Opisy ciosu specjalnego rycerzy

Wszelkie pomysły dotyczące Arkadii.
Awatar użytkownika
Gunnar
Posty: 185
Rejestracja: 12 lut 2009 21:57

Opisy ciosu specjalnego rycerzy

Post autor: Gunnar »

Witam,

czy magowie maja jakis pomysl na zagospodarowanie opisow ciosow specjalnych niedostepnego juz zawodu rycerza?
Kiedys pisalem na arce w tej sprawie pomysl, ale nie dostalem odpowiedzi, wiec moze tutaj by sie udalo.
Czy jesli opisy leza odlogiem i nikt nie ma pomyslu na nie, to moze udaloby sie znalezc roboczogodzinke na podpiecie ich rycerzom?
Opisy byly dostepne pod dwie bronie, wiec moze bylaby mozliwosc, zeby, po wlaczeniu opcji (np. opcja ciosy rycerza +) mud zamiast
standardowych opisow zawodu podstawial opisy jakze popularnej i chwalonej tu i owdzie 'miazgi'? Kodowo jest to mozliwe, jesli bylaby
koniecznosc wskazania wiekszego zainteresowania sprawa, moze udaloby mi sie skrzyknac moich przyjaciol rycerzy i wspolnie wystosowac
odpowiednia prosbe? Moze to wykrzesaloby troche sigmarowego ognia i podkusilo wieksza ilosc osob do uzywania potomkow ghal-maraza?

Pozdrawiam serdecznie,
Ja
Crer
Posty: 204
Rejestracja: 03 sty 2015 09:09

Re: Opisy ciosu specjalnego rycerzy

Post autor: Crer »

Także chcialbym prosic Czarodziejow o odpowiedz na wyżej zadane pytanie.

Pozdrawiam!
Awatar użytkownika
Lieselotte
Posty: 87
Rejestracja: 19 maja 2017 19:34

Re: Opisy ciosu specjalnego rycerzy

Post autor: Lieselotte »

Nic mnie z tą gildią nie wiąże, ale popieram pomysł podmiany opisów walki zakonnym. (:
Walkirr
Posty: 49
Rejestracja: 02 gru 2016 06:03
Lokalizacja: San José, Costa Rica

Re: Opisy ciosu specjalnego rycerzy

Post autor: Walkirr »

Myślę, że jest to świetny pomysł. Dodałby smaczku grze i nie jednemu by się łezka w oku zakręciła.
Ethian
Posty: 112
Rejestracja: 13 sty 2017 12:14

Re: Opisy ciosu specjalnego rycerzy

Post autor: Ethian »

Także nie należę do ZS ani nie mam z nimi nic wspólnego, ale podpisuję się pod tym pomysłem.
Byłoby super wprowadzić taką kosmetykę do gry, która w żadenkolwiek sposób nie zmieni balansu.
ODPOWIEDZ