Nowe płacze na magów

Forum wieści z Arkadii.
Awatar użytkownika
Aleksa
Posty: 193
Rejestracja: 02 lis 2014 09:59

Re: Nowe płacze na magów

Post autor: Aleksa »

Tak sie zastanawiam, bo troche sporo czasu juz minelo od reformy zawodow, mialy byc dodane emotki z AJ do obecnych zawodow... I jakos tak ni widu nie slychu, a ja dalej tesknie za lotrzykowskimi emotkami :(
Wilki zawsze wyją przed burzą...
Awatar użytkownika
Vidris
Posty: 85
Rejestracja: 26 maja 2015 14:06
Lokalizacja: Powiem jak się dowiem.

Re: Nowe płacze na magów

Post autor: Vidris »

Za wysłuchanie mych szlochów o śpiewniku ode mnie i całej Truwerskiej braci:

Dziękujemy!
Wydra uważana jest za jedno ze zwierząt zmiennokształtnych; legendy opowiadają o wydrach zmieniających się w piękne kobiety, uwodzących mężczyzn i zjadających ich. W mniej drastycznych historiach wydry zmieniają się w ludzi żeby robić psikusy.
Hogall
Posty: 15
Rejestracja: 01 maja 2015 16:57

Re: Nowe płacze na magów

Post autor: Hogall »

> wiesci 100
Informacje Mistrz Elander 4 XI 2015

Witajcie,

W dniu dzisiejszym za razace naruszenie zasad Arkadii zostaly usuniete postaci
graczy o imionach: Thaer, Urisiel i Valo.

Wszystkim radzimy zapoznac sie z zasadami, starsi gracze powinni je takze sobie
odswiezyc w pamieci.

W imieniu druzyny d/s Graczy

Mistrz Elander



Nie lepiej wyzerowac im umy i po piorunie? Przeciez to stare postacie, z jakas tam historia i godzinami
spedzonymi w literkach.
Mist
Posty: 5
Rejestracja: 06 lis 2015 01:17

Re: Nowe płacze na magów

Post autor: Mist »

ja bym chcial odpowiedz od szanownych MG.

Mozecie mi powiedziec jak osoba prowadzaca ma sprawdzic czy ktos uzywa triggow i czy ktos jest botem

w jaki sposob przy kasacji stwierdzacie ze osoba jest swiadoma tego ze prowadzi bota czy to sa wasze przypuszczenia ?
czy poprostu zalezne od humorku ?

chyba ze szanowne MG korzysta z uslug wrozbity macieja to wtedy zrozumiem czemu zostali skasowani pozdrawiam> :D

Ps. w tym momencie zaczynam sie bac prowadzic druzyne gdyz nie wiem kto jest botem kto uzywa triggi. Nie wiem do czego to dazy, prawdopodobnie zeby kazdy sobie sam biegal niz a zeby druzynowo, ale zaczyna byc to bardzo niesmaczne skoro za wszystko teraz mozna dostac pioruna

zaznaczam ze jestem przeciwny botom ale niezrozumiale dla mnie jest kasacje osoby ktora nie ma wplywu na innego gracza ktory botuje, zasady arkadi sa tylko uogolnione nie ma wzmianki o odpowiedzialnosci grupowej wskazujac na mistrza elandera ktory uznaje zasade jeden za wszystkich wszyscy za jednego , kasujac postac tylko dlatego bo tak uwazam jest bezpodstawne co uwazam ze kasacja urisiela zostala zaaranzowana co w znaczeniu jest bez uznania winy skazany na smierc takim mysleniem za niedlugo nie bedzie mial kto grac.
Gleanevall
Posty: 258
Rejestracja: 13 sie 2011 21:08

Re: Nowe płacze na magów

Post autor: Gleanevall »

Ty, Mist, obczaj sobie kiedyś PWN Zasady pisowni i interpunkcji.
Awatar użytkownika
Ethel
Posty: 223
Rejestracja: 14 lut 2009 09:15
Lokalizacja: Warszawa

Re: Nowe płacze na magów

Post autor: Ethel »

@Mist, sluze pomoca! Zwykle mozna to poznac po informacji otrzymanej na mudzie albo ircu, ktora brzmi "ide siku/robie obiad/ide po wodke/zona na mnie krzyczy". W skrajnych przypadkach polecam jakas interakcje z postaciami w druzynie (sic!), bo takich, co pisali boty, ktore rpgowaly, bylo niewielu, ale chyba zaden z nich nie uniknal kary :-))
"-Jeśli chcecie ją skrzywdzić - rzekł - najpierw będziecie musieli zabić mnie.
Jego słowa wyraźnie ucieszyły pana Vandemara.
- W porządku - rzekł. - Dzięki.
- Ciebie też skrzywdzimy."
Mist
Posty: 5
Rejestracja: 06 lis 2015 01:17

Re: Nowe płacze na magów

Post autor: Mist »

Ethel z tego co sie orientuje niedozwolone jest porozumiewanie sie na ircu podczas gdy grasz . wedlug loga ktorego otrzymalem, nie bylo nigdzie od thaera 'Ide zrobic kupe" poprostu sie nie odzywal.

Uwazam ze yarrid powinien nie wskazujac na pewne osoby zablokowac przycisk "Delete"
Obarczanie kogos wina za to ze druga osoba uzywa bota jest conajmniej niesprawiedliwe i ja to nazwe "Pajacowaniem" i wykorzystywaniem swojej pozycji w grze. Zrozumiem takie wybryki jezeli szanowne Mg doda opcje sprawdzania czy ktos uzywa zakazanych botow czy trigg. Ale takie pojawianie sie nagle z tekstem "witam boty i prawie boty " jest conajmniej smieszne patrzac na inne osoby w takim przypadku uwazam ze powinno sie skasowac 99% graczy bo podejrzewam ze wiekszosc starych ma zawarte triggi.

UWazam takze ze nawet jezeli szanowny Elander chce ukarac prowadzacego nie powinno byc to na zasadzie kasacji, bo jak ktos gra tyle lat i nagle zostaje skasowany, za cos na co nie ma wplywu jest niepowazne !

Chcialbym zobaczyc szanownego Elandera ktory kiedys byl graczem i zapewne wszystko klepal manualnie bo przeciez nie mial zadnych trigg i za kazdym razem kiedy musial isc do kibelka zapewne mowil prowadzacemu "musze isc do kibla wyloguje sie "

Ps. glen...cos tam w d.... mam twoja interpunkcje itp jestes SC i cie nie lubie ! wasza gildia jest pierwsza na liscie do kasacji za boty
Awatar użytkownika
Ethel
Posty: 223
Rejestracja: 14 lut 2009 09:15
Lokalizacja: Warszawa

Re: Nowe płacze na magów

Post autor: Ethel »

Nie wiem, ktorym ze skasowanych grales, ze tak Cie to boli, ale wyobraz sobie, ze nie jest to pierwszy przypadek, kiedy kasuje sie postacie starych graczy wlasnie za automaty. Nie martw sie, po ktorejs z rzedu kasacji nauczysz sie, ze mozna odejsc na chwile od kompa i zostawic postac _bez triggerow na wszystko_, a ogarniety prowadzacy jakos sobie z tym poradzi. NAPRAWDE! I ZA TO NIE KASUJO!
Kwestie porozumiewania sie na ircu uprzejmie pomine, bo "skasowaliscie nas a ja nie wiedzialem ze on zostawil mi bota bo nie siedzimy na ircu!!!!!!!11111oneone" to juz jest lekko smieszne.
Naprawde sugerujesz sytuacje, ze postac sie nie odzywa, ale wspiera, atakuje cel, zaslania czy chociaz wlazi za prowadzacym na statek, a ten prowadzacy nie widzi, ze to bot? Nie rob debila z siebie czy tam tego ziomeczka, ktory ciagnal boty po expie.
Fakt, kasacja jest dosc drastyczna kara w stosunku do przewinienia, ale no umowmy sie, nie jest to pierwszy raz i zapewne nie ostatni.

Edit: i tak, tez plakam po Thaerze (buzi bo widze, ze czytasz!), tak samo jak plakalam po poprzednich ukaranych, z tym, ze ja juz nauczylam sie listy rzeczy, za ktore kasuja.
"-Jeśli chcecie ją skrzywdzić - rzekł - najpierw będziecie musieli zabić mnie.
Jego słowa wyraźnie ucieszyły pana Vandemara.
- W porządku - rzekł. - Dzięki.
- Ciebie też skrzywdzimy."
Thaer
Posty: 32
Rejestracja: 06 lis 2015 11:48

Re: Nowe płacze na magów

Post autor: Thaer »

Nie ma co płakać. Głupota z mojej strony i tyle, tym bardziej, że gra się 15 lat. Kara kasacji jest przewidziana w karach.

Pozdro.
Gleanevall
Posty: 258
Rejestracja: 13 sie 2011 21:08

Re: Nowe płacze na magów

Post autor: Gleanevall »

Przy całej sympatii, jaka płynie z mego serca do korków, w nieświadomość Uriska niestety trudno uwierzyć. Wszyscy wiemy, jak jest.

Wizowie pokazują tak, że czasy na Arce się zmieniają. Kiedyś przechodziło więcej nieczystych zagrań, a dziś już nie. Regularnie odbywa się to ze skandalem, ale tak przynajmniej dają możliwość uczenia się na cudzych błędach. A z potrzebą przypomnienia sobie zasad Elander ma widocznie rację, bo zakaz korzystania z irca zniesiono parę lat temu, Mist.
Zablokowany