Oficjalny klient - skargi wnioski zazalenia

Forum techniczne Arkadii.
Awatar użytkownika
Nuzu
Posty: 19
Rejestracja: 20 cze 2015 20:06
Lokalizacja: Warszawa

Re: Oficjalny klient - skargi wnioski zazalenia

Post autor: Nuzu »

Istnieje też wtyczka która pozwala podpinać własne skrypty js pod strony (Custom JS).
Ostatnio zmieniony 10 lip 2015 12:43 przez Nuzu, łącznie zmieniany 1 raz.
Nuzu, myśliwy.
Deval
Posty: 43
Rejestracja: 04 mar 2011 19:38
Lokalizacja: Carbon

Re: Oficjalny klient - skargi wnioski zazalenia

Post autor: Deval »

Istnieje jakiś sprytny dodatek do przeglądarki za pomocą którego można modyfikować tekst zwracany przez klienta?
Narmaniel

Re: Oficjalny klient - skargi wnioski zazalenia

Post autor: Narmaniel »

Tak tylko wtrącę - zaczynacie mówić o takich rzeczach, że może jednak lepiej będzie pomyśleć o innym kliencie niż ten oficjalny?
Awatar użytkownika
Rafgart
Posty: 970
Rejestracja: 09 lut 2009 10:10

Re: Oficjalny klient - skargi wnioski zazalenia

Post autor: Rafgart »

Tez tego nie rozumiem. Widzicie, ze klient jest w tym momencie aktywnie rozwijany, ale nie napiszecie, ze cos moznaby dodac, tylko kombinujecie z syfnymi userscriptami.
Plugin instaluje sie na danej przegladarce na jednym komputerze, wiec to jest dokladnie tak, jakby zainstalowac sobie CMUD-a, gdzie macie wszystkie 'bajery'. Poza tym jak bedzie nowa wersja klienta, to pluginy przestana dzialac.
Awatar użytkownika
Nuzu
Posty: 19
Rejestracja: 20 cze 2015 20:06
Lokalizacja: Warszawa

Re: Oficjalny klient - skargi wnioski zazalenia

Post autor: Nuzu »

Rafgart pisze:Tez tego nie rozumiem. Widzicie, ze klient jest w tym momencie aktywnie rozwijany, ale nie napiszecie, ze cos moznaby dodac, tylko kombinujecie z syfnymi userscriptami.
Plugin instaluje sie na danej przegladarce na jednym komputerze, wiec to jest dokladnie tak, jakby zainstalowac sobie CMUD-a, gdzie macie wszystkie 'bajery'. Poza tym jak bedzie nowa wersja klienta, to pluginy przestana dzialac.
I tu się mylisz. Jeśli jesteś zalogowany do przeglądarki (w tym wypadku mówię o chromie) to masz wszędzie te same rozszerzenia, na wszystkich komputerach na których jesteś zalogowany. To że Tobie się nie podobają nie znaczy że są syfne.

Dlaczego jeśli mamy możliwość zmiany wyglądu klienta mamy z tego nie korzystać? Szczególnie że zajmuje to 5 minut? Po czym klient przestaje wyglądać jakby był zrobiony 20 lat temu. Klient działa super ale jego wygląd pozostawia wiele do życzenia.

Nie robimy przecież nic niezgodne z regulaminem.

Mam CMUDa i używam jak jestem w domu, nawet licencje do niego mam.
Nuzu, myśliwy.
Awatar użytkownika
Rafgart
Posty: 970
Rejestracja: 09 lut 2009 10:10

Re: Oficjalny klient - skargi wnioski zazalenia

Post autor: Rafgart »

Chodzi mi o to, ze jesli klient zle wyglada lub brakuje jakiejs funkcjonalnosci, to jest to problem, ktory dotyczy wszystkich i trzeba znalezc ogolne rozwiazanie.
Awatar użytkownika
Nuzu
Posty: 19
Rejestracja: 20 cze 2015 20:06
Lokalizacja: Warszawa

Re: Oficjalny klient - skargi wnioski zazalenia

Post autor: Nuzu »

Mogę zaproponować jakieś zmiany jeśli chodzi o wygląd. Pytanie czy takie propozycje będą brane pod uwagę?
Nuzu, myśliwy.
Awatar użytkownika
Rafgart
Posty: 970
Rejestracja: 09 lut 2009 10:10

Re: Oficjalny klient - skargi wnioski zazalenia

Post autor: Rafgart »

A czemu by mialy nie byc? Obecny wyglad klienta jest zrobiony na szybko i nic nie stoi na przeszkodzie, by go zmienic.
Awatar użytkownika
Fuggazi
Posty: 162
Rejestracja: 13 maja 2010 12:48

Re: Oficjalny klient - skargi wnioski zazalenia

Post autor: Fuggazi »

Rafgart pisze:A czemu by mialy nie byc? Obecny wyglad klienta jest zrobiony na szybko i nic nie stoi na przeszkodzie, by go zmienic.
Rafgarcie, ależ takie wnioski już były, np.:
Fuggazi pisze:
Bulbon pisze:Czy możliwe jest wprowadzenie opcji aby minimapa wyświetlała się w kwadracie a nie kole. Można mu dodać zaokrąglone rogi aby komponował się z resztą layoutu. Mam wrażenie że mapa na kwadratowym polu widoczna będzie większa ilość lokacji i będzie bardziej praktyczna.
Miałem to samo spostrzeżenie/problem.
Wprawdzie pod Chrome, można to sobie samemu zrobić (Inspektor), edytując CSS ramki i usuwając zaokrąglenie (w Firefox pewnie też, ale nie znam za bardzo narzędzia), ale to oczywiście rozwiązanie tymczasowe i po restarcie przeglądarki znowu trzeba robić to samo.
Jestem za zmianą globalną jak najbardziej - przydałoby się to mieć na stałe.
Co to jest Chaos? To jest Ład, który zniszczo­no przy Stworze­niu Świata.
S.J. Lec
Deval
Posty: 43
Rejestracja: 04 mar 2011 19:38
Lokalizacja: Carbon

Re: Oficjalny klient - skargi wnioski zazalenia

Post autor: Deval »

Rafgart pisze:Tez tego nie rozumiem. Widzicie, ze klient jest w tym momencie aktywnie rozwijany, ale nie napiszecie, ze cos moznaby dodac, tylko kombinujecie z syfnymi userscriptami.
Plugin instaluje sie na danej przegladarce na jednym komputerze, wiec to jest dokladnie tak, jakby zainstalowac sobie CMUD-a, gdzie macie wszystkie 'bajery'. Poza tym jak bedzie nowa wersja klienta, to pluginy przestana dzialac.
Nie w każdym miejscu mogę sobie zainstalować. Czy w nowym kliencie będzie możliwość modyfikowania tekstu zwracanego? Osobiście nie spodziewam się że będzie to zrobione dlatego szukam innego rozwiązania.

Błąd? : Przed chwilą podczas logowania wyświetliło mi się na ekranie logowania na czerwono że trwa apokalipsa, ale połączyło mnie normalnie. Po zalogowaniu okazało się, że nie ma żadnej apokalipsy.

Czy można po zalogowaniu zrobić, żeby pole do wpisywania komend było od razu aktywne? Aktualnie trzeba w nie kliknąć, a następnie można pisać.

Błąd2: (cos ucina do kogo i tresc)

Kod: Zaznacz cały

→ szepnij XYZ Nic juz.
Szepczesz do> 
ODPOWIEDZ