Komentarze do pytań do czarodziejów

Forum wieści z Arkadii.
Awatar użytkownika
Ethel
Posty: 223
Rejestracja: 14 lut 2009 09:15
Lokalizacja: Warszawa

Re: Komentarze do pytań do czarodziejów

Post autor: Ethel »

@Talisa: gotowa jestem zalozyc sie o moj nowy, wiedzminski medalion, ze odpowiedzia, ktora najprawdopodobniej dostaniesz, bedzie "bledyi podejrzenia bledow zglaszamy na Arkadii". ;-))
"-Jeśli chcecie ją skrzywdzić - rzekł - najpierw będziecie musieli zabić mnie.
Jego słowa wyraźnie ucieszyły pana Vandemara.
- W porządku - rzekł. - Dzięki.
- Ciebie też skrzywdzimy."
Awatar użytkownika
Redaan
Posty: 122
Rejestracja: 14 lut 2009 20:20

Re: Komentarze do pytań do czarodziejów

Post autor: Redaan »

Tercoral pisze:Takie teoretyczne pytanie. nie mozna przekazywac miedzy postaciami monet przedmiotow itp. Zgoda.
ALE czy mozna zebrac ziola jedna postacia. Sprzedac je do skupu i... kupic firstem? W koncu przedmiot przechodzi przez "system" i trzeba za niego zaplacic.
Tu nie ma czego rozkminiać. Zioła, magiki, może jeszcze wymyślmy sposób na przekazywanie monet (może Guido?). Tercoral dla mnie nie do pojęcia są same takie przemyślenia. Co zrobić żeby oszukać system? Jednym słowem sugerujesz, że na siłę szukasz obejścia zasad. Mając postać tyle czasu powinieneś nauczyć się zarabiać i nie powinno stanowić dla Ciebie problemu zarobienie monet i uczciwe zakupienie ziół od gracza parającego się zielarstwem.
Awatar użytkownika
Tercoral
Posty: 712
Rejestracja: 30 sty 2013 13:44

Re: Komentarze do pytań do czarodziejów

Post autor: Tercoral »

... O godzinie w ktorej napisalem posta rozne rzczy sie mysli. a noz by sie udalo :P
Tęczowe serce... :oops:
Awatar użytkownika
Ethel
Posty: 223
Rejestracja: 14 lut 2009 09:15
Lokalizacja: Warszawa

Re: Komentarze do pytań do czarodziejów

Post autor: Ethel »

Torgenie,
naprawde potrafie czytac ze zrozumieniem i bardzo bym prosila, zebys rowniez sie do tego zastosowal. Zwlaszcza komentujac, calkiem blednie, post, w ktorym jestem cytowana. W dodatku w nieodpowiednim do tego temacie. Pozdrawiam!
"-Jeśli chcecie ją skrzywdzić - rzekł - najpierw będziecie musieli zabić mnie.
Jego słowa wyraźnie ucieszyły pana Vandemara.
- W porządku - rzekł. - Dzięki.
- Ciebie też skrzywdzimy."
Regnar
Posty: 3
Rejestracja: 27 kwie 2015 20:35

Re: Komentarze do pytań do czarodziejów

Post autor: Regnar »

Ethel, światy postaci są rozdzielone ja tu osobiście nie widzę żadnych przeciwwskazań, gdyby to o czym piszesz było niedozwolone 99% postaci na arce grałoby, nawet nieświadomie, ale niezgodnie z zasadami, sekondy w takiej sytuacji nie miałyby racji bytu na arce, a Ty musiałabyś się katować postacią w gildii która nie gra bo nie mogłabyś założyć kolejnej bez skasowania poprzedniej. Ale to tylko moje skromne zdanie. :P
Awatar użytkownika
Herenvarno
Posty: 809
Rejestracja: 09 mar 2010 11:22

Re: Komentarze do pytań do czarodziejów

Post autor: Herenvarno »

A co powiesz o kupcach, ktorzy znaja przeszlo 75% aktywnych postaci? Gracze prowadzacy takich kupcow, nie maja wiec wiekszych szans, by "pograc kims innym" w druzynie???
Sytuacja odwrotna, taki "kupiec" to sekond... Uciekac z dala od klientow?
Nie każdy jest mile widziany w moim domu. Gdybym wszystkich traktował jednakowo, nikogo nie wyróżniłbym!
Awatar użytkownika
Ethel
Posty: 223
Rejestracja: 14 lut 2009 09:15
Lokalizacja: Warszawa

Re: Komentarze do pytań do czarodziejów

Post autor: Ethel »

Wasze komentarze sa tak jakby troszke nie na temat. Pytalam o pewna konkretna, dosc czesto praktykowana sytuacje i interpretacje pewnego slowka z zasad gry, przede wszystkim dlatego, ze jestem bardzo ciekawa odpowiedzi Wizow. Wizow, wiec za "nie wiem, to sie wypowiem" dziekuje. :)
"-Jeśli chcecie ją skrzywdzić - rzekł - najpierw będziecie musieli zabić mnie.
Jego słowa wyraźnie ucieszyły pana Vandemara.
- W porządku - rzekł. - Dzięki.
- Ciebie też skrzywdzimy."
Awatar użytkownika
Herenvarno
Posty: 809
Rejestracja: 09 mar 2010 11:22

Re: Komentarze do pytań do czarodziejów

Post autor: Herenvarno »

Nie wszystkie komentarze dotycza Twojej wypowiedzi, a np. do wypowiedzi Gerdii, ktora to wypowiedz tematycznie jest zblizona.
Ale niektorzy "Wiedza ze niewiedza, albo uznaja sie za wszystkowiedzacych". Jesli zas nie oczekujesz niczyjej innej wypowiedzi poza Wizami, to prozno szukasz odpowiedzi w komentarzach.

@Re down
Mea culpa. Wypowiedz Gerdi jest poprzedzona cytatem.

Twoja zas wina jest szukanie odpowiedzi WIZOW w komentarzach. Moze to zauwazysz za rok, jak bedziesz czytac to co podkreslone trzy razy dziennie.
Ethel pisze:Ah, i jeszcze jedno. Jak juz radzilam ci przy innym temacie, badz laskaw przeniesc osobiste wycieczki na priv (gdzie zostana skasowane bez czytania, wiec moze przenies je w niebyt?), zamiast prowadzic do zamkniecia kolejnego tematu.
Jaka szkoda ze tak latwo dajesz porady, ktorych sama nie stosujesz w swych wypowiedziach.
Ostatnio zmieniony 26 maja 2015 23:39 przez Herenvarno, łącznie zmieniany 2 razy.
Nie każdy jest mile widziany w moim domu. Gdybym wszystkich traktował jednakowo, nikogo nie wyróżniłbym!
Awatar użytkownika
Ethel
Posty: 223
Rejestracja: 14 lut 2009 09:15
Lokalizacja: Warszawa

Re: Komentarze do pytań do czarodziejów

Post autor: Ethel »

Przeczytaj raz jeszcze wypowiedz Gerdii. Potem jeszcze raz. Potem znow. Byc moze za trzydziestym razem zauwazysz, ze jest to cytat, czego szczerze i prawdziwie zycze.

Nie szukam odpowiedzi na zadane przeze mnie pytanie w komentarzach, przeciwnie, doskonale rozumiem, ze ten temat sluzy do "komentarzy". Daje tylko znac potencjalnym komentujacym, ze nikt na te proby udzielenia odpowiedzi przez graczy nie czeka, a wprowadzac moga one zamieszanie. Oczywiscie rozumiem, ze usilujesz blysnac cietymi/sarkatycznymi/celnymi/ironicznymi (niepotrzebne skreslic) uwagami. Nie udaje ci sie. :-)

Ah, i jeszcze jedno. Jak juz radzilam ci przy innym temacie, badz laskaw przeniesc osobiste wycieczki na priv (gdzie zostana skasowane bez czytania, wiec moze przenies je w niebyt?), zamiast prowadzic do zamkniecia kolejnego tematu.
"-Jeśli chcecie ją skrzywdzić - rzekł - najpierw będziecie musieli zabić mnie.
Jego słowa wyraźnie ucieszyły pana Vandemara.
- W porządku - rzekł. - Dzięki.
- Ciebie też skrzywdzimy."
Awatar użytkownika
Aleksa
Posty: 193
Rejestracja: 02 lis 2014 09:59

Re: Komentarze do pytań do czarodziejów

Post autor: Aleksa »

Re Gumrak:
Ja mam dziś to samo, i z tego co wiem pare osób mi znajomych także.
Wilki zawsze wyją przed burzą...
ODPOWIEDZ