Komentarze do logów.

Forum Logi i Opowieści.
Awatar użytkownika
Sarven
Posty: 22
Rejestracja: 19 mar 2016 22:28

Re: Komentarze do logów.

Post autor: Sarven »

Dobrze.
Nie zapomnij o logach, w których wyzywasz mnie od pacanów i wypierdków.
Cieszę się, że się określiłeś jako konfident.
Terum
Posty: 60
Rejestracja: 01 gru 2015 15:17

Re: Komentarze do logów.

Post autor: Terum »

Sarven pisze:Dobrze.
Nie zapomnij o logach, w których wyzywasz mnie od pacanów i wypierdków.
Cieszę się, że się określiłeś jako konfident.
Zamiast przeprosić za swoje zachowanie, brniesz dalej. Trochę pokory nie zaszkodzi. Jest różnica między odgrywaniem roli a obrażaniem innych graczy i powinno Cię zastanowić (kto ma racje), że w tej sytuacji gracze stają po stronie Aiathela a nie Twojej mimo, że na Arce nie walczą ramię w ramię.
Awatar użytkownika
Isil
Posty: 214
Rejestracja: 17 mar 2014 10:19

Re: Komentarze do logów.

Post autor: Isil »

Obrazek

Mozna komus nawrzucac na mudzie w klimacie, naprawde - prawdziwy mistrzunio w tym zakresie to byl Ansgar(<3).
A to, ze ktos w niewybredny sposob rzuca inwektywami to jeszcze nie powod, zeby odwdzieczac sie tym samym.
I jak juz koniecznie sie chce komus nawtykac to mozna to zrobic z o wiele wiekszym smakiem niz sugerowanie
komus ze jest 'zjebem genetycznym', srsly.
"Umiesz sobie wyobrazic Isil na czele zbrojnej bandy, ktora udaje sie w swiat mordowac? (...) Jeszcze w polowie marszu zaczelaby spiewac, a jak doszloby do potyczki, to domagalaby sie kultury i kwiatow. To sie nie uda."
Numeron
Posty: 138
Rejestracja: 31 paź 2010 08:30

Re: Komentarze do logów.

Post autor: Numeron »

Sarven pisze:Dobrze.
Nie zapomnij o logach, w których wyzywasz mnie od pacanów i wypierdków.
Cieszę się, że się określiłeś jako konfident.
Z takimi teksami pasujesz do polskiego community w Aionie. Polecam tam sie odnajdziesz ze swoimi "cwelami", "zjebami" i "konfidentami".
Awatar użytkownika
Sarven
Posty: 22
Rejestracja: 19 mar 2016 22:28

Re: Komentarze do logów.

Post autor: Sarven »

Podsumowując chciałbym zwrócić uwagę na to, że to nie ja zacząłem ten spór i to Aiathel mi ubliżał jako pierwszy mimo, że mówiłem żeby tego nie robił.
Zapewne Macie rację, że mogłem użyć innych słów, ale jestem porywczy, gdy się mnie ktoś uczepi i bezpodstawnie obraża, tym bardziej, że do niego mówiłem żeby mi nie ubliżał i to parokrotnie.
Nie mam go za co przepraszać, bo to nie ja zacząłem.
Nie zamierzam kontynuować tego sporu na forum, ani psuć nikomu krwi.
Życzę miłej gry na Arkadii i miłego wieczoru.
Ysar

Re: Komentarze do logów.

Post autor: Ysar »

Ubliżył gracz graczowi czy postać postaci? Bo jeśli gracz graczowi to wystarczy zgłosić pod odpowiedni adres. Jeśli to postać postaci to można było to odegrać (w końcu to gra RPG) w sposób pasujący do klimatu, bez jechania po graczu i wywołania jedynej możliwej reakcji. Bardzo prosta sprawa.

re Ilane
Jest jakiś problem z napisaniem poprawnie imienia postaci?
Ostatnio zmieniony 20 kwie 2016 10:28 przez Ysar, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Ilane
Posty: 371
Rejestracja: 11 mar 2010 19:15
Lokalizacja: Z krainy jednoroszcuf

Re: Komentarze do logów.

Post autor: Ilane »

Czepiacie się, po prostu nie rozumiecie odgrywania dostojnego elfickiego erpega Serweta. Przecież napisał, że jest porywczy :D
She dealt her pretty words like Blades —
How glittering they shone —
And every One unbared a Nerve
Or wantoned with a Bone —
Emily Dickinson 479
Awatar użytkownika
Stanno
Posty: 71
Rejestracja: 27 lut 2016 10:10
Lokalizacja: Oberbayern

Re: Komentarze do logów.

Post autor: Stanno »

Aiathel pisze:

Kod: Zaznacz cały

Stanno mowi z nilfgaardzkim akcentem do ciebie: Slyszales o tym, ze czasem niespodziewanie moze uderzyc piorun?
Straszenie mutantów czarodziejami... To ja może schowam się jednak na Ziemiach Czaszki i w ukryciu (żeby przypadkiem nikt mnie nie spotkał) będę expił legendę.
UP: Dobry pomysł ;)
I już się tak nie zasłaniaj tym że grasz mutantem, po prostu lubisz utrudniać grę innym, co nie? :D
Zasady rozgrywki obowiązują każdego (np. atakowanie w lokacji startowej - to poważne wykroczenie), niezależnie od gildii :)
EDIT:
Ale tak, racja, mogłem to szepnąć a nie po prostu powiedzieć. Tu się zgadzam ;)
Awatar użytkownika
Aiathel
Posty: 41
Rejestracja: 08 maja 2015 01:56

Re: Komentarze do logów.

Post autor: Aiathel »

Kpisz? Czy piszesz to serio? Uważasz, że jak się zrobi relog po 30 sekundach to działa to jak jakiś immunitet? Czy może ja czegoś w tej grze nie rozumiem?
Awatar użytkownika
Stanno
Posty: 71
Rejestracja: 27 lut 2016 10:10
Lokalizacja: Oberbayern

Re: Komentarze do logów.

Post autor: Stanno »

Po prostu zanim przystąpiłem do gry wnikliwie przeczytałem regulamin. Jeszcze jakby do tego jakiś wymyślny erpeg był, ale nie: spotkanie w lokacji - atak bez ostrzeżenia. Dla mnie to normalne żeby szanować zasady gry. Uważam, że samo odgrywanie w grze jest najważniejsze, jednak zasady dotyczą rozgrywki. I tu nie da się niczym ot tak zasłonić. Więc albo się szanujemy i gramy według zasad - albo jak "przypakujemy" to czujemy się królami Arkadii i latamy po lokacjach napieprzając kto tam się nawinie i mu źle z oczu patrzy. I nie jest Ci wstyd atakować jakąś słaba postać? Miej trochę szacunku do siebie. Inteligentny jesteś, to powinieneś zrozumieć ;)
ODPOWIEDZ