Zmud 7.21

Forum techniczne Arkadii.
Hogall
Posty: 15
Rejestracja: 01 maja 2015 16:57

Zmud 7.21

Post autor: Hogall »

Siema.
Korzystam z ze zmuda jak w tytule, na starych skryptach Zurwena. I nie bylo by w tym nic zlego, gdyby nie to ze nie moge sie zalogowac, gdyz od razu mnie wyrzuca. Zaraz po probie polaczenia sie z arka dostaje tylko kominukat ze nie ma postaci o takim imieniu i out (nawet nie mam mozliwosci wpisania imienia). Zaznaczam ze sprawdzalem na stronie Wakahiko i moge sie z niej logowac, wiec postac istnieje. Dwa dni temu wszystko hulalo. Zna ktos odpowiedz dlaczego moze sie tak dziac?

Z gory dziekuje za odpowiedz i ewentualna pomoc.
Gleanevall
Posty: 258
Rejestracja: 13 sie 2011 21:08

Re: Zmud 7.21

Post autor: Gleanevall »

Zobacz to.
Aran pisze:Mogły się zmienić jakieś szczegóły przebiegu logowania po stronie MUDa. Na tyle drobne, ze nie odczuwalne dla ludzi na czystym kliencie. Musicie sprawdzić skrypty.

Polecam zwłaszcza rzucić okiem, czy nie jest wysyłana pusta linia przed imieniem.
Daleylia
Posty: 47
Rejestracja: 10 lis 2014 10:33

Re: Zmud 7.21

Post autor: Daleylia »

Hogall pisze:Siema.
Korzystam z ze zmuda jak w tytule, na starych skryptach Zurwena. I nie bylo by w tym nic zlego, gdyby nie to ze nie moge sie zalogowac, gdyz od razu mnie wyrzuca. Zaraz po probie polaczenia sie z arka dostaje tylko kominukat ze nie ma postaci o takim imieniu i out (nawet nie mam mozliwosci wpisania imienia). Zaznaczam ze sprawdzalem na stronie Wakahiko i moge sie z niej logowac, wiec postac istnieje. Dwa dni temu wszystko hulalo. Zna ktos odpowiedz dlaczego moze sie tak dziac?

Z gory dziekuje za odpowiedz i ewentualna pomoc.
Dopisz imię postaci w ustawieniach polaczenia. Pomoze.
Hogall
Posty: 15
Rejestracja: 01 maja 2015 16:57

Re: Zmud 7.21

Post autor: Hogall »

Wszystko pieknie ladnie, jest tak jak piszecie, tylko ze klient i komendy w nim wpisywane to dla mnie czarna magia i nic nie znaczace hieroglify.
Nie znam sie wcale na ich pisaniu, dlatego jak juz cos zmienialem to mialem kopie zapasowa. Ostatnio nie grzebalem w zmudzie, a problem pojawil sie sam.

Nie wiem jak dodac to imie postaci :(
Hogall
Posty: 15
Rejestracja: 01 maja 2015 16:57

Re: Zmud 7.21

Post autor: Hogall »

Odwoluje alarm. Juz dziala.

Dzieki za pomoc.

Pozdrawiam.
ODPOWIEDZ