Gildie, zawody i kluby

Forum Pomoc dla Początkujących.
Torvald
Posty: 8
Rejestracja: 13 sty 2014 14:19

Re: Gildie, zawody i kluby

Post autor: Torvald »

Miril pisze: ...
Tak samo jak nie ma półelfów z Lasu Loren ani z Gór Sinych.
Są półelfy z Gór Sinych.
Torgen
Posty: 405
Rejestracja: 13 lut 2009 12:23

Re: Gildie, zawody i kluby

Post autor: Torgen »

Zmieniajac troche tekst piosenki:
"Wiesz Andrzej tu mi powiedzieli ze nie bede narkomanem,
ze oni mnie z tego wylecza, ze w koncu polelfem, polelfem sie stane."
Awatar użytkownika
Adventicus
Posty: 252
Rejestracja: 17 sty 2017 23:00

Re: Gildie, zawody i kluby

Post autor: Adventicus »

Hmm... Jak tak dalej pójdzie to znajdzie sie ktoś kto mi powie, że nie ma półelfów z Temerii lol ;) Wtedy to dopiero moja postać będzie miała kryzys tożsamości :D
Kaliado
Posty: 1
Rejestracja: 16 kwie 2017 14:55

Re: Gildie, zawody i kluby

Post autor: Kaliado »

Witam, czy w klubie wyznawcow Kultu Przodkow wymagane jest skladanie ofiar? Ostatnio zezgonilem (:D) i stracilem sznur. Blad czy tak po prostu jest? :)
Tryggvi
Posty: 141
Rejestracja: 08 gru 2013 02:28

Re: Gildie, zawody i kluby

Post autor: Tryggvi »

Chyba wszystkie wyznania wymagaja skladania ofiar. Szczegoly masz pewnie w pomocy.
Awatar użytkownika
Astrid
Posty: 94
Rejestracja: 21 kwie 2009 15:06
Lokalizacja: Jakieś dziwne miejsce

Re: Gildie, zawody i kluby

Post autor: Astrid »

Kaliado pisze:Witam, czy w klubie wyznawcow Kultu Przodkow wymagane jest skladanie ofiar? Ostatnio zezgonilem (:D) i stracilem sznur. Blad czy tak po prostu jest? :)
Powinieneś otrzymać przypomnienie, ze czujesz, iż już czas by złożyć Przodkom ofiarę. Ciężko przegapić, naprawdę :)
Kce obrazek? Tu się odezwie i wywoła Astrid trzy razy:

https://www.facebook.com/paszczearkadii
Awatar użytkownika
Artak
Posty: 247
Rejestracja: 15 kwie 2015 16:40
Kontakt:

Re: Gildie, zawody i kluby

Post autor: Artak »

Ogólnie może być błąd. Wczoraj jedna osoba, którą znam straciła członkostwo we wszystkich klubach i wyznaniówkach w jakich była, zgłosiła i członkostwa wróciły :)
Drubin
Posty: 63
Rejestracja: 06 lip 2015 22:14

Re: Gildie, zawody i kluby

Post autor: Drubin »

Mam pytanko dotyczace niektorych klubow wyznaniowych. Na wiki mozna znalezc informacje, ze np. Sigmaryci czy Wyznawcy Ranada czy Morra maja kilka aspektow. Czy ktos mi moze jakos przyblizyc w jaki sposob podczas dolaczenia sie ow aspekt wybiera lub jak go zmienic 'po drodze'? Z ciekawosci dolaczylem do Sigmarytow - po prostu powiedzialem, ze chce i viola - jestem wyznawca, nic o aspektach/roznych sposobach przystapienia nie bylo. Co zatem jest nie tak - opis na wiki czy cos robie zle? Podobnie z Morrem - dawno temu bylem Morryta i po prostu dostalem zadanie od Ojca, ubilem co trza bylo i tyle.
Awatar użytkownika
Ald
Posty: 160
Rejestracja: 19 sty 2016 21:39
Lokalizacja: Moravskoslezský kraj

Re: Gildie, zawody i kluby

Post autor: Ald »

Drubin pisze:Mam pytanko dotyczace niektorych klubow wyznaniowych. Na wiki mozna znalezc informacje, ze np. Sigmaryci czy Wyznawcy Ranada czy Morra maja kilka aspektow. Czy ktos mi moze jakos przyblizyc w jaki sposob podczas dolaczenia sie ow aspekt wybiera lub jak go zmienic 'po drodze'? Z ciekawosci dolaczylem do Sigmarytow - po prostu powiedzialem, ze chce i viola - jestem wyznawca, nic o aspektach/roznych sposobach przystapienia nie bylo. Co zatem jest nie tak - opis na wiki czy cos robie zle? Podobnie z Morrem - dawno temu bylem Morryta i po prostu dostalem zadanie od Ojca, ubilem co trza bylo i tyle.
Nie wiem jak z Sigmarem, bo nigdy nie próbowałem, jednak w przypadku wyznaniówki Morra oraz Ranalda, kapłan przy przystępowaniu/wykonywaniu zadania dosyć wyraźnie mówi, że przydzielony aspekt zależy od sposobu wykonania owego zadania. Wynika z tego bezpośrednio, że jest ich więcej, niż jeden (trzeba pokombinować, kapłani nie podają rozwiązań).

Zmienić aspekt da się porzucając wiarę, po tym trzeba odczekać aż bóstwo przestanie się gniewać, po czym przystępując ponownie, tym razem wybierając ten inny.
Dobranoc - powiedział diabeł.
Awatar użytkownika
Radgast
Posty: 129
Rejestracja: 06 gru 2010 15:31

Re: Gildie, zawody i kluby

Post autor: Radgast »

Z sigmarycką wyznaniówka jest trochę inaczej. Najpierw trzeba zdobyc podstawowy aspekt. A potem można przystąpic do biczowników. Jak? To juz sam musisz pokombinować. Jest jeszcze trzeci aspekt, z tego co wiem do zdobycia tylko przez zakonników, wiec lepiej niech tu któryś z nich się wypowie.
Pomyślałem zrazu, że kłamie każdym słowem
Ów chromy dziadyga ze swym złośliwym okiem


https://www.youtube.com/watch?v=NT5-bXQSWy8
ODPOWIEDZ