Gildie, zawody i kluby

Forum Pomoc dla Początkujących.
Drubin
Posty: 63
Rejestracja: 06 lip 2015 22:14

Re: Gildie, zawody i kluby

Post autor: Drubin »

Z drugiej strony ja dosc sporo chodzilem z paczkami i jakos tak nie kojarze obozu ostatnio w ogole. A powoduje on zatrzymanie chodzika arkowego wiec trudno raczej to przeoczyc.
Numeron
Posty: 138
Rejestracja: 31 paź 2010 08:30

Re: Gildie, zawody i kluby

Post autor: Numeron »

Oboz widac w nocy, ale w nocy nie spowoduje on zatrzymania komendy "idz...".

Kod: Zaznacz cały

01:12:13a | Ruszasz szybkim biegiem na wschod.
01:12:13a | Trakt do Przeleczy Czarnego Ognia.
01:12:13a | Trakt wiedzie na zachod i poludniowy-wschod. Mozna jednak z niego zejsc i udac sie do obozu.
01:12:14a | Rozlozony oboz wojskowy.
Oboz widziany 2 dni temu.
Drubin
Posty: 63
Rejestracja: 06 lip 2015 22:14

Re: Gildie, zawody i kluby

Post autor: Drubin »

No ja dalbym sobie cos odciac, ze powodowal zatrzymanie. Ciekawe.
Awatar użytkownika
Sadriviel
Posty: 79
Rejestracja: 23 mar 2016 07:37

Re: Gildie, zawody i kluby

Post autor: Sadriviel »

Jakiś obóz widywałem na trakcie Tretogor-Gelibol, ale nie wiem, czy o mówimy o tym samym.
Cierpliwość i spokój nie są moimi cnotami.
Awatar użytkownika
Fuggazi
Posty: 162
Rejestracja: 13 maja 2010 12:48

Re: Gildie, zawody i kluby

Post autor: Fuggazi »

Sadriviel pisze:Jakiś obóz widywałem na trakcie Tretogor-Gelibol, ale nie wiem, czy o mówimy o tym samym.
You made my day :lol:
Co to jest Chaos? To jest Ład, który zniszczo­no przy Stworze­niu Świata.
S.J. Lec
Grub
Posty: 2
Rejestracja: 12 lip 2016 13:58

Re: Gildie, zawody i kluby

Post autor: Grub »

Podziekował wszystkim za odpowiedzi, będę szukał.

Grub
Irvin

Re: Gildie, zawody i kluby

Post autor: Irvin »

Jakby ktos rozwazal zawod barbarzyncy to rzec po czasie moge ze expic to to solo to droga przez meke wrecz, nawet straznika sie miodnie solo expi w porownaniu do barba.

Chocby z 1 towarzyszem jest o niebo szybciej i lepiej bez roznicy jaki zawod bojowy.

Wiec jak ktos czesto solo expi, nei bierz bo sie pochlastasz.
Numeron
Posty: 138
Rejestracja: 31 paź 2010 08:30

Re: Gildie, zawody i kluby

Post autor: Numeron »

@Irvin: A probowales sie bawic z jednoreczna bronia i tarcza? Bo mi akurat calkiem znosnie szlo, kokosow nie bylo, ale o wiele lepiej niz z dwurekiem.
Irvin

Re: Gildie, zawody i kluby

Post autor: Irvin »

a na jakim lvl i ile % zawodu miales Num?

na lekko ponad polowie zawodu roznica w sile jest zbyt znaczna przy porecznym mlocie i pawezy mimo nieco lepszej obrony.
Czasowo lepiej mi nie wychodzilo ni to w kraince ni na czarnych orkach z postepami,a juz po dlawiku jestem ze tak ujme.
30-40 min postep w zaleznosci od randoma/losowania sie specow/sprzetu/ i jak czesto sapac musze.


Problem jest w tym ze wizowie zbalansowali tak expa ze oplaca sie walic grupy i wtedy exp jest zacny i szybki.
Wiec ustawiony jest pod tarczownikow.
Legiony solo wyciagaja po parenascie minut na postep na wyzszych poziomach niz moj o gladiatorach nie wspomne.

Straznik z mniejszym % zawodu i lvl ora te same moby co ja i to o wiele sprawniej.

Mi juz zostal tik nerwowy po zalogowaniu z automatu idzie symulacja "kto" " napisz list"

Pozostaje zacisnac zeby i liczyc ze jak ukoncze zawod to bedzie tego wart:) i bedzie mial choc srogie przylozenie.

Moze jakby mial nieco wyzej parowanie byloby lepiej bo ma na poziomie fanatyka bodajze a jednak strzala nieco slabszego, ogluszenie jest fajnym dodatkiem ale nie rekompensuje tego.

Ogolnie ciezki zawod mam mieszane uczucia do niego im dalej w las no ale chce go ukonczyc i dopiero wnioski wysuwac. Mimo to z drugiej strony cos mnie trzyma przy nim dalej ;) i powoduje ze mimo ze jest ciezko trwam wiernie i dojade go do konca, wiec cos w sobie musi miec.

W pvp 1 na 1 jak ktos wpadnie tez raczej nie spodziewam sie szalu po nim. Raczej bedzie do odpalania delion ewakuacyjnych niz poscigowych.

Najlepiej mi sie expi w zespolach kolejno

Barb + straznik
Barb+ barb
Barb + fan


Tyle z moich spostrzezen na ten czas.
Moze spojrzenie sie zmieni jak bedzie full wtedy zaktualizuje
Numeron
Posty: 138
Rejestracja: 31 paź 2010 08:30

Re: Gildie, zawody i kluby

Post autor: Numeron »

Mialem przelomt wielce/widzial a zawodu mam okolo 35-50%.

U legiona wcale tak kolorowo nie jest, jak jest jakis magik do reki to idzie dopuszczalnie, ale bez idzie duzo slabiej.
ODPOWIEDZ