Pozostałe pytania

Forum Pomoc dla Początkujących.
Gaik
Posty: 6
Rejestracja: 20 sty 2017 00:05

Re: Pozostałe pytania

Post autor: Gaik »

Głupia sprawa. ;)
Wynająłem wóz i podczas przejażdżki przez Mahakam zaatakował mnie niedźwiedź. Automatycznie zsiadłem z wozu bez możliwości kontynuacji jazdy. Dopóki nie zakończę walki, nie mam możliwości wejścia na niego z powrotem. :?

Macie jakieś sugestie co mógłbym teraz zrobić? (niedźwiedzia nie dam rady pokonać)

EDIT:
Jestem uratowany, niedźwiedź odszedł dalej. :)
Ale pytanie podtrzymuję - jak zachowywać się w takiej sytuacji?
Awatar użytkownika
Artak
Posty: 247
Rejestracja: 15 kwie 2015 16:40
Kontakt:

Re: Pozostałe pytania

Post autor: Artak »

Zabić niedźwiedzia najlepiej :)
Svala
Posty: 47
Rejestracja: 18 sty 2017 14:11

Re: Pozostałe pytania

Post autor: Svala »

Musisz grzecznie zapytać niedźwiedzia, czy nie zechciałby z łaski swojej pocłapać kilka kroków dalej, ponieważ Ty chcesz kontynuować swoją przejażdżkę wozem.
Awatar użytkownika
Denea
Posty: 246
Rejestracja: 16 mar 2010 01:30
Lokalizacja: Legionowo

Re: Pozostałe pytania

Post autor: Denea »

Troche dziwne pytanie:
Czy ktos zauwazyl, zeby miejesce z ktorego wysyla sie golebia/kruka/inszego zwierzaka mialo wplyw na jego zmeczenie? Albo mi sie zdaje tylko, albo z Zerrikanii moj zwierzak bardziej sie meczy latajac z listami.
Ble... Ble? Ble!
Awatar użytkownika
Agis
Posty: 65
Rejestracja: 05 kwie 2016 12:38
Lokalizacja: Nuln

Re: Pozostałe pytania

Post autor: Agis »

Ile mam czasu na zaniesienie ofiary dla Ulryka?
Trzy dni nie zaniosłem ofiary i straciłem płaszcz... Idlowałem go XXX czasu.
Ktoś coś wie?
"Odważny umiera raz, a tchórz ginie tysiące razy."
Numeron
Posty: 138
Rejestracja: 31 paź 2010 08:30

Re: Pozostałe pytania

Post autor: Numeron »

Wyznania i ofiary sa powiazane ze stazem, takie mam wrazenie. Zawsze w poniedzialek wyskakuje mi informacja o ofierze, kiedys podobnie bylo z Ulrykiem.
Dorgann
Posty: 105
Rejestracja: 23 wrz 2016 12:25

Re: Pozostałe pytania

Post autor: Dorgann »

O co chodzi w zapamietanych?

re dol:
Niezle, dzieki.
Ostatnio zmieniony 27 sty 2017 10:44 przez Dorgann, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Sadriviel
Posty: 79
Rejestracja: 23 mar 2016 07:37

Re: Pozostałe pytania

Post autor: Sadriviel »

Przedstawieni:

Każda osoba, która Ci się przedstawiła trafia do tej puli. Kiedy jej limit się wyczerpie, osoby których nie widziałeś od najdłuższego czasu zaczną z niej wypadać. Nie będziesz widział ich imion na lokacji, będą Ci się musieli przedstawić raz jeszcze. Nie będziesz widział ich w kto. Nie sprawdzisz, kiedy ostatnio się logowali.

Zapamiętani:

Możesz zapamiętać kogoś, kto Ci się przedstawił. Dzięki temu będziesz pamiętał jego imię tak długo, aż nie zdecydujesz się go zapomnieć, bez względu na to jak dawno go widziałeś.
Cierpliwość i spokój nie są moimi cnotami.
Tarran
Posty: 43
Rejestracja: 10 mar 2016 20:45

Re: Pozostałe pytania

Post autor: Tarran »

Po raz pierwszy zdarzyła mi się taka sytuacja. Poszedłem sobie do Bodrog naprawić sprzęt u kowala oraz pojeść w karczmie, kiedy nagle pojawił się komunikat, że w twierdzy ogłoszona alarm. Siedzę już w środku dobre pół godziny, bo nawet zakończyć nie można w tym miejscu, a wszystkie bramy są zamknięte. O co chodzi?
Awatar użytkownika
Tuna
Posty: 108
Rejestracja: 22 gru 2013 07:09

Re: Pozostałe pytania

Post autor: Tuna »

O atak Komanda Scoia'tael na twierdzę.

Nie ma za co. ;)
Ulf pisze:Witaj Tuńczyku!
ps wiedziałaś, że Tuńczyk - to po łacinie 'Przyjaciel Żółwia' (Tuń - przyjaciel, Czyk - żółwia)? ;)
Rork pisze:“ Tuńczyk ma 14% białka! masa po nim przyrasta szybciej niż populacja cyganów na Słowacji! ”
ODPOWIEDZ