Pozostałe pytania

Forum Pomoc dla Początkujących.
Awatar użytkownika
Aiathel
Posty: 41
Rejestracja: 08 maja 2015 01:56

Re: Pozostałe pytania

Post autor: Aiathel »

Ja nic nie wiem na ten temat.
Awatar użytkownika
Artak
Posty: 247
Rejestracja: 15 kwie 2015 16:40
Kontakt:

Re: Pozostałe pytania

Post autor: Artak »

Spytajcie Abuana :P
Jorgat
Posty: 2
Rejestracja: 15 lip 2016 18:15

Re: Pozostałe pytania

Post autor: Jorgat »

Witam mam parę pytań, gram myśliwym i cechy rozdałem 2 siła 2 wytka 1 zręczność.
1. Czy to dobre rozdanie na myśliwego? Dodam że interesuje mnie tylko skórowanie zwierząt, wycinanie zębów itp. btw komu oskórować węża? xD
2. Od czego zależy "sprawniejsze" łowiectwo chodzi mi czy jakaś cecha ma na to wpływ
3. Do czego przyda mi się zielarstwo skoro niezależnie od poziomu i tak zbieram po 1 ziole
4. Czy umiejętności takie jak skradanie się, ukrywanie się, wykrywanie pułapek(mam na każdej lokacji pisać "szukaj pułapek"...?) i wyczucie kierunku są przydatne?
Amargein
Posty: 61
Rejestracja: 28 sty 2015 19:23

Re: Pozostałe pytania

Post autor: Amargein »

Witam mam parę pytań, gram myśliwym i cechy rozdałem 2 siła 2 wytka 1 zręczność.
1. Czy to dobre rozdanie na myśliwego? Dodam że interesuje mnie tylko skórowanie zwierząt, wycinanie zębów itp. btw komu oskórować węża? xD
2. Od czego zależy "sprawniejsze" łowiectwo chodzi mi czy jakaś cecha ma na to wpływ
3. Do czego przyda mi się zielarstwo skoro niezależnie od poziomu i tak zbieram po 1 ziole
4. Czy umiejętności takie jak skradanie się, ukrywanie się, wykrywanie pułapek(mam na każdej lokacji pisać "szukaj pułapek"...?) i wyczucie kierunku są przydatne?
Ad 1 Cechy ustaw tak, żeby ci pasowały do koncepcji postaci. Nie wywierają żadnego wpływu na umiejętność oprawiania zwierzyny, a na odpowiednio wysokim poziomie sklepiesz każde zwierzę, choćbyś i ustawił cechy na zasadzie odwaga 2, intelekt 2, wytrzymałość 1. Abstrahując od wszystkiego innego, myśliwy jest zawodem słabym bojowo, jak tych cech nie rozdasz, na trolle, smoki i wilkołaki i tak nie będziesz sam polował.

Ad 2 Sprawniejsze łowiectwo zależy od wysokości umiejętności łowiectwo. Żadna cecha na to nie wpływa. I co dokładnie rozumiesz przez "sprawniejsze łowiectwo"? Chcesz wycinać dwie skóry z jednego ciała czy jak? Umiejętność łowiectwa sprawia, że myśliwemu o wiele łatwiej trafić zwierzę bronią w walce. Jak chcesz się przekonać o tym, jak ciężko idzie to innym klasom postaci, spróbuj jelenia upolować bez łowiectwa.

Ad 3 Gdy będziesz miał zielarstwo odpowiednio wysoko, będziesz znajdował dwie (albo i trzy) sztuki danego zioła na lokacji pod warunkiem, że ktoś nie przeszedł tamtędy niedawno i nie wyzbierał ziółek, których szukasz. Jedyna cecha, która jako tako wpływa na zielarstwo to intelekt - masz więcej sił mentalnych dzięki niemu i możesz dłużej szukać zioła, ale, prawdę powiedziawszy, na Arkadii lepiej zainwestować w cechy bojowe i idlować manę expiąc.

Ad 4 Skradanie się i ukrywanie się są bardzo przydatne. Wyczucie kierunku - byłoby bardzo przydatne i myśliwy mógłby dorabiać jako przewodnik, gdyby nie to, że kompasy są bardzo łatwo dostępne. Wykrywanie pułapek - nie mam pojęcia, ale zdaje mi się, że działa automatycznie.
btw komu oskórować węża? xD
W grze o to pytaj.
Candir
Posty: 1
Rejestracja: 12 wrz 2016 14:34

Re: Pozostałe pytania

Post autor: Candir »

Hej, jak przejść przez brame w tej wiosce przy Novigradzie? :oops: :oops: :oops: sam początek, a ja już nie ogarniam
Symon
Posty: 48
Rejestracja: 12 lut 2013 11:48

Re: Pozostałe pytania

Post autor: Symon »

Hej,
sproboj 'zastukac we wrota' :) czasami pomaga

S.
Awatar użytkownika
Thorffin
Posty: 62
Rejestracja: 05 lis 2012 20:08

Re: Pozostałe pytania

Post autor: Thorffin »

No i od pewnego poziomu nie wejdziesz. Twój nick nie jest żółty, więc już raczej nie masz tam wstępu.
Villon
Posty: 44
Rejestracja: 27 sie 2016 20:00

Re: Pozostałe pytania

Post autor: Villon »

Pytanie o system roznoszenia paczek.

Reputacja maleje jak się nie roznosi paczek.
Czy maleje także jak jestem offline?
Jak wyjadę na urlop i nie będę się logował to spadnie i nie będę mógł roznosić najdalszych paczek?

Pozdrawiam
Villon
Awatar użytkownika
Kobu
Posty: 64
Rejestracja: 19 paź 2015 14:53

Re: Pozostałe pytania

Post autor: Kobu »

@Villon. Pewnie!
Awatar użytkownika
Werbat
Posty: 1357
Rejestracja: 12 lut 2009 21:25
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Pozostałe pytania

Post autor: Werbat »

Lol, naprawdę? To słabe trochę.
I aim to misbehave.
Systematycznie dążę do wyrugowania hejtu z arsenału swoich środków wyrazu.
ODPOWIEDZ