego? Ukonczywszy jeden (75%) z ciekawosci chcialbym rozpoczac kolejny. Czy jest to rownoznaczne z calowita utrata nabyetego stazu w zawodzie A?
Awatar użytkownika
Ysar
Posty: 148
Rejestracja: 14 lis 2016 08:29

Re: Ogólna mechanika muda

Post autor: Ysar »

Nigdy nie tracisz wyidlowanego stażu w zawodzie, nie ważnie czy masz etat i jesteś w gildii czy nie. To co wyidlujesz to Twoje.
Foile pisze:Hej. Majac postac w gildii z kazdym poswieconym dla postaci etatem mozna rozpoczac kolejny zawod nie tracac mozliwosci powrotu do poprzedniego/poprzednich.
Etat służy do tego by móc trenować zawód od 75% do 100%, a nie do tego by móc rozpocząć kolejny zawód i nie utracić poprzedniego.
Foile
Posty: 7
Rejestracja: 15 maja 2017 13:55

Re: Ogólna mechanika muda

Post autor: Foile »

Jestes tego pewna? Zdaje sie, ze zmiana broni w trenowanym zawodzie powoduje wyzerowanie stazu przed jego pelnym ukonczeniem, a zmiana zawodu na inny nie?
ODPOWIEDZ