Klub obiezyswiatow

Forum wieści z Arkadii.
Awatar użytkownika
Agis
Posty: 65
Rejestracja: 05 kwie 2016 12:38
Lokalizacja: Nuln

Re: Klub obiezyswiatow

Post autor: Agis »

Ja obejrzałem wieże golemów, bagna avelandzie, bagna nad nuln, wieże w Blaviken, trakty, tabliczki itd.
Już cały tyg tak biegam, i ciągle nieopierzony...Wstyd ustawiać. :lol:
"Odważny umiera raz, a tchórz ginie tysiące razy."
Amargein
Posty: 61
Rejestracja: 28 sty 2015 19:23

Re: Klub obiezyswiatow

Post autor: Amargein »

A samo Nuln obejrzałeś? Bardzo dokładna wycieczka po Nuln, Oxenfurcie i Novigradzie powinna zaowocować awansem w klubie o kilka poziomów. Tak naprawdę w miastach jest najwięcej do obejrzenia. Większość wsi, traktów i, zwłaszcza, bagien nie ma zbyt wiele do zaoferowania obieżyświatom (co nie znaczy, że można ich nie odwiedzać). Zwróć też uwagę na miejsca zamieszkane przez potwory - czasem w takich laskach pełnych goblinów czy mutantów jest co najmniej kilka godnych uwagi rzeczy, jakieś ruiny chaty, dziwne drzewo, dziupla, bajoro itp.
Awatar użytkownika
Agis
Posty: 65
Rejestracja: 05 kwie 2016 12:38
Lokalizacja: Nuln

Re: Klub obiezyswiatow

Post autor: Agis »

Oczywiście, całe 3 tygodnie biegałem i oglądałem. I nic. Wiecej jak małych postepow nei wbiłem nigdy.
"Odważny umiera raz, a tchórz ginie tysiące razy."
Numeron
Posty: 138
Rejestracja: 31 paź 2010 08:30

Re: Klub obiezyswiatow

Post autor: Numeron »

Z tego co wiem to samo ogladanie jest do rzyci. Komenda przeszukaj jest bardzo pomocna.
Awatar użytkownika
Irwin
Posty: 31
Rejestracja: 18 mar 2016 15:03

Re: Klub obiezyswiatow

Post autor: Irwin »

Agis,

Za sam Novigrad ze 3 czy 4 ogromne obpostepy mozna zebrac i skok poziomu dostac.
1
Ysar

Re: Klub obiezyswiatow

Post autor: Ysar »

Czasem się też dziwnie "zacina". Po obejrzeniu niemal całego Drachenfels, po 3 godzinach powolnej wędrówki, oglądaniu wszystkiego, staniu na lokacji dłużej niż 5 sekund nie wbiłam nawet nieznaków. A innego dnia już jakoś wchodziło.
Awatar użytkownika
Agis
Posty: 65
Rejestracja: 05 kwie 2016 12:38
Lokalizacja: Nuln

Re: Klub obiezyswiatow

Post autor: Agis »

Z tego co wiem to tych samych lokacji dwa razy nie oglądać bo postępy się nei wbiją.

Właśnie obejrzałem cały novigrad, szczegółowo, zajeło mi to ze 2 gnomie, - postępy : małe...
"Odważny umiera raz, a tchórz ginie tysiące razy."
Awatar użytkownika
Tercoral
Posty: 712
Rejestracja: 30 sty 2013 13:44

Re: Klub obiezyswiatow

Post autor: Tercoral »

Z cyklu nie znam sie, a wypowiem:

Kiedys mialem zawiniatko i jakos nigdy go nie wyexpilem, ale z tego co zauwazylem to:

Ogladanie miast i traktow to kiepski sposob (Chyba ze sie myle)
Warto chodzic w tereny "nie calkiem oczywiste" wtedy postepy najbijaja sie najszybciej.

Chociaz jak ysar pisze, ze po drachenfelsie miala tylko "niezauwazalne" to jestem skolowany...
Tęczowe serce... :oops:
Awatar użytkownika
Fuggazi
Posty: 162
Rejestracja: 13 maja 2010 12:48

Re: Klub obiezyswiatow

Post autor: Fuggazi »

A ja obejrzałem ostatnio dokładnie trakt do przełęczy Czarnego Ognia i wbiło mi nieduże :)
I jeszcze hint: od jakiegoś czasu mam włączone permanentnie opisy długie.
Co to jest Chaos? To jest Ład, który zniszczo­no przy Stworze­niu Świata.
S.J. Lec
ODPOWIEDZ