Rozwój postaci

Forum Pomoc dla Początkujących.
Numeron
Posty: 138
Rejestracja: 31 paź 2010 08:30

Re: Rozwój postaci

Post autor: Numeron »

Jedyne ograniczenie to uzbieranie 250 zlotych monet aby rozpoczac trening.
Hassan
Posty: 4
Rejestracja: 17 cze 2016 11:12

Re: Rozwój postaci

Post autor: Hassan »

Rozważam stworzenie postaci opartej na walce wręcz - bez broni. Zdaję sobie sprawę, że zapewne jej skuteczność bojowa będzie co najwyżej średnia, ale chciałbym spróbować. W końcu nie przekreśla to postaci na zawsze i najwyżej dotrenuję posługiwanie się jakąś bronią.

Nie przedłużając:
- Czy znajdę jakiekolwiek bronie korzystające z walki wręcz?
- Czy są przedmioty, które zdają się chociaż częściowo wpływać na walkę bez broni?
- Jaki zawód będzie najlepszy? Latanie z puklerzem czy niewielką tarczą "nie psuje mi konceptu" (jakkolwiek to brzmi), więc przede wszystkim liczę na wysoką umiejętność walki wręcz. Obecnie rozważam legionistę (boli brak uników, chociaż przydadzą się drużynowe), barbarzyńcę oraz gladiatora (o ile się nie mylę, tutaj postać miałaby największy potencjał defensywny, a na tym m.in. mi zależy) - który spośród nich zdaje się mieć najwięcej treningów walki bez broni?
Awatar użytkownika
Sadriviel
Posty: 79
Rejestracja: 23 mar 2016 07:37

Re: Rozwój postaci

Post autor: Sadriviel »

1. Jak sama nazwa wskazuje, walka wręcz to walka wręcz. Była kiedyś pogłoska, że w ciężkich rękawicach mocniej się bije. :) Ogólnie przedmiotu nie ma, ale postaraj się, napisz, zgłoś - może będzie.

2. J/w.

3. Ze starej rozpiski którą mam wynika, że Legionista i Barbarzyńca mają najwięcej walki bez broni. Zaraz potem jest Gladiator i Korsarz. UNIKAĆ możesz bez broni, ale PAROWAĆ możesz tylko bronią. IMHO powinieneś wziąć Barbarzyńcę.

Życzę powodzenia, znam ślepców, głuchych, niemowy, ale takiego wariata co walczy wręcz to jeszcze nie widziałem. ;) Problemem będzie brak spec, ale zawsze możesz go erpegować. :D
Cierpliwość i spokój nie są moimi cnotami.
Hassan
Posty: 4
Rejestracja: 17 cze 2016 11:12

Re: Rozwój postaci

Post autor: Hassan »

Wydaje mi się, że puklerze też parują. (Pół na pół umiejętność tarczy i parowania? Chyba gdzieś czytałem).

Edycja:
Sadriviel pisze:Ogólnie przedmiotu nie ma, ale postaraj się, napisz, zgłoś - może będzie.
Tak zrobiłem.
Drogota
Posty: 20
Rejestracja: 17 kwie 2016 11:54

Re: Rozwój postaci

Post autor: Drogota »

Pytajac o bronie kolega zapewne mial na mysli np kastet albo rulon zlotych monet zacisnietych w piesci. Moznaby sie zastanowic w innym dziale.
Wulgor
Posty: 59
Rejestracja: 21 lip 2015 22:11

Re: Rozwój postaci

Post autor: Wulgor »

Do osob grajacych fanatykami, czy problem z zacinaniem sie toporow zostal juz poprawiony? :)
Awatar użytkownika
Gerdia
Posty: 562
Rejestracja: 12 lut 2009 22:38

Re: Rozwój postaci

Post autor: Gerdia »

Nie.
I dotyczy wszystkich broni, nie tylko toporów.

Pozdrawiam,
G. :twisted:
Urodziłam się po to, żeby umrzeć
Ale urodze się jeszcze raz i wytrwam tak do konca świata.
Bo ja jestem duchem wiecznego przeczenia,
Choć ronie łzy, choć gniewam sie...
Inaczej postąpić nie umiem.
Balkrag
Posty: 126
Rejestracja: 24 cze 2016 07:34

Re: Rozwój postaci

Post autor: Balkrag »

Z tego co wyczytalem to nie jest blad tylko tak ma byc chociaz tak mg pisali
Balzag
Posty: 3
Rejestracja: 28 cze 2016 11:09

Re: Rozwój postaci

Post autor: Balzag »

Kras barbarzynca, w czym latac? Zbroja ciezka, czy raczej lekka, jakie cechy glownie rozwijac? Pozdrawiam goraco :D
Awatar użytkownika
Sadriviel
Posty: 79
Rejestracja: 23 mar 2016 07:37

Re: Rozwój postaci

Post autor: Sadriviel »

Zawsze ciężka. A kogo zapytasz, to inaczej odpowie Ci o cechach. Proponuję 332, a jak dojdziesz do akrobatycznego to 323.
Cierpliwość i spokój nie są moimi cnotami.
ODPOWIEDZ