Porady dla graczy.

Forum wieści z Arkadii.
Barmar
Posty: 9
Rejestracja: 14 maja 2009 21:34

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Barmar »

Tak, możesz robić sobie parę zadań na raz.

Nie, nie ma sensu na przemian expić i robić questów. Efekt jest ten sam.
Gość

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Gość »

Zatem mogę spokojnie założyć, że zadań nie wymagających zbytnio walki mogę wykonać ile tylko ich znajdę i nie przepadnie mi w ten sposób exp za sprawą jakiegoś...limitu stosunków expa bitewnego i zadaniowego?

edit: post pisany jednocześnie z postem wyżej, który odpowiada na moje pytanie. Dzięki za info
Barmar
Posty: 9
Rejestracja: 14 maja 2009 21:34

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Barmar »

Tak swoją drogą - ten limit teoretycznie jest, ale w praktyce jest naprawdę wysoki i prawie wszystkie zadania można zrobić bez przekraczania go (a może i wszystkie?)
Finmor

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Finmor »

skąd to wiesz? od wizów? :mrgreen:
bo z informacji, które mają gracze byś nie wykombinował
Awatar użytkownika
Tuargan
Posty: 41
Rejestracja: 14 lut 2009 19:12

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Tuargan »

Finmor pisze:skąd to wiesz? od wizów? :mrgreen:
bo z informacji, które mają gracze byś nie wykombinował
byzydura.

mozna to wywnioskowac chociazby z momentu wskakiwania "zadnego". roznica wskakiwania u mnie i pewnej osoby z gildii wynosi okolo 8 mini. obie postacie maja zrobiony max zadan.

niby mozliwe sa roznice rasowe, ale przy identycznym ustawieniu cech (wwwnnn) od poczatku obu postaci, nie powinno dojsc do az takiej rozbieznosc.
Finmor

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Finmor »

ale wiesz oczywiście, że po przekroczeniu progu qexpa
robiąc kolejne zadanka nadal zmniejszasz bruta?
:mrgreen:
Tagard
Posty: 9
Rejestracja: 13 lut 2009 01:17

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Tagard »

Siema! Niech mnie ktos uswiadomi jak to jest ze zgonami i strata doswiadczenia. Od czego zalezy z ktorych cech spada exp bo po ostatnim zgonie moj stosunek fizycznych do mentali k*rewsko sie zepsul :/ przy ustawieniu bbbnnn w polowie kawal swiata jestem bystry i uczony i w polowie odwaznego... o zgrozo - a nigdy nie pakowalem w mentale zawsze byly niewazne:/ pociac sie mozna. Dzieki z gory
Awatar użytkownika
Marius
Posty: 6
Rejestracja: 16 wrz 2009 17:32

Madrosc na Arkadii

Post autor: Marius »

Witam.

Czołem, pierwsza notka po paroletniej przerwie :) Hem... miłe uczucie.
Po powrocie zastałem kilka interesujących zmian. Cieszy mnie, że świat wciąż żyje i się zmienia.

Co do tych zmian i całości świata, mam pytanie do graczy (chyba ze wypowie się jakiś czarodziej, jednak nie chce nękać :) Cecha mądrości służy czemuś? Gdzie i podczas jakich czynności ma ona znaczenie?

pozdrowienia arkowicze
– Panie Marszałku, a jaki program tej partii?
– Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.
Awatar użytkownika
Morowak
Posty: 93
Rejestracja: 18 lut 2009 13:45

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Morowak »

W tym momencie, przy tak wielu rzeczach, ze nie sposob wymienic. Poza tym wlasnie trwa reforma majaca na celu zwiekszenie wykorzystywania cech mentalnych, ktora np mozna teraz zaobserwowac w zmianie w szukaniu.
Awatar użytkownika
Rotkiv
Posty: 175
Rejestracja: 12 lut 2009 22:32

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Rotkiv »

Czy zamykanie np. plecaka sluzy czemus, czy jest tylko zbedna komenda?
Zablokowany