Komentarze do Pytan

Forum wieści z Arkadii.
Awatar użytkownika
Werbat
Posty: 1357
Rejestracja: 12 lut 2009 21:25
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Komentarze do Pytan

Post autor: Werbat »

Gdzie w literkowatej komendzie do usunięcia postaci ('delplayer' na logikę?) jest klawisz 'delete'? Z tibią Wam się myli? :P
I aim to misbehave.
Systematycznie dążę do wyrugowania hejtu z arsenału swoich środków wyrazu.
Daggerro
Posty: 77
Rejestracja: 15 lut 2009 15:22

Re: Komentarze do Pytan

Post autor: Daggerro »

Werbat pisze:Gdzie w literkowatej komendzie do usunięcia postaci ('delplayer' na logikę?) jest klawisz 'delete'? Z tibią Wam się myli? :P
'Na logikę' to była przenośnia...
Ilmarin

Re: Komentarze do Pytan

Post autor: Ilmarin »

Tak, uważam forum za integralną część muda(moje prywatne zdanie), gdyż nie wyobrażam sobie, że pięcset postaci pisze codziennie listy do trzech MG z tymi samymi pytaniami, problemami, a MG im odpisuje, każdemu z osobna z uśmiechem i pozdrowieniami. Skoro gracz tutaj jest w stanie nawiązać dialog z wizem (nawet w najprostszej formie), to miło byłoby, gdyby miało to jakiś poziom. Forum jest bardziej dla graczy, niż dla wizów. Wizowie wiedzą gdzie tkwi problem, znają odpowiedz i im forum do poznania odpowiedzi raczej nie jest potrzebne.

Jak już pisałem nie chcę oceniać czy delchar był konieczny czy nie, ale dużo bardziej zrozumiałe jest dla mnie skasowanie każdego gracza za to samo przewinienie, niż kasowanie wybranych (tych gorszych w rozumieniu społeczności arkadyjskiej). Selekcję w rodzaju, że temu za nazwanie wiza @#$@% upomnienie, temu usunięcie konta na forum, a temu bana i usunięcie konta uważam za niesprawiedliwą (moje prywatne zdanie) pomijając wywód dlaczego.

re: Brorok (poniżej)

Niepotrzebnie Ci to tłumaczę, bo podałem już argumenty do swojej prywatnej opinii na temat 'integralości'. Jeśli są nieprawdziwe to im zaprzecz sensownie, zamiast jak nastolatka komentować: "nie masz racji".
Ostatnio zmieniony 20 wrz 2009 20:59 przez Ilmarin, łącznie zmieniany 1 raz.
Brorok
Posty: 83
Rejestracja: 24 sie 2009 23:00

Re: Komentarze do Pytan

Post autor: Brorok »

Ilmarin:
Tak, uważam forum za integralną część muda(moje prywatne zdanie)
Rafgart pisze: - Forum nie jest czescia muda, uzytkownicy, mimo iz zalogowani pod imieniem postaci, wypowiadaja sie jako gracze.
- nie chcielibysmy wyciagac konsekwencji na Arkadii za tresci zamieszczane na Forum, cos takiego moze miec miejsce tylko w wypadku lamania na Forum zasad Arkadii lub w przypadkach, ktore uznamy za absolutnie beznadziejne, a dana osobe za szkodliwa i niepozadana
Z czego wynika, ze Twoje prywatne zdanie jest bledne.
Selekcję w rodzaju, że temu za nazwanie wiza @#$@% upomnienie, temu usunięcie konta na forum, a temu bana i usunięcie konta uważam za niesprawiedliwą (moje prywatne zdanie) pomijając wywód dlaczego.
Zgadzam sie. Dlatego za nazywanie wiza "AUTOCENZURA" na forum wobec NIKOGO nie powinny byc wyciagane konsekwencje inne, niz forumowe.

Bo tematy na forum dyskusyjnym nie sluza do dyskusji.
------
Na mnie nie patrzcie, ja tu tylko expie!
Gniot
Posty: 612
Rejestracja: 13 lut 2009 09:57

Re: Komentarze do Pytan

Post autor: Gniot »

Eric byl pijany eric to eric tamto... wystarczy poczytac jego poprzednie notki sa na podobnym poziomie. Na arce wiza nie przyzwal i nie wylal na niego tych szczyn tylko myslal ze sobie na forum pofolguje bezkarnie i sie przejechal. Jak dla mnie to takie towarzystwo powinno byc rowno tepione. I dobrze sie stalo ze poszlo cale konto... na zdrowie wyjdzie w koncu arka to nalog...
Re down:
Juz byla mowa ze forum jest integralna czescia muda.
Ostatnio zmieniony 20 wrz 2009 20:06 przez Gniot, łącznie zmieniany 1 raz.
2011.04.01
Gniot Adiutant Kapitana Kompanii Gryfa, Walczacy z Wiatrakami, Miecznik z
Paweza, Naczelny Madrala Arkadii, Ogr o Elfich Uszach, Elf o Ogrzym
Rozumku, Zastepca Szefa Muminkow z Obozu Najemnikow, Arcydzielo
Sztuki Cukierniczej
Brorok
Posty: 83
Rejestracja: 24 sie 2009 23:00

Re: Komentarze do Pytan

Post autor: Brorok »

Ani ja, ani kilka innych osob - nikt nie broni Erica. Bronie Zasad. A Zasada jest (bylo, kiedy ostatnio robilem na Arce cos wiecej, niz expilem) nie mieszanie swiatow. Wizowie na forum sa Adminami forum, a nie wizami Arki, podobnie jak gracze na forum sa zwyklymi userami (forum), a nie graczami. Kropka.

Bo tematy na forum dyskusyjnym nie sluza do dyskusji.
------
Na mnie nie patrzcie, ja tu tylko expie!
Awatar użytkownika
Ennyen
Posty: 235
Rejestracja: 14 lut 2009 22:33
Lokalizacja: Athel Loren

Re: Komentarze do Pytan

Post autor: Ennyen »

Brorok, zastanow sie czy jestes przeciw a nawet za, 1000 nieczytelnych notek niczego nie zmieni... jakie mieszanie swiatow, co ty bredzisz. Uwazasz, ze osoba ktora na forum onetu napisze, ze wystrzela wszyskich wizow arkadii powinna dalej grac w ta gre? Linia obelg i obrazania innych jest bardzo cienka.
O ile gracze na zjazdach czasem na siebie bluzgaja, ba czasem nawet ktos sobie da po mordzie, o tyle gore sie zostawia w spokoju, z prostej przyczyny... swiat kreuja wizowie, ich pomysly nawet nie wiem jak debilne sa tym czemu sie podporzadkowujemy! I to jest magnesem tej gry. Arkadia w ktorej gracze by zamawiali sobie swoje wydumane pomysly, zmieniajac przy tym poglady co 2 dni byla by denna i dawno by juz nikt sobie nia glowy nie zawracal. Kazda reforma przynosila tony bluzgow na wizow, ale kazda dawala graczom nowe wrazenia. I tak ma byc! Gramy w to co nam zaserwuja... nie podoba sie to nie graj, chyba wlasnie to jest jednym z glownych czynnikow trzymajacych nas przy tej "zabawie".
Tipi
Posty: 232
Rejestracja: 12 lut 2009 22:38

Re: Komentarze do Pytan

Post autor: Tipi »

Brorok pisze:Ilmarin:

Rafgart pisze: - nie chcielibysmy wyciagac konsekwencji na Arkadii za tresci zamieszczane na Forum, cos takiego moze miec miejsce tylko w wypadku lamania na Forum zasad Arkadii lub w przypadkach, ktore uznamy za absolutnie beznadziejne, a dana osobe za szkodliwa i niepozadana
Ty, Prorok - a skad ty wiesz ze wizowie nie uznali jej za absolutnie beznadziejna a tego kretyna za niepożądanego?
Koles rzuca kurwami na wiza ktory siodme poty wylewa zeby ta gra jakos dzialala. Sytuacja beznajdziejna?


W skrocie: Kiedy powiedziec 'Stop, nie chcemy Cie tutaj?'
Jak dla mnie to wystarczy, ze mi sie czyjas gęba nie spodoba i go ze swojego podworka wywalic moge.
Ci tutaj byli az nadto cierpliwi.

Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
Homerofe
Posty: 189
Rejestracja: 15 mar 2009 23:28

Re: Komentarze do Pytan

Post autor: Homerofe »

Oho! Sprox wylewa 7 sloik wazeliny zeby ta gra byla bardziej miodna :mrgreen:
Awatar użytkownika
Ovidus
Posty: 104
Rejestracja: 16 mar 2009 12:17

Re: Komentarze do Pytan

Post autor: Ovidus »

Homerofe pisze:Oho! Sprox wylewa 7 sloik wazeliny zeby ta gra byla bardziej miodna :mrgreen:
Zazdrosc ze wiecej osob woli z nim grac niz z toba? Kup sobie misia.
"Nie ma nic pewniejszego w świecie od błyszczącego złota i zdrady elfów."
ODPOWIEDZ