Jestes nowa/nowy? PRZYWITAJ SIĘ!

Forum wieści z Arkadii.
Hyadrok
Posty: 3
Rejestracja: 26 cze 2015 01:28

Re: Jestes nowa/nowy? PRZYWITAJ SIĘ!

Post autor: Hyadrok »

Dotychczas spotkałem tylko czterech graczy w całym Nuln :( Kiedyś było wiele więcej ludzi grających w Arkadię?
Awatar użytkownika
Akali
Posty: 124
Rejestracja: 05 maja 2015 19:21
Lokalizacja: København
Kontakt:

Re: Jestes nowa/nowy? PRZYWITAJ SIĘ!

Post autor: Akali »

O tej godzinie sie expi solo, wieczorem spotyka na poczcie żeby przykładowo iść na jakąś większą wyprawę.

Wyjdź sobie z Nuln na południe i zaglądnij do lasku goblinów koło Wittenhausen,
daje sobie rękę uciąć że kogoś tam znajdziesz.

tu masz mapę:
http://www.mudy.republika.pl/Arka/index.swf
Akali, zaklinaczka Smoków Chaosu, kultysta Slaanesha, włóczykij.
Arkadia.ethel.pl :: Licznik Poziomów | Mapa | Wiedza
Arkadia MUD Discord :: https://discord.gg/s3KDVSf
Twitch.tv :: https://www.twitch.tv/nurgiel
Awatar użytkownika
Paulie
Posty: 527
Rejestracja: 12 lut 2009 21:15
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Jestes nowa/nowy? PRZYWITAJ SIĘ!

Post autor: Paulie »

Wpisujac komende 'kto' dowiesz sie ilu aktualnie przebywa graczy w swiecie oraz wyswietli Ci liste przedstawionych/zapamietanych Tobie graczy (ktorzy sobie tego zycza). Np. na te chwile jest zalogowanych 104 osob - co jest calkiem sporym wynikiem jak na te pore. ;-)

I tak, kiedys, kiedy konkurencja w zasadzie nie istniala (gry sieciowe bardzo sie rozwinely od koncowki zeszlego wieku) graczy bylo wiecej.
Great things are possible when one man's wisdom and an hour's effort are combined.
A sound offense has the power of roaring water, it fills every hole in an opponent's defenses.


<@thran> jakby postac miala byc odbiciem gracza sin gralby w kz
Awatar użytkownika
Aleksa
Posty: 193
Rejestracja: 02 lis 2014 09:59

Re: Jestes nowa/nowy? PRZYWITAJ SIĘ!

Post autor: Aleksa »

Radzę przebywać na pocztach, tam się najwięcej ludzi spotyka, poza tym Nuln i Imperium to taki bardziej mroczny świat jak dla mnie, wiele tu wojen itd. W Novigradzie jest baaaardzo dużo ludzi, w porównaniu do Nuln tam się ciągle coś dzieje, ale to chyba z tego powodu że działa tam więcej gildii neutralnych, ludzie nie boja sie wychodzic, wiecej sie spotykaja, wiecej rpguja, jak to mowia bardziej "cukierkowy" swiat. Ja osobiscie stawaialam tam pierwsze kroki, i wiele osob mi pomoglo, wiele sie zapoznalo. Poza tym mysle ze masz tez problem rozroznienia NPC od ludzi, ale z czasem sie nauczysz! I naprawde, jak dla mnie ludzi jest wiele, kolo 200 jak juz bylo to gdzie sie nie ruszylam to ktos byl, teraz jest w sam raz.
Wilki zawsze wyją przed burzą...
Hyadrok
Posty: 3
Rejestracja: 26 cze 2015 01:28

Re: Jestes nowa/nowy? PRZYWITAJ SIĘ!

Post autor: Hyadrok »

Z rozróżnieniem NPC od ludzi nie ma żadnego problemu, gorzej ze znalezieniem kogoś.
Awatar użytkownika
Galatea
Posty: 113
Rejestracja: 24 maja 2013 12:54

Re: Jestes nowa/nowy? PRZYWITAJ SIĘ!

Post autor: Galatea »

Jeżeli bardzo Ci tęskno do ludzi, to napisz podanie do odpowiedniej gildii, zgodnej z Twoim pomysłem na postać oraz rodzajem gry, jaki preferujesz.
Troal zaklada na szyje niewielka drewniana fujarke.
Awatar użytkownika
Artak
Posty: 247
Rejestracja: 15 kwie 2015 16:40
Kontakt:

Re: Jestes nowa/nowy? PRZYWITAJ SIĘ!

Post autor: Artak »

Jak masz chęć spotkać ludzi, to idź do tilei i roznoś paczki. Na pewno ktoś się znajdzie zaraz :mrgreen:
Kertul
Posty: 4
Rejestracja: 28 cze 2015 10:15

Re: Jestes nowa/nowy? PRZYWITAJ SIĘ!

Post autor: Kertul »

Doberek jestem zupelnie nowy w MUD jak i w arkadii. Me imie Kertul i jestem (aktualnie gnomem) :D Przebywam w okolicach Nuln. Wszelkich chętnych do pomocy mi w zapoznaniu się z podstawami zapraszam do wspólnej zabawy. Aktualnie próbuję zrozumieć zielarstwo.
Awatar użytkownika
Darqhar
Posty: 15
Rejestracja: 22 lip 2015 15:10
Lokalizacja: Mielec
Kontakt:

Re: Jestes nowa/nowy? PRZYWITAJ SIĘ!

Post autor: Darqhar »

Po latach przerwy od grania w ogóle czas na powrót. I tak jak zaczynałem, tak i tym razem zaczynam (i zapewne zakończę) giercowanie od MUDa. Jako, że kiedyś spróbowałem i Arkadii postanowiłem dać jej szansę. I znalazłem ją... o niebo lepszą od tego co się kołacze w pustej łepetynie krasnoluda. Więc zostaję. A jako, żem stary, pamięć krótka to czuję się jak noob totalny. Za co z serca, głowy i topora nie przepraszam. Innymi słowy... czas na drugą młodość :D

podpisano:
Krasnolud Darqhar, z nietuzinkowym zapałem dostania się do klubu pocztylionów*.
*Nie to, żebym ludzi i nie ludzi chciał poznać. Co to, to nie.
Ale zawsze dobrze wiedzieć gdzie ktoś, coś cennego wysyła lub dostaje.
"Com napisał, tom napisał" (J 19:22b)
Awatar użytkownika
Hoppa
Posty: 60
Rejestracja: 22 lip 2015 19:20

Re: Jestes nowa/nowy? PRZYWITAJ SIĘ!

Post autor: Hoppa »

Ja też wróciłam po latach, chyba po 10 i widzę masę "nowych twarzy", chociaż co zaskakujące są też takie osoby, które pamiętają moją arkową babcię :P
Wszystko się bardzo pozmieniało, zdecydowanie na plus, więc witam się i zostaję na nowo :)
ODPOWIEDZ