Gildie, zawody i kluby

Forum Pomoc dla Początkujących.
Awatar użytkownika
Sadriviel
Posty: 79
Rejestracja: 23 mar 2016 07:37

Re: Gildie, zawody i kluby

Post autor: Sadriviel »

Tercoral pisze:przerzyc
Matko Boska Ortograficzna...
Cierpliwość i spokój nie są moimi cnotami.
Awatar użytkownika
Tercoral
Posty: 712
Rejestracja: 30 sty 2013 13:44

Re: Gildie, zawody i kluby

Post autor: Tercoral »

Komorka :P
Tęczowe serce... :oops:
Awatar użytkownika
Adventicus
Posty: 252
Rejestracja: 17 sty 2017 23:00

Re: Gildie, zawody i kluby

Post autor: Adventicus »

Ostatni raz, gdy aktywnie grałem w arke, pozostawienie postaci na lokacji na dłużej niż pięć min. równoważne było z odbyciem wizyty u przodków, leśnej pani, impa itd... Jest dla mnie oczywistym ze arka zmieniła się nieco pod moja nieobecność, jak również fakt, iż mam sporo do nadgonienia, coby wszystko ogarnąć. Dla potrzeb koncepcji mojej obecnej postaci, poszukuje pokojowej gildii, która miałaby zapotrzebowanie na myśliwego i poziom rpg nieco wyższy niźli u standartowego zakonnika (czyt. szarża, miazga, wez monaty z ciała). Lata już nie te same, praca i dzieci, nie pozostawiaja czasu ni chęci na PK czy śmiganie przez połowe domeny na delionie. Dostępny ze względu na różnice czasowa, także bywam w porach przez gnomy zwanych wybitnie wieczornymi/nocnymi. Będe wdzięczny za wskazówki, sugestie tudzież pomoc.
Awatar użytkownika
Aika
Posty: 59
Rejestracja: 22 mar 2014 22:05
Lokalizacja: Brugge

Re: Gildie, zawody i kluby

Post autor: Aika »

@Adventicus zerknij na pw.
Madame Directeur, patronne des Elfes, Demi-elfes et voyageurs
Svala
Posty: 47
Rejestracja: 18 sty 2017 14:11

Re: Gildie, zawody i kluby

Post autor: Svala »

Polecam zatem Osadników z Puszczy Shekhal, idealnie się tam wpisuje Twoja postać, a gracze w tej gildii odgrywają swoją postać jak chyba nikt inny dobrze I konsekwentnie.
Awatar użytkownika
Werbat
Posty: 1357
Rejestracja: 12 lut 2009 21:25
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Gildie, zawody i kluby

Post autor: Werbat »

Tylko jest problem z 'pokojowością' ;-)
I aim to misbehave.
Systematycznie dążę do wyrugowania hejtu z arsenału swoich środków wyrazu.
Awatar użytkownika
Adventicus
Posty: 252
Rejestracja: 17 sty 2017 23:00

Re: Gildie, zawody i kluby

Post autor: Adventicus »

Werbat mógłbys rozwinąć swoja myśl odnosnie Osadników.
Numeron
Posty: 138
Rejestracja: 31 paź 2010 08:30

Re: Gildie, zawody i kluby

Post autor: Numeron »

Adventicus pisze:Werbat mógłbys rozwinąć swoja myśl odnosnie Osadników.
Chodzilo mu o to ze sa zaangazowani w kilka konfliktow zbrojnych.
Terenes
Posty: 397
Rejestracja: 23 kwie 2009 13:41

Re: Gildie, zawody i kluby

Post autor: Terenes »

W chwili obecnej mamy 4 wojny, w tym 3 ktorych wedlug nas nie mozemy zakonczyc zachowujac zasady roleplaya. Odradzam nasza gildie komukolwiek kogo zniechecaja zgony PVP. Osada to gildia nastawiona defensywnie i praworzadnie, a nie pokojowo i neutralnie.

Jesli ktos ma zjadac sobie nerwy tym ze znow padl na idlu to naprawde nie polecam, gra u nas to dosc trudny wariant rozgrywki.
Owszem, odgrywamy mysliwych z lesnej osady, ale zdecydowanie sa gildie ktore moga rowniez miec u siebie mysliwych przy zachowaniu neutralnosci.
Awatar użytkownika
Adventicus
Posty: 252
Rejestracja: 17 sty 2017 23:00

Re: Gildie, zawody i kluby

Post autor: Adventicus »

Terenes dzięki za odpowiedz. Rozumiem ze dwie z tych wojen to SC oraz MC, co samo w sobie nie jest dla mnie odstraszające. Roleplay jest dla mnie w tym momencie priorytetem. Pisząc o gildi "pokojowej" (tak naprawde w realiach arkadi to chyba wylacznie Kupcy i Zgromadzenie) miałem na myśli, gildie która niekoniecznie szuka zaczepki. W tym rozumieniu dla mnie ważniejsza jest ilosc jak i jakosc ludzi, z którymi przyjdzie mi grać. Dodatkowo jeśli wspomniana gildia ma potrzebe posiadania myśliwego ... to już tylko wisienka na torcie.
ODPOWIEDZ