Komentarze do pytań do czarodziejów

Forum wieści z Arkadii.
Awatar użytkownika
Trfog
Posty: 185
Rejestracja: 12 wrz 2010 19:00

Re: Komentarze do pytań do czarodziejów

Post autor: Trfog »

Dzieki, ciezko zaczac swoja wedrowke w swiecie Arkadii, stad moje pytania. Gracze tacy jak ty sa najlepszym dowodem, ze jednak warto grac, uczyc sie tej gry i czerpac z nia przyjemnosc. Do zobaczenia tam na dole!
Goldfinger
Posty: 240
Rejestracja: 13 lut 2009 22:45

Re: Komentarze do pytań do czarodziejów

Post autor: Goldfinger »

Blob: z tego co pisano wcześniej dane expo ma skończoną ilość wiedzy, której może Ci dostarczyć. Jeśli w opisie nie ma informacji, że możesz się czegoś nauczyć, to musisz zmienić expo.
Awatar użytkownika
Blob
Posty: 179
Rejestracja: 04 mar 2009 08:37

Re: Komentarze do pytań do czarodziejów

Post autor: Blob »

Nie ma opisów postępów wiedzy podczas walki z npecami po pewnej liczbie. Zmieniłem teren ale biłem ten sam typ npecy, a nie widzę opisów postępów wiedzy. Dlatego pytam. A pierwszy poziom wiedzy nie powinien blokować postępów, chyba ze są jakieś ograniczenia (może ta ostatnia apsa).
Awatar użytkownika
Paulie
Posty: 527
Rejestracja: 12 lut 2009 21:15
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Komentarze do pytań do czarodziejów

Post autor: Paulie »

Blob pisze:Nie ma opisów postępów wiedzy podczas walki z npecami po pewnej liczbie. Zmieniłem teren ale biłem ten sam typ npecy, a nie widzę opisów postępów wiedzy. Dlatego pytam. A pierwszy poziom wiedzy nie powinien blokować postępów, chyba ze są jakieś ograniczenia (może ta ostatnia apsa).
Z moich obserwacji wynika, ze po prostu kazdy kolejny postep (komunikat) wymaga coraz to wiekszej ilosci pokonanych przeciwnikow, a pozyskiwanie wiedzy jest mocno czasochlonne. I dobrze.
Great things are possible when one man's wisdom and an hour's effort are combined.
A sound offense has the power of roaring water, it fills every hole in an opponent's defenses.


<@thran> jakby postac miala byc odbiciem gracza sin gralby w kz
Hurio
Posty: 108
Rejestracja: 12 maja 2014 08:53

Re: Komentarze do pytań do czarodziejów

Post autor: Hurio »

To jest tak jak kiedys z ocena bestii chaosu i walka z bestiami chaosu, im wyzej sie mialo umiejetnosci tym wiecej trzeba bylo na kazdy kolejny komunikat. Co to bylbay za frajda gdyby po tygodniu bicia orkow mialoby sie maksymalna wiedze o goblinoidach?
Torgen
Posty: 405
Rejestracja: 13 lut 2009 12:23

Re: Komentarze do pytań do czarodziejów

Post autor: Torgen »

Wiekszosc waszych pytan do wizow przypomina mi taki dowcip:
"Na przystanku autobusowym zatrzymuje sie autobus miejski. Wsiada do niego pasazer i pyta kierowce:
- Czy dojade tym autobusem na Dworzec Kolejowy?
Kierowca:
- Nie, nie dojedzie pan.
Na to inny pasazer stojacy obok:
- A ja?"

Bardzo fajnie sie was czyta. :D
Awatar użytkownika
Blob
Posty: 179
Rejestracja: 04 mar 2009 08:37

Re: Komentarze do pytań do czarodziejów

Post autor: Blob »

Paulie: ok, tylko po ubiciu 4 razy większej ilości npecy nie ma opisów to to jest wzrost czy blokada?
Hurio: póki co nie widać dla gracza zmiany umiejętności, bo ma znikoma wiedzę. Co najwyżej widać na bardzo słabych npecach iż tylko częśc ma opis o możliwości nauki.
Awatar użytkownika
Paulie
Posty: 527
Rejestracja: 12 lut 2009 21:15
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Komentarze do pytań do czarodziejów

Post autor: Paulie »

Blob: Nie wiem. W dwa dni udalo mi sie zrobic sporo wiedzy w jednej dziedzinie i dalej rosnie, wiec sadze, ze zadnej blokady nie ma, a przeskok pomiedzy kolejnymi programi byl faktycznie dosc duzy.
Great things are possible when one man's wisdom and an hour's effort are combined.
A sound offense has the power of roaring water, it fills every hole in an opponent's defenses.


<@thran> jakby postac miala byc odbiciem gracza sin gralby w kz
Awatar użytkownika
Talisa
Posty: 144
Rejestracja: 21 kwie 2015 23:40
Lokalizacja: Skellige IRL

Re: Komentarze do pytań do czarodziejów

Post autor: Talisa »

wesprzyj Torgena.

1. Wiekszosc odpowiedzi mozna znalezc w oryginalnych wiesciach od Rafgart.
2. Wiekszosc odpowiedzi mozna sprawdzic w 5 minut na arce przy odrobinie rozsadku.

Do tej pory bylo tylko kilka sensownych pytan, glownie od starszych graczy - odpowiedzi na nie pozwalaja ekstrapolowac wiekszosc mozliwosci.

:Zaran

To nie musi byc prawda - czasami potrafia sie zrespawnowac srogie NPCe w tym samym miejscu (3-ke koncze w dobrym vs. 3k zjezda mnie do ledwo) + jestes wyczulony na tego obserwacje od czasu zmian.
Everyone is fighting their own battle to be free from their past, to live in the present, and create a meaningful future for themselves. Don't judge, have a heart.
Awatar użytkownika
Egvene
Posty: 103
Rejestracja: 23 kwie 2015 18:41

Re: Komentarze do pytań do czarodziejów

Post autor: Egvene »

@Torgen
Kurde, co ty gadasz, w końcu jakąś fajną nowością powiało. Nie kracz ;)
ODPOWIEDZ