Pozostałe pytania

Forum Pomoc dla Początkujących.
Dorgann
Posty: 105
Rejestracja: 23 wrz 2016 12:25

Re: Pozostałe pytania

Post autor: Dorgann »

Sprzedawał odległe wspomnienia, nie ma go już.
Awatar użytkownika
Denea
Posty: 246
Rejestracja: 16 mar 2010 01:30
Lokalizacja: Legionowo

Re: Pozostałe pytania

Post autor: Denea »

Tutaj bylo glupie, nieprzemyslane dobrze pytanie. Niech post zostanie dla potomnosci.

Podobno kto pyta nie bladzi, ale myslec jednak czasem dobrze o co sie pyta...
Ble... Ble? Ble!
Awatar użytkownika
Soel
Posty: 51
Rejestracja: 10 mar 2017 10:17

Re: Pozostałe pytania

Post autor: Soel »

Moje pytanie dotyczy eksploracji gor, w tym przypadku Sinych.
Jest lato, srodek dnia. Nosze przewieszona przez ramie line, trzymam zapalona lampe (na wszelki wypadek), wytrenowalem spostrzegawczosc i wspinaczke na ile tylko moge, ale nie widze zadnych wyjsc z lokacji. Dokladnie czytam opis - brak podpowiedzi. Wykonuje zatem krok na chybil trafil i... zgon.

W jaki sposob powstaja mapy gor? Macie moze jakies sugestie?
Awatar użytkownika
Ysar
Posty: 148
Rejestracja: 14 lis 2016 08:29

Re: Pozostałe pytania

Post autor: Ysar »

Polecam "ob przepasci" czy inne szczeliny. Jeśli nie ma informacji w opisie zarówno w longu jak i opisach dodatkowych, że gdzieś znajduje się niebezpieczeństwo to ja bym zgłosiła błąd.
Walkirr
Posty: 49
Rejestracja: 02 gru 2016 06:03
Lokalizacja: San José, Costa Rica

Re: Pozostałe pytania

Post autor: Walkirr »

Soel, jesli jestes w gorach to zawsze ogladaj niebo - na wypadek gdyby mgla byla.
Drubin
Posty: 63
Rejestracja: 06 lip 2015 22:14

Re: Pozostałe pytania

Post autor: Drubin »

Poległem przy zakupie sygnetu z herbem. Mam pochodzenie z miasta/ksiestwa, z ktorego herbem chce wyrobic sobie sygnet, a dostaje komunikat, ze grawer nie wyrabia sygnetow z istniejacymi juz herbami (poza 'wladcami tych ziem'). Pochodzenie zatem nie ma tutaj nic do rzeczy? Any help? Bo napalilem sie jak szczerbaty na suchary bo mi do erpega taki sygnet pasuje.
Numeron
Posty: 138
Rejestracja: 31 paź 2010 08:30

Re: Pozostałe pytania

Post autor: Numeron »

Drubin pisze:Poległem przy zakupie sygnetu z herbem. Mam pochodzenie z miasta/ksiestwa, z ktorego herbem chce wyrobic sobie sygnet, a dostaje komunikat, ze grawer nie wyrabia sygnetow z istniejacymi juz herbami (poza 'wladcami tych ziem'). Pochodzenie zatem nie ma tutaj nic do rzeczy? Any help? Bo napalilem sie jak szczerbaty na suchary bo mi do erpega taki sygnet pasuje.

Sygnetu nie zrobisz z istniejacym herbem, tunike tak, sygnetu nie.
Svala
Posty: 47
Rejestracja: 18 sty 2017 14:11

Re: Pozostałe pytania

Post autor: Svala »

Do chodzenia po gorach uzywaj komendy ob niebo - w ten sposob dowiesz sie o mgle lub sniezycy. We mgle i podczas sniezycy nie widzisz wyjsc niezaleznie od pory dnia, a do tego nawet majac mape mozesz zgubic kierunek (szansa zalezna od umiejetnosci wyczucie kierunku), w zwiazku z czym zasada jest jedna i bardzo prosta - jesli jest mgla lub sniezyca, a komenda ob przepasc pokazuje, ze stoisz nad przepascia, NIE RUSZASZ SIE AZ MGLA/SNIEZYCA NIE PRZEJDZIE. W nocy (tez podczas ulewy) mozesz natomiast chodzic ze zrodlem swiatla.
Gelvid
Posty: 2
Rejestracja: 02 maja 2017 13:17

Re: Pozostałe pytania

Post autor: Gelvid »

Czy cechy naszej postaci są stałe ? Awansowałem z "krzepkiego" na "silnego" ale po jakimś czasie sprawdziłem cechy i okazało się że znowu jestem "krzepki"
Awatar użytkownika
Tercoral
Posty: 712
Rejestracja: 30 sty 2013 13:44

Re: Pozostałe pytania

Post autor: Tercoral »

Moze wytrzezwiales...
Tęczowe serce... :oops:
ODPOWIEDZ