Pozostałe pytania

Forum Pomoc dla Początkujących.
Numeron
Posty: 138
Rejestracja: 31 paź 2010 08:30

Re: Pozostałe pytania

Post autor: Numeron »

Wybierz Nuln/Novigrad lub sama nazwa miasta nuln/novigrad. Ktorys wariant powinien zadzialac.
Hibertus
Posty: 2
Rejestracja: 28 kwie 2016 01:26

Re: Pozostałe pytania

Post autor: Hibertus »

Hah dzięki ciągle próbowałem z powiedz :) , komenda wybierz Nuln zadziałała jeszcze raz dzięki
Norcerno
Posty: 88
Rejestracja: 31 sty 2016 21:40

Re: Pozostałe pytania

Post autor: Norcerno »

Kto może zamówić tarczę herbową u kowala przy Zakonie Sigmara? Sprawdziłem już że nie wystarczy sobie zrobić herbu w Quenelles. :<
Coś czuję że nie będę miał takiej możliwości.
Numeron
Posty: 138
Rejestracja: 31 paź 2010 08:30

Re: Pozostałe pytania

Post autor: Numeron »

Rzeczy u wewnetrzenego kowala w twierdzy Sigmarytow moga zamawiac czlonkowie zakonu (poza paroma wyjatkami).
Norcerno
Posty: 88
Rejestracja: 31 sty 2016 21:40

Re: Pozostałe pytania

Post autor: Norcerno »

To co tylko dla sigmarytów to wiem, pytam o tarcze herbowe. Jest napisane że wyrabiają tylko dla "rycerzy herbowych" i ciekaw jestem co to znaczy. Kto na Arkadii jest takowym rycerzem?
Numeron
Posty: 138
Rejestracja: 31 paź 2010 08:30

Re: Pozostałe pytania

Post autor: Numeron »

Jest ich paru, ale bardzo malo. Juz wiecej jest magicznych toporow! Ale to juz bedziesz musial odkryc sam na arkadii!
Norcerno
Posty: 88
Rejestracja: 31 sty 2016 21:40

Re: Pozostałe pytania

Post autor: Norcerno »

Aha, czyli nici z mojej tarczy herbowej. Dzięki za odpowiedzi.
Numeron
Posty: 138
Rejestracja: 31 paź 2010 08:30

Re: Pozostałe pytania

Post autor: Numeron »

Nie wszystko jest stracone, ale bedzie to wymagalo o wiele wiecej pracy niz zamowienie sygnetu z herbem.
Norcerno
Posty: 88
Rejestracja: 31 sty 2016 21:40

Re: Pozostałe pytania

Post autor: Norcerno »

No to żeś mnie zaintrygował. Tylko pytanie czy można mieć tam swój własny herb, czy też chodzi tu o przynależność do grupy?
Awatar użytkownika
Finmor
Posty: 14
Rejestracja: 21 mar 2016 15:25

Re: Pozostałe pytania

Post autor: Finmor »

Możesz mieć swój własny herb na tunice lub sygnecie. Poszukaj w Quenelles. Do tego przynależność do grupy nie jest potrzebna.

Jeśli jednak Twoja postać to człowiek (a skoro chcesz tarcze z herbem, to zakładam, ze tak), to raczej nic nie stoi na przeszkodzie, żebyś postarał się i został rycerzem herbowym. Dokładniejszych informacji szukaj w grze.
ODPOWIEDZ