Nowe płacze na magów

Forum wieści z Arkadii.
Duar
Posty: 72
Rejestracja: 05 paź 2014 12:49

Re: Nowe płacze na magów

Post autor: Duar »

I to pewnie na snotlingach:)
Awatar użytkownika
Blob
Posty: 179
Rejestracja: 04 mar 2009 08:37

Re: Nowe płacze na magów

Post autor: Blob »

Może odejdę trochę od głównego tematu zmian i zapytam się o wiedzę.
Ze względu na problematyczność sprawdzenia: Czy teraz przy pełnej wiedzy będzie informacja o zdobyciu nowej wiedzy z eksploatacji? Czy tak jak było czyli nic a pojawi się w rozpisce?
Awatar użytkownika
Rafgart
Posty: 970
Rejestracja: 09 lut 2009 10:10

Re: Nowe płacze na magów

Post autor: Rafgart »

Powinna byc informacja o tym co obejrzales.
Gleanevall
Posty: 258
Rejestracja: 13 sie 2011 21:08

Re: Nowe płacze na magów

Post autor: Gleanevall »

Rafgart: to nie działa. Nadal jest tak, jak przed wieściami, tj. przy zdobywaniu wiedzy z eksploracji dostajemy:

Dowiadujesz sie czegos wiecej o stworach pokoniunkcyjnych.
Kinrim
Posty: 22
Rejestracja: 18 kwie 2014 15:05

Re: Nowe płacze na magów

Post autor: Kinrim »

Jaki jest cel tych zmian z expem? Wszyscy mają biegać na legendach?
Najpierw zmiana z cechami, średnio o poziom w górę, teraz "balans" expa dający turbopostępy.
Co dalej, każdy mob z magikiem?
Garkain
Posty: 36
Rejestracja: 31 sty 2017 19:29

Re: Nowe płacze na magów

Post autor: Garkain »

Up:
Te legendy dotycza tych z jako tako wytrenowanymi umami :)
Poczatkujacy zawodnicy wiele/kawal ktorzy "zdazyli" to zrobic w miare przyjaznych warunkach - czyt. przed zmiana, w wiadomych ogolnie miejscach, w tej chwili lataja po obu domenach szukajac miejsca gdzie mozna jako tako poexpic. Pewnie napiszecie ze na poczatku wytrenowanego zawodu mozna wykrecac postepy w 5min, ja tego nie doswiadczylem. W tej chwili najlepszy exp jaki udalo sie "ogarnac" wyglada tak ze co 3-4 mobki trzeba odpoczywac, a postepy sa po 20-25. Oczywiscie te 3-4 mobki leje sie okreslenie dlugi czas. W impie sprawdzone z 6 expowisk, w Ish moze z 8-9. Na chwile obecna nie pozostaje nic innego jak czekac az sie nadrobi umami, wtedy moze cos ruszy :)
W sumie to juz wiem dlaczego temat expa nie jest tak ochoczo komentowany i obrzucany blotem, postepy sa, tylko trzeba miec umy :twisted:
Miril
Posty: 54
Rejestracja: 09 lut 2017 23:09

Re: Nowe płacze na magów

Post autor: Miril »

Garkain pisze:
Pewnie napiszecie ze na poczatku wytrenowanego zawodu mozna wykrecac postepy w 5min, ja tego nie doswiadczylem.
Dokładnie to samo zauważyłem. Ludzie tutaj piszą, że mają postępy co 5-10 minut, ale bez wyidlowanego zawodu to bzdura. Mam "doświadczonego" i w pancerzu kolczym z Nuln + pawężą z Bodrog męczę się z goblinami, postępy co jakieś 19-23 moby, a ubicie tego zajmuje jakieś 40 minut plus kupę kasy ładuję w naprawę ekwipunku. Biję maksymalnie dwa gobliny, ale z takiej walki wychodzę ranny. W tym samym czasie widzę typa dwa poziomy niżej, ten sam pancerz, który bierze na siebie 4 gobliny na raz i rozwala je bardzo szybko, praktycznie bez strat własnych, bo albo wszystkiego unika albo paruje albo bierze na tarczę. Nie ma przerw na regen kondycji i nie musi latać naprawiać pancerza co chwilę. On może robi poziom postępów co 5 minut
Kinrim
Posty: 22
Rejestracja: 18 kwie 2014 15:05

Re: Nowe płacze na magów

Post autor: Kinrim »

To może źle dobieracie sobie przeciwników?
Ethian
Posty: 112
Rejestracja: 13 sty 2017 12:14

Re: Nowe płacze na magów

Post autor: Ethian »

Albo poexpcie w 2 osoby.
Exp w dualu to idzie sprawniej o jakieś 300%
Duar
Posty: 72
Rejestracja: 05 paź 2014 12:49

Re: Nowe płacze na magów

Post autor: Duar »

W koncu exp z druzyna daje zdecydowanie wiecej korzysci.
Zablokowany