Gdzie mogę znaleźć... ?

Forum Pomoc dla Początkujących.
Awatar użytkownika
Duruk
Posty: 63
Rejestracja: 13 maja 2009 08:15

Re: Gdzie mogę znaleźć... ?

Post autor: Duruk »

Widac malo spostrzegawczy jestes, albowiem na pewnej tablicy informacja wyraznie jest napisana.
Awatar użytkownika
Aleksa
Posty: 193
Rejestracja: 02 lis 2014 09:59

Re: Gdzie mogę znaleźć... ?

Post autor: Aleksa »

Witam,
Poszukuję niestandardowych i niespotykanych sklepów/pracowni w których można zakupić coś bądź zamówić jedynego w swoim rodzaju.
Poszukuję czegoś na prezent.
Obecnie sama łażę wszędzie i szukam, ale nie znajduje nic ciekawego. Ktoś coś doradzi?
Wilki zawsze wyją przed burzą...
Awatar użytkownika
Cyzel
Posty: 97
Rejestracja: 26 sie 2014 18:41

Re: Gdzie mogę znaleźć... ?

Post autor: Cyzel »

Niestandardowe i niespotykane sklepy/pracownie maja to do siebie, ze pragnelyby byc nadal niestandardowe i niespotykane, wiec jedyne co moglbym polecic na forum to uwazne przeczytanie jakiejs tablicy ogloszeniowej i zwrocenie uwagi na ogloszenia Stowarzyszenia Gnomich Wynalazcow lub skontaktowanie sie z Cechem Kupieckim. Oni bywaja zorientowani w tych kwestiach.
Spod mokrego kaptura, miast skołtunionej brody, wyzierał długi i spiczasty nos, niezawodnie określający przynależność posiadacza do starej i szlachetnej rasy gnomów.
Awatar użytkownika
Astrid
Posty: 94
Rejestracja: 21 kwie 2009 15:06
Lokalizacja: Jakieś dziwne miejsce

Re: Gdzie mogę znaleźć... ?

Post autor: Astrid »

W karczmie pod Tretogorem jest krasnolud złotnik. Można u niego zamówić pierścienie z wybranego kruszcu, z wybranym opisem i wybranym kamieniem (który to już trzeba sobie samej przynieść). Jeśli dobrze pamiętam w pierścieniu można umieścić maksymalnie trzy kamienie.
Kce obrazek? Tu się odezwie i wywoła Astrid trzy razy:

https://www.facebook.com/paszczearkadii
Awatar użytkownika
Aleksa
Posty: 193
Rejestracja: 02 lis 2014 09:59

Re: Gdzie mogę znaleźć... ?

Post autor: Aleksa »

oooo dziekuje, bo te wszystkie pochwy, wisiorki z literkami, kwiatki czy inne rzeczy wydaja mi sie takie banalne, a to jednak moze miec sens!
Wilki zawsze wyją przed burzą...
Yves
Posty: 121
Rejestracja: 04 sty 2015 16:47
Lokalizacja: Przypupek, peryferie Zadupia

Re: Gdzie mogę znaleźć... ?

Post autor: Yves »

Wiele ciekawych rzeczy można się dowiedzieć w gnomiej bibliotece.
Poza tym polecam też naszyjniki z muszelek w Tilei (muszelki trzeba przynieść samemu pewnej osobie), różne ozdoby z jantaru w Baccali oraz naszyjniki z Piany. Polecam uważnie się rozglądać.
Po cóż Ci jad z ust sączyć? Czyż serce to nakazało?
Oczyść swe myśli dziecko, byś martwym za życia nie było.
Symon
Posty: 48
Rejestracja: 12 lut 2013 11:48

Re: Gdzie mogę znaleźć... ?

Post autor: Symon »

Yves pisze:Wiele ciekawych rzeczy można się dowiedzieć w gnomiej bibliotece.
Poza tym polecam też naszyjniki z muszelek w Tilei (muszelki trzeba przynieść samemu pewnej osobie), różne ozdoby z jantaru w Baccali oraz naszyjniki z Piany. Polecam uważnie się rozglądać.
Uprzejmie przypominamy, ze rzeczonych powyzej muszelek nie mozna zdobyc bez odpowiedniej licencji. Zapraszamy do zapoznania sie z ogloszeniami na tablicach miast tileanskich.

Jednoczesnie zapraszamy do slonecznej Tilei, krainy wina, spiewu i pieknych kobiet oraz serdecznych mieszkancow. Bo jak nie w wakacje, to kiedy? :)
Gleanevall
Posty: 258
Rejestracja: 13 sie 2011 21:08

Re: Gdzie mogę znaleźć... ?

Post autor: Gleanevall »

Grajcie wszyscy na arce.
Gryzak
Posty: 122
Rejestracja: 08 sie 2009 10:22

Re: Gdzie mogę znaleźć... ?

Post autor: Gryzak »

Symon pisze: Uprzejmie przypominamy, ze rzeczonych powyzej muszelek nie mozna zdobyc bez odpowiedniej licencji. Zapraszamy do zapoznania sie z ogloszeniami na tablicach miast tileanskich.

Jednoczesnie zapraszamy do slonecznej Tilei, krainy wina, spiewu i pieknych kobiet oraz serdecznych mieszkancow. Bo jak nie w wakacje, to kiedy? :)
A "licencja" nie jest aby na polow perel a nie muszelek? :P
Awatar użytkownika
Aleksa
Posty: 193
Rejestracja: 02 lis 2014 09:59

Re: Gdzie mogę znaleźć... ?

Post autor: Aleksa »

Dokladnie, nie ma czegos takiego jak licencja na muszelki. Poza tym tak jak wyzej, grajcie na arkadii a nie forum.
Wilki zawsze wyją przed burzą...
ODPOWIEDZ