Komentarze do Pytan

Forum wieści z Arkadii.
Awatar użytkownika
Blob
Posty: 179
Rejestracja: 04 mar 2009 08:37

Re: Komentarze do Pytan

Post autor: Blob »

Einholt:
Sprecyzuj to bardzo dawno.
Pytalem sie 3 aktywnych graczy i kazdy mi stwierdzil ze zlomuje sie tylko zniszczona. wiec albo oni jacys niedorobieni albo o tej zmianie wie tylko ten kto sobie cos przypadkiem zezlomowal lub znajomy go poinformowal.
Zwlaszcza ze npece mowia to samo co kiedy zlomowales tylko zniszczona bron
Goldfinger
Posty: 240
Rejestracja: 13 lut 2009 22:45

Re: Komentarze do Pytan

Post autor: Goldfinger »

Od paru miesięcy złomuje sprzęt, który zagraca gildie, a nie jest jeszcze zniszczony, albo ma podejrzany wygląd... tak, że to raczej żadna świeża zmian. I nie żebym wtedy zauważył, iż to coś nowego, ale po prostu ktoś mi polecił taki sposób na wyrzucanie z obiegu broni podejrzanych o spaczeń.
Gość

Re: Komentarze do Pytan

Post autor: Gość »

proponuję wklepywać:

Kod: Zaznacz cały

zlomuj zniszczone zbroje
i się uniknie pomyłek
przez to ze tak wpisuję tez nie zauważyłem, że można nawet dobry sprzęt złomować
Awatar użytkownika
Blob
Posty: 179
Rejestracja: 04 mar 2009 08:37

Re: Komentarze do Pytan

Post autor: Blob »

Ropuk: ja to wiem sam korzystalem kilka razy z takiej komendy po prostu w tym przypadku nie skorzystalem. Dlatego czepiam sie braku informacji. "Wszyscy niby wiedza" zdaniem einholta a jak sie okazuje to malo kto.
Awatar użytkownika
Werbat
Posty: 1357
Rejestracja: 12 lut 2009 21:25
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Komentarze do Pytan

Post autor: Werbat »

Ja nie wiedziałem, że to jakiś mega news. Wróciłem na arkadię w październiku i było to dla mnie 'naturalne', że się złomuje.

Nie nasza wina, Blob, że jesteś z przeszłości :P
I aim to misbehave.
Systematycznie dążę do wyrugowania hejtu z arsenału swoich środków wyrazu.
Awatar użytkownika
Rotkiv
Posty: 176
Rejestracja: 12 lut 2009 22:32

Re: Komentarze do Pytan

Post autor: Rotkiv »

Jak juz poruszyliscie temat to i przypomnialo mi sie, ze faktycznie cos takiego jest. Jeno z czasem zapomnialem.

Blob:
Zezlomowales magika?



re dol:

Sposob na niszczenie ich jest umozliwiony w Swiatyni Sigmara poprzez oddanie skavenskiego zlomu kaplanowi.

Tak wiec zdaje mi sie, ze pobudki byly inne. A juz napewno nie spowodowane tylko przez to.
Ostatnio zmieniony 18 sie 2009 20:30 przez Rotkiv, łącznie zmieniany 1 raz.
Saggiga
Posty: 80
Rejestracja: 16 mar 2009 09:24

Re: Komentarze do Pytan

Post autor: Saggiga »

Blob pisze:Einholt:
Sprecyzuj to bardzo dawno.
Pytalem sie 3 aktywnych graczy i kazdy mi stwierdzil ze zlomuje sie tylko zniszczona. wiec albo oni jacys niedorobieni albo o tej zmianie wie tylko ten kto sobie cos przypadkiem zezlomowal lub znajomy go poinformowal.
Zwlaszcza ze npece mowia to samo co kiedy zlomowales tylko zniszczona bron
Mniej więcej od czasu kiedy w Nuln nie można sprzedać w sklepie skaveńskich zbroi i broni. Jakiś wiz wymyślił po prostu to rozwiązanie jako sposób na niszczenie ich i wprowadził globalnie.
Awatar użytkownika
Vinzt
Posty: 132
Rejestracja: 25 mar 2009 14:42

Re: Komentarze do Pytan

Post autor: Vinzt »

Blob:

Na pewno dluzej niz dwa miesiace. Kiedys uradowany ze swiezo wyciagnietego miecza, pobieglem do kowala (co by nie zasmiecac) i zezlomowalem juz zuzyty. Znasz pewnie to cudowne uczucie nastepujace zaraz po fakcie.. I wdzierajace sie cala swoja dzwieczna sila pewne slowo na usta w ilosci hurtowej :)

Imho - dobrze ze komenda sie ustandaryzowala i dziala juz na wszystko, ale moglibysmy zostac poinformowani o tych malych pierdolach, ktore skutecznie potrafia zepsuc humor (mimo, ze w zamysle zle nie sa)..

V.
Raglak
Posty: 274
Rejestracja: 08 mar 2009 20:02

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Raglak »

No tak, bo uzbierac 150 mithryli to dla aktywnej niebojowej gildii wielki klopot. Skonczcie plakac.
Awatar użytkownika
Nathaniel
Posty: 126
Rejestracja: 13 lut 2009 07:10
Lokalizacja: Kraków

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Nathaniel »

Wspolczuje Raglaku, ze nie potrafisz rozroznic dobrze wpasowanego zartu z nuta ironii od placzu wiesciowego. Skoncz sie czepiac.
... just like you imagined ...
ODPOWIEDZ