Nowe płacze na magów

Forum wieści z Arkadii.
Gleanevall
Posty: 258
Rejestracja: 13 sie 2011 21:08

Re: Nowe płacze na magów

Post autor: Gleanevall »

Silkathas pisze:O to nie zapytasz, ale o to czy jest w konfliktach ciaglych, czy lubuje sie w pokoju juz mozna.
Z odpowiedzi jestes w stanie wyciagnac wnioski odnosnie dwoch ostatnich pytan ktore podales. Odnosnie pierwszego pytania, to mozna powiedziec ze jest ono dosc subiektywne. No i o to akurat nikt nie pytal.
Ale czy to nie jest już na siłę ubieranie czysto technicznej kwestii w pseudo rpgową rozmowę? Coś jak uwielbiane przez Januszy erpega "Mam już zadowalające odciski".
Silkathas
Posty: 50
Rejestracja: 28 mar 2009 16:36

Re: Nowe płacze na magów

Post autor: Silkathas »

Gleanevall pisze:
Silkathas pisze:O to nie zapytasz, ale o to czy jest w konfliktach ciaglych, czy lubuje sie w pokoju juz mozna.
Z odpowiedzi jestes w stanie wyciagnac wnioski odnosnie dwoch ostatnich pytan ktore podales. Odnosnie pierwszego pytania, to mozna powiedziec ze jest ono dosc subiektywne. No i o to akurat nikt nie pytal.
Ale czy to nie jest już na siłę ubieranie czysto technicznej kwestii w pseudo rpgową rozmowę? Coś jak uwielbiane przez Januszy erpega "Mam już zadowalające odciski".
To czy gildia jest nastawiona na wojne czy na pokoj jest techniczna kwestia? Nie.
OK, ciężko zapytać czy gracze danej gildii to mega rpgowcy, czy milczki co lataja za expem. Jednak wystarczy kilku poznać... na cholernej arce. Po to jest proces rekrutacji. Nie masz na to czasu ? No to gildie raczej nie są dla Ciebie. Póki co przynajmniej...
Awatar użytkownika
Adventicus
Posty: 252
Rejestracja: 17 sty 2017 23:00

Re: Nowe płacze na magów

Post autor: Adventicus »

Widocznie każdy ma na to nieco inne zapatrywanie. W tej kwestji naprawde nie ma odpowiedzi dobrej czy złej. Jedną z rzeczy, których chciałem uniknąć było staranie się do stowa, który nie będzie mi pasował, czy do którego ja nie będe pasował. Staranie się do wielu stowarzyszeń, w mojej opini, jest jak skakanie z kwiatka na kwiatek. Pokazuje to brak koncepcji postaci i poszukiwanie w stylu, kto da lepsze warunki, łatwiejsze przyjęcie czy, etat i kase na wytrenowanie um.
Svala
Posty: 47
Rejestracja: 18 sty 2017 14:11

Re: Nowe płacze na magów

Post autor: Svala »

W każdej gildii są jedni i drudzy raczej.

Pewnie nawet w MC poza dresem Sproxem znajdziesz fajnych ludzi, którzy będą potrafili trzymać klimat podczas walki. Ja bym chciał osobiście, aby każdy był tak sympatyczny i rozmowny jak Drachen i Eltharis, to przykładowe postaci z którymi wspaniale mi się gra.
Vorid
Posty: 33
Rejestracja: 13 lut 2009 07:52

Re: Nowe płacze na magów

Post autor: Vorid »

NAWET w MC.
Awatar użytkownika
Adventicus
Posty: 252
Rejestracja: 17 sty 2017 23:00

Re: Nowe płacze na magów

Post autor: Adventicus »

Zmieniając temat, czy mamy może ETA otwarcia arki dla smiertelników?
Cochis
Posty: 119
Rejestracja: 13 lut 2009 14:58
Lokalizacja: San Antonio

Re: Nowe płacze na magów

Post autor: Cochis »

Adventicus pisze:
Jedną z rzeczy, których chciałem uniknąć było staranie się do stowa, który nie będzie mi pasował, czy do którego ja nie będe pasował. Staranie się do wielu stowarzyszeń, w mojej opini, jest jak skakanie z kwiatka na kwiatek. Pokazuje to brak koncepcji postaci i poszukiwanie w stylu, kto da lepsze warunki, łatwiejsze przyjęcie czy, etat i kase na wytrenowanie um.
Idziesz na latwizne przyjacielu.
Jestem taki, siaki i owaki, podajcie mi stowarzyszenie do jakiego bede pasowal ja i ktore bedzie pasowalo do mnie. Sam nie chce szukac bo boje sie o posadzenie o brak koncepcji postaci.
[...] jest dorosly, dojrzaly, ma swoje hobby ... bawi sie klockami Lego [...]
Awatar użytkownika
Adventicus
Posty: 252
Rejestracja: 17 sty 2017 23:00

Re: Nowe płacze na magów

Post autor: Adventicus »

A nawet jeśli Cochis to co Tobie do tego, żal ci zadnią cześć ciała scinsnał. Grałem kiedyś z koleżkami, z którymi jarałem trawe na fifki i ni falus z tego nie wyszedł. Jedyne co im zawdzięczam to wprowadzenie do książek z młotka i zapoznanie z gra. Jestem za stary i zabardzo zajęty żeby marynować własny czas, czy co gorsza czas innych.
Cochis
Posty: 119
Rejestracja: 13 lut 2009 14:58
Lokalizacja: San Antonio

Re: Nowe płacze na magów

Post autor: Cochis »

Żal? Mnie... za stary jestem na takie coś, przynajmniej z takiego powodu.
Prawdę mówiąc wziałem cię za jakiegoś nastolatka, który wybrał niewłaściwy sposób na osiągnięcie w tej grze tego co chce. To jest też odpowiedź na twoje pytanie co mi do tego. Mój błąd. EOT
[...] jest dorosly, dojrzaly, ma swoje hobby ... bawi sie klockami Lego [...]
Awatar użytkownika
Xion
Posty: 180
Rejestracja: 12 lut 2009 21:10
Lokalizacja: Opole

Re: Nowe płacze na magów

Post autor: Xion »

Zwracam uwagę, że jeśli ktoś ma jasno określoną koncepcję postaci, to i tak na wejściu pasują do niej zwykle w porywach maksymalnie ze dwa stowarzyszenia. I celowo pomijam tu wszelkie niezwykłe przemiany duchowe i niezmiernie wyszukane postawy erpegowe pozwalające na swobodne transfery LE - MC, CKN - Sine, lub moje ulubione WKS - Scoia.

No, chyba że "koncepcja postaci" oznacza w tym przypadku podejście na zasadzie "na razie jestem nijaki, ale jak już mi powiedzą gdzie grają fajne ziomki, to wtedy stanę się pasujący właśnie tam". Trochę słabe, ale też się tak da.
Życie jest sumą przypadków.
Zablokowany