Oficjalny klient - skargi wnioski zazalenia

Forum techniczne Arkadii.
Awatar użytkownika
Rafgart
Posty: 970
Rejestracja: 09 lut 2009 10:10

Re: Oficjalny klient - skargi wnioski zazalenia

Post autor: Rafgart »

Problem ze znakiem rozdzielajacym komendy. Poprawie wieczorem, ale byc moze przy innym ustawieniu tej opcji nie bedzie ci robic tych newline'ow.

W konfiguracji nie ma potrzeby uzywac specjalnego znaku (|), starczy enter.
Awatar użytkownika
Sumar
Posty: 10
Rejestracja: 12 lut 2009 22:30
Lokalizacja: Ełk

Re: Oficjalny klient - skargi wnioski zazalenia

Post autor: Sumar »

Rafgart pisze:Problem ze znakiem rozdzielajacym komendy. Poprawie wieczorem, ale byc moze przy innym ustawieniu tej opcji nie bedzie ci robic tych newline'ow.

W konfiguracji nie ma potrzeby uzywac specjalnego znaku (|), starczy enter.
Rewelacja, działa! Dzięki za pomoc.

I w ogóle chłopaki świetna robota - klient według mnie na najwyższym poziomie. Świetnie zachowuje się na desktopie, świetnie na urządzeniach mobilnych. Bajka. Wygodny w konfigurowaniu i użyciu.
Villon
Posty: 44
Rejestracja: 27 sie 2016 20:00

Re: Oficjalny klient - skargi wnioski zazalenia

Post autor: Villon »

Rafgart pisze:Jaka masz wersje Firefoxa?

Zmienilem klienta, tak by przycisk do okna logow byl zawsze widoczny.
Niech te osoby, u ktorych go nie bylo, sprawdza po odswiezeniu czy jest jakas zmiana i czy dziala samo logowanie.
Znalazłem !!!!

Pobawiłem się w instalowanie i odinstalowanie rożnych przeglądarek szukając tego przycisku do logów.
W końcu zainstalowałem chrome i patrze jest... przeglądarka po raz pierwszy uruchomiła mi się w jakimś małym oknie i w rozwijanym menu obok JEST. Myślę trudno będę grał z chroma... Dałem na pełny ekran i ...dupa przycisk z logami w liście rozwijanej zniknął...

Sprawdzam na swoim Cyberfoxie i to samo - jak się okno przeglądarki pomniejszy do dość małego to przycisk logów się pojawia w liście rozwijanej

Czyli problem jest z rozdzielczością/wielością okna listy rozwijanej

Szkoda tylko że przez te instalacje i reinstalacje straciłem stare logi no ale przynajmniej wiem że mam logi i jak do nich dotrzeć. Na razie wystarczy mi zmniejszanie okna ;)
Dorgann
Posty: 105
Rejestracja: 23 wrz 2016 12:25

Re: Oficjalny klient - skargi wnioski zazalenia

Post autor: Dorgann »

Zmienialiscie cos w kliencie? Wpisuje arkadia.rpg.pl w explorerze i wyskakuje brama, ale trzeba kliknac polacz, zeby pojawil sie na jej tle login i haslo, po czym po wpisaniu nie loguje. Dotad chodzilo.
Talos
Posty: 7
Rejestracja: 05 lis 2010 20:40

Re: Oficjalny klient - skargi wnioski zazalenia

Post autor: Talos »

Witam. Nie mogę nic zmienić w ustawieniach. Każda próba zapisu kończy się komunikatem "Błąd w konfiguracji w wartości patterns[0]."
Do tej pory nie miałem żadnego problemu z klientem, nie wprowadzałem też żadnych zmian w ustawieniach ani nie dodawałem aliasow itp. Błąd pojawia się w Chromie i Internet Explorer.
Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
Rafgart
Posty: 970
Rejestracja: 09 lut 2009 10:10

Re: Oficjalny klient - skargi wnioski zazalenia

Post autor: Rafgart »

Wyeksportuj konfiguracje do pliku, otworz go, popraw ciag 'a818a' na '0a818a', zapisz plik i zaimportuj z powrotem.
Talos
Posty: 7
Rejestracja: 05 lis 2010 20:40

Re: Oficjalny klient - skargi wnioski zazalenia

Post autor: Talos »

Dziękuję bardzo. Już wszystko śmiga.
Pozdrawiam
Zaran
Posty: 5
Rejestracja: 21 lut 2015 21:29

Re: Oficjalny klient - skargi wnioski zazalenia

Post autor: Zaran »

Mam pytanie odnośnie rozdzielania komend. Działa mi znak podziału przy ręcznym wpisywaniu komend ale nie gdy komendy są w aliasie... Tak ma być czy cos mi źle działa?
Awatar użytkownika
Rafgart
Posty: 970
Rejestracja: 09 lut 2009 10:10

Re: Oficjalny klient - skargi wnioski zazalenia

Post autor: Rafgart »

W konfiguracji uzywasz entera, znak rozdzielenia jest tylko do recznych komend.
Zaran
Posty: 5
Rejestracja: 21 lut 2015 21:29

Re: Oficjalny klient - skargi wnioski zazalenia

Post autor: Zaran »

Czyli czeka mnie żmudne edytowanie aliasów ;P
Dzięki za szybką odpowiedz :)
ODPOWIEDZ