Nowe płacze na magów

Forum wieści z Arkadii.
Numeron
Posty: 138
Rejestracja: 31 paź 2010 08:30

Re: Nowe płacze na magów

Post autor: Numeron »

@Ethel: wybacz ale w mojej opinii to ze ktos sie nie odzywa, ale wykonuje polecenia wcale nie oznacza botowania. Spedzilem wiele godzin z graczami, ktorzy wiem ze nie uzywaja botow, i monotonne expienie wlasnie tak wygladalo ze wszyscy prawie kazdy siedzial cicho. Ja sam podczas expa wlaczam sobie serial a na arce siedze cicho, mimo atakowania, wspierania, podnoszenia monet czy zaslaniania, ba, lepiej nawet podczas wypraw po magikach sa ludzie zachowujacy sie rownie tak samo. Nie kazdy lubi rpgowac ale jest duzo osob logujacych sie z przyzwyczajenia lub zeby z kims spedzic jakis czas, wiec argument wspiera/zaslania/wchodzi na statek/nie odzywa sie = bot kupy sie nie trzyma. Bo to nie arka przyciaga graczy ale ludzie.
Mist
Posty: 5
Rejestracja: 06 lis 2015 01:17

Re: Nowe płacze na magów

Post autor: Mist »

odpowiem ci tak nie jestem osoba ktora zostala skasowana bo nie uzywam botow.

ale sam grajac potrafie sie nie odzywac podczas expienia nawet ze 2 godziny, czy to oznacza ze jestem botem ?

czy siedzac i grajac moim obowiazkiem jest co chwile mowienie " Jestem, jestem"

czy oni w momencie kasacji byli na statku ? nie podawaj mi przykladu co by bylo gdyby.

expili, urisiel wskazywal i tyle a to zes ktos zszedl z kompa i wlaczyl bota nie powinno byc w jego interesie ( staje po stronie urisiela) zaznaczajac ze nim nie jestem.
a pisze to bo kiedys moze mnie to samo spotkac nie wiedzac ze ktos jest na bocie, ciekaw jestem jak ty bys zareagowal(a) gdyby to ciebie skasowali za takie cos, ale jak sie to mowi nie mnie to wyje..... lepiej napisac tak nalezalo sie i tyle. ciekaw jestem czy udzielajac sie widzales(las) loga z tej sytuacji bo ja tak i nie widzialem nic z pierwszej osoby zeby wskazywalo ze ktos jest na bocie skoro stalo sie to w ciagu 5-10 min od expienia.

musisz pamietac ze sytuacja bo ktos kiedys byl skasowany nie jest adekwatna to sytuacji ksow, wiec nie mow mi ze robie z siebie debila.

Ps. dodajac przyklad :

Podczas walki wciskajac klawisz "K" kilka razy moze zostac uznane za spam za co grozi kasacja, wiec interpretacja co jest spamem a co nie jest w zaleznosci od humoru wiza, wedlug regulaminu robie to w pelnej swiadomosci i sam a nie bot, ale przeciez jest to spam ?
Awatar użytkownika
Feanen
Posty: 29
Rejestracja: 16 cze 2015 08:02

Re: Nowe płacze na magów

Post autor: Feanen »

Mist: uwierz, że bota w drużynie można łatwo zauważyć będąc prowadzącym. Może nie natychmiast, ale widać wyraźnie. I wcale nie jest to kwestia odzywania się/emotowania.

Inna sprawa, że kara sroga. Tylko skoro ukarani sami przyznają, że zjebali, to po co adwokaci?
Awatar użytkownika
Fuggazi
Posty: 162
Rejestracja: 13 maja 2010 12:48

Re: Nowe płacze na magów

Post autor: Fuggazi »

Pierdolenie o Szopenie.
Nie dojdziecie kto ma rację a kto nie, bo i jedna i druga strona ma rację. Zakaz botów jest ok. Jeśli ktoś tego używał, trudno, jego wina i nie ma co nad tym dywagować. Z drugiej strony ciekawi mnie na jakiej podstawie MG (Elander) wnioskował o tym, że ktoś prowadził/używał bota. Taki minimalny wręcz "dowód" na poparcie oskarżenia. Chciałbym go zobaczyć.
Mnie najbardziej osłabia właśnie sposób załatwienia sprawy - oskażenie, wyrok i piorun. Bez szans na obronę.
Przy całym szacunku do MG - właśnie mój szacunek utracili.
Skasowane postacie pracowały na swój dorobek pewnie całe lata. Zgromadzone doświadczenie, wiedza, umiejętności - to tysiące godzin spędzonych na mudzie. Po takiej kasacji - odechciewa się.
Urisiel może nie był kryształową postacią, ale miał niewątpliwą zaletę - przyciągał ludzi. I sprawiał, że chciało się grać.
Co to jest Chaos? To jest Ład, który zniszczo­no przy Stworze­niu Świata.
S.J. Lec
Awatar użytkownika
Khristoff
Posty: 191
Rejestracja: 13 lut 2011 09:30
Lokalizacja: Inis Ard Skellig

Re: Nowe płacze na magów

Post autor: Khristoff »

Widzę że najwięcej do powiedzenia w temacie ma ethel i glelelllllllelelelelele gdzie oboje nie mają pojęcia zielonego o co w całej sytuacji chodziło. Miłego dnia,
Może nie zrobimy więcej niż jesteśmy w stanie, ale postarajmy się, żeby to nie było dużo mniej.
— Andrzej Sapkowski "Pani Jeziora"
Awatar użytkownika
Ethel
Posty: 223
Rejestracja: 14 lut 2009 09:15
Lokalizacja: Warszawa

Re: Nowe płacze na magów

Post autor: Ethel »

Alez Krzysiu, czy to, ze nie bylam w druzynie skasowanej za botowanie sprawia, ze nie mam prawa glosu? Wskazuje tylko waszemu koledze, ze a, takie sytuacje zdarzaly sie juz na Arkadii i zdarzac sie zapewne beda, i b, jego argumenty sa inwalida. Jesli przeczytasz moje notki jeszcze kilka razy, zrozumiesz, ze dyskusja, ktora podjelam, dotyczy przede wszystkim botow i zasad gry w arkadie jako takich, jedynie przy okazji sytuacji, o ktorej wedlug Ciebie nie mam pojecia. Moge pomoc przy trudniejszych slowach!
"-Jeśli chcecie ją skrzywdzić - rzekł - najpierw będziecie musieli zabić mnie.
Jego słowa wyraźnie ucieszyły pana Vandemara.
- W porządku - rzekł. - Dzięki.
- Ciebie też skrzywdzimy."
Awatar użytkownika
Khristoff
Posty: 191
Rejestracja: 13 lut 2011 09:30
Lokalizacja: Inis Ard Skellig

Re: Nowe płacze na magów

Post autor: Khristoff »

Wsadź sobie Klaudusiu swoja ironie i sarkazm w swoje buciki, miedzy słomki. Potem weź swoje bezcenne porady na temat o którym niewiele wiesz i zrób sobie z nich koronę.

Uwielbiam księżniczki, szczególnie te przemądrzałe ze słomą w butach wyznające zasadę, 'nie wiem o co chodzi więc się wypowiem'.
BTW: Nie wiem kto to mist, ale nikt z osób których sprawa dotyczy.
Ostatnio zmieniony 06 lis 2015 15:56 przez Khristoff, łącznie zmieniany 1 raz.
Może nie zrobimy więcej niż jesteśmy w stanie, ale postarajmy się, żeby to nie było dużo mniej.
— Andrzej Sapkowski "Pani Jeziora"
Awatar użytkownika
Ethel
Posty: 223
Rejestracja: 14 lut 2009 09:15
Lokalizacja: Warszawa

Re: Nowe płacze na magów

Post autor: Ethel »

Swoja notka pokazales tylko, ze nie za bardzo udalo Ci sie zrozumiec, o czym pisze. W zwiazku z tym proponuje, zebys wypowiedzi ad personam przeniosl na priv, nie wszyscy musza wiedziec, ze uwazasz mnie za ksiezniczke. Pozdrawiam! <3
"-Jeśli chcecie ją skrzywdzić - rzekł - najpierw będziecie musieli zabić mnie.
Jego słowa wyraźnie ucieszyły pana Vandemara.
- W porządku - rzekł. - Dzięki.
- Ciebie też skrzywdzimy."
Rafael
Posty: 85
Rejestracja: 04 mar 2009 11:05

Re: Nowe płacze na magów

Post autor: Rafael »

Nie róbcie idioty z Elandera, trochę już się tym zajmuje i bez bycia pewnym na pewno by nie skasowal nikogo, a co do tego piszą sami zainteresowani? Thaer się uderzył w pierś i chwała im za to, ale oczywiście czesc zawsze będzie mówić że wyprowadza psa obierajac ziemniaki na obiedzie :D
I naprawdę sądzicie ze w miarę ogarnięty prowadzący nie zauważy ze prowadzi bota? Przez kilka czy kilkanaście minut pewnie nie, ale przy dłuższym expie widać jak na dłoni, nie mówiąc o tym ze chłopaki z jednej gildii, pewnie na kanałach, tsach itd. IMHO na pewno wiedzieli o botowaniu. A jak nie jest w stanie to niech rpguje trochę skoro się boi :)
I nie pisze ze jestem święty, żeby nie było :)

Pzdr
Awatar użytkownika
Paulie
Posty: 527
Rejestracja: 12 lut 2009 21:15
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Nowe płacze na magów

Post autor: Paulie »

Zabawne jak opinie grup osob zmieniaja sie w zaleznosci od tego kogo dotycza podejmowane przez wizow dzialania.
Z wlasnego doswiadczenia w te gre, ktore moznaby juz liczyc w nastu latach z absolutnym przekonaniem o swojej racji stwierdzam, ze przy prowadzeniu druzyny uznanie kogos za obecnego lub botujacego to kwestia kilku minut. Wyrok Elandera doceniam, szanuje i popieram w calej rozciaglosci (i tutaj rowniez z autopsji), chociaz zwazywszy na to, jakie glosy pojawiaja sie w tym temacie - wysokosc kary i tak byla zbyt niska, by pewne osoby zrozumialy swoj blad. Nieco smutne.

Thaer glupolu, masz karnego kuksanca. ;-(
Great things are possible when one man's wisdom and an hour's effort are combined.
A sound offense has the power of roaring water, it fills every hole in an opponent's defenses.


<@thran> jakby postac miala byc odbiciem gracza sin gralby w kz
Zablokowany