Pozostałe pytania

Forum Pomoc dla Początkujących.
Numeron
Posty: 138
Rejestracja: 31 paź 2010 08:30

Re: Pozostałe pytania

Post autor: Numeron »

To zalezy od wielu czynnikow. Ja np. czekalem niecale 12h, ale bliska kolezanka ponad 3 tygodnie.
Awatar użytkownika
Hiof
Posty: 104
Rejestracja: 25 gru 2011 20:33

Re: Pozostałe pytania

Post autor: Hiof »

Czy z bardzo dziurawego, ale nie rozerwanego plecaka na zamówienie może coś wypaść?
Dina
Posty: 8
Rejestracja: 11 sty 2016 17:05

Re: Pozostałe pytania

Post autor: Dina »

A ja mam dodatkowe pytanie jeśli chodzi o listy do wizów. Zgłosiłem błąd. Wiz mi odpisał listem. Chciałem mu odpisać ale przy tworzeniu listu dostaję komunikat że imię niedostępne (lub coś bardzo podobnego). To normalne? powinno się odpisywać również przez zgłoś błąd?
Haern
Posty: 756
Rejestracja: 13 lut 2009 14:03

Re: Pozostałe pytania

Post autor: Haern »

Jeśli wymagana jest odpowiedź, to tak, "zglos blad" jest poprawną drogą. Najlepiej w tym samym obiekcie co poprzednio, ale bez spiny jeśli jest niedostępny lub trudno dostępny.
Zurwen
Posty: 756
Rejestracja: 13 lut 2009 09:37

Re: Pozostałe pytania

Post autor: Zurwen »

'Bez spiny' ==> 'zgłos globalny blad'
Do kontaktów z czarodziejami służy komenda ‚zglos’ (błąd/pomysl/mg).
Sekil
Posty: 6
Rejestracja: 17 lut 2016 04:40

Re: Pozostałe pytania

Post autor: Sekil »

Kupilem kruka, chcac nadac mu imie, odmieniam je przez przypadki, na koncu nalezy potwierdzic swoj wybor, niestety wklepuje 'potwierdz', 'zatwierdz' etc i nic sie nie dzieje (nacisniecie enter anuluje cala procedure nadawania imienia). Czy kruk jest za malo oswojony (zwierze jest plochliwe), czy wklepuje cos nie tak? :)

Pozdrawiam :)

Edit:
Litrowka
Awatar użytkownika
Hoppa
Posty: 60
Rejestracja: 22 lip 2015 19:20

Re: Pozostałe pytania

Post autor: Hoppa »

nie pamiętam jak to było przy zwierzakach ale może wystarczy wpisać po prostu "tak"? - tak jak przy zakładaniu postaci - czy odmiana jest prawidłowa? - tak
Falathar
Posty: 1
Rejestracja: 03 mar 2016 21:01

Re: Pozostałe pytania

Post autor: Falathar »

Witajcie,

Od przedwczoraj probuje rozwiazac zadanie ze znalezieniem fajki dane przez Artura z Wioski Naszej. Otoz zagwozke mam ze znalezieniem klucza do szafeczki. Jakas porada chociazby w jakim miejscu moglbym szukac? Juz nic wiecej nie przychodzi mi do glowy...

Pozdrawiam,
fal
Awatar użytkownika
Jardir
Posty: 13
Rejestracja: 21 lut 2016 20:58

Re: Pozostałe pytania

Post autor: Jardir »

Postaraj się popytać jeszcze na Arce, a jeśli nikt Ci nie pomoże bezpośrednio, to klucz znajduje się w pojemniku, którego nie trzeba otwierać, ale dobrać się do środka w inny sposób. Taki pojemników jest kilka na lokacji, do której wejście nie jest zbyt oczywiste.
Awatar użytkownika
Kerhenia
Posty: 91
Rejestracja: 15 sty 2015 21:58

Re: Pozostałe pytania

Post autor: Kerhenia »

Jedna rzecz nie daje mi spokoju od bardzo dawna i w końcu postanowiłam zapytać. Wiem, że to szczegół, ale to szczegóły tworzą doskonałość :)

skelligański - przymiotnik
Jak poprawnie nazywa się mieszkaniec Skellige? Przyznam, że skelligański kojarzy mi się tylko z cygański... Zastanawiam się też, czy poprawniej jest skelligański czy skelligijski, ale to i tak nie pomaga mi nazwać mieszkańca. Skelligijczyk? Skelligańczyk?
ODPOWIEDZ