'Chce mi sie smiac' - Reaktywacja

Forum wieści z Arkadii.
Awatar użytkownika
Galatea
Posty: 113
Rejestracja: 24 maja 2013 12:54

Re: 'Chce mi sie smiac' - Reaktywacja

Post autor: Galatea »

Czy takie rzeczy nie powinny być załatwiane na arce, zamiast się specjalnie podkładać i robić z siebie ofiarę na forum?
Troal zaklada na szyje niewielka drewniana fujarke.
Torgen
Posty: 405
Rejestracja: 13 lut 2009 12:23

Re: 'Chce mi sie smiac' - Reaktywacja

Post autor: Torgen »

Wez juz przestan lepiej Gunnar bo sie pograzasz. A to smieszne nie jest. To ze od kilku lat nie grasz w zadnej gildi, nie wiazesz sie w zaden konflikt, nie masz nawet szarzy juz nic tutaj nie znaczy. Skasuj sie i zacznij od nowa. A i wtedy na poczatku napisz list do wszystkich na arce ze chcesz se orki tylko potluc. Bo mozesz inaczej znowu oberwac.
Awatar użytkownika
Molu
Posty: 202
Rejestracja: 19 gru 2009 23:27

Re: 'Chce mi sie smiac' - Reaktywacja

Post autor: Molu »

A ja tam rozumiem. Niziolkowi solo ciezko kogos pokonac, wiec jak juz trafil na kogos bez poziomu i z nizszymi umami - to przynajmniej mogl dac wyraz swojej zadzy krwi :)
A widzialem ostatnio Gunnara i nie ma kolorku zoltodzioba, wiec mozna bic :)
Ostatnio zmieniony 20 maja 2015 07:51 przez Molu, łącznie zmieniany 1 raz.
Tylko o sprawach, które nas zupełnie nie interesują, możemy wydać rzeczywiście bezstronną opinię, co niewątpliwie jest powodem tego, że opinia bezstronna jest zawsze absolutnie bezwartościowa.
Awatar użytkownika
Gunnar
Posty: 185
Rejestracja: 12 lut 2009 21:57

Re: 'Chce mi sie smiac' - Reaktywacja

Post autor: Gunnar »

Torgen pisze:Wez juz przestan lepiej Gunnar bo sie pograzasz. A to smieszne nie jest. To ze od kilku lat nie grasz w zadnej gildi, nie wiazesz sie w zaden konflikt, nie masz nawet szarzy juz nic tutaj nie znaczy. Skasuj sie i zacznij od nowa. A i wtedy na poczatku napisz list do wszystkich na arce ze chcesz se orki tylko potluc. Bo mozesz inaczej znowu oberwac.
Torgen, a czy umiesz czytac ze zrozumieniem? Ja nigdzie nie zrobilem z siebie ofiary, nie plakalem jacy to oni sa zli i niedobrzy, bo mnie zabili, tylko zasmialem sie (od tego jest ten temat, nie?) z tego, jak potrafi swietnie erpedzyc ten niziolek. Binda nacisnac kazdy umie, poerpegowac juz widac niekoniecznie, co pokazuje ze niektorym jedno w glowie tylko.
Jakbym chcial to bym spokojnie czmychnal sobie gdzies do miasta i by mial ciezej mnie zabic. A zgon jak zgon, na moim lvlu to nie problem to odrobic, a ze robie to 5x w tygodniu w ty samym miejscu od 3 lat pewnie, to natkne sie pewnie jeszcze na kogos kto bedzie chcial fraga nie raz.
Awatar użytkownika
Galatea
Posty: 113
Rejestracja: 24 maja 2013 12:54

Re: 'Chce mi sie smiac' - Reaktywacja

Post autor: Galatea »

W sumie teraz ten wątek zaczyna się robić trochę śmieszny. :^)
Troal zaklada na szyje niewielka drewniana fujarke.
Awatar użytkownika
Einholt
Posty: 158
Rejestracja: 15 lut 2009 15:29

Re: 'Chce mi sie smiac' - Reaktywacja

Post autor: Einholt »

Gunnar ale wiesz, ze to byl sarkazm nie?
Awatar użytkownika
Gunnar
Posty: 185
Rejestracja: 12 lut 2009 21:57

Re: 'Chce mi sie smiac' - Reaktywacja

Post autor: Gunnar »

Einholt pisze:Gunnar ale wiesz, ze to byl sarkazm nie?
A, to w takim razie cofam.
Urs
Posty: 61
Rejestracja: 09 lis 2011 17:05

Re: 'Chce mi sie smiac' - Reaktywacja

Post autor: Urs »

Gunnar ja Ci dziekuje w imieniu SC. Chlopcy juz nie maja pomyslu na gre. Ile mozna mordowac dzieci w Novigradzie
dowodzic OK czy walczyc w obronie starszych ras w Imperium. "Rpgowanie" na forum i tworzenie pseudo smiesznych opisow na zezgoni.li
tez zaczyna tracic myszka, a tak jakas odmiana ex rycerz fragniety !

Dziekuje !

p.s.
Swoja droga gdzie znajde male elfie dzieci tak zebym mogl podobnie jak Bloom wbijac w nie sztylety rozczlonkowywac i wycinac narzady ? :evil:
Jesli nie ma to chetnie zakoduje ; D tez chce byc mscicielem ! :lol:
Awatar użytkownika
Astrid
Posty: 94
Rejestracja: 21 kwie 2009 15:06
Lokalizacja: Jakieś dziwne miejsce

Re: 'Chce mi sie smiac' - Reaktywacja

Post autor: Astrid »

Nie do końca może w temacie, ale nie ma odpowiedniego, a nie widzę potrzeby zakładania oddzielnego. Do rzeczy:
Przeglądałam sobie na Arkadia wiki wpisy w kategorii "postacie". C jak Coronius dało mi raka.
Nie dziękuję, nie pozdrawiam, zbieram na leczenie.
Kce obrazek? Tu się odezwie i wywoła Astrid trzy razy:

https://www.facebook.com/paszczearkadii
Yves
Posty: 121
Rejestracja: 04 sty 2015 16:47
Lokalizacja: Przypupek, peryferie Zadupia

Re: 'Chce mi sie smiac' - Reaktywacja

Post autor: Yves »

Dziś pierwszy raz od dawna zobaczyłem brodatą krasnoludkę. :shock: Nie pozdrawiam.
Po cóż Ci jad z ust sączyć? Czyż serce to nakazało?
Oczyść swe myśli dziecko, byś martwym za życia nie było.
ODPOWIEDZ