JESTEŚ NOWY? PRZYWITAJ SIE! :)

Forum wieści z Arkadii.
Kreslin
Posty: 21
Rejestracja: 19 kwie 2015 22:06

Re: JESTEŚ NOWY? PRZYWITAJ SIE! :)

Post autor: Kreslin »

Witam wszystkich,
po hmm chyba ponad 10 latach postanowiłem zajrzeć co tam słychać na Arkadii. Jak długo będę czas pokaże bo zona mnie goni :) ale milo znowu
zobaczyć te literki. Heh wspomnień czar choć pewnie nikt z tych których znalem już nie gra ale sentyment do samej gry również pozostał. Dużo się pozmieniało, radośnie już nic nie pamiętam także poznaje wszystko praktycznie od nowa.
Pozdrawiam
Creslin
Gruer
Posty: 116
Rejestracja: 09 lis 2011 19:12

Re: JESTEŚ NOWY? PRZYWITAJ SIE! :)

Post autor: Gruer »

Siema Cres! Myślę że się zdziwisz że jednak parę osób z "twojej epoki" nadal spędza czas przy literkach.
Kjell
Posty: 70
Rejestracja: 23 kwie 2015 11:01

Re: JESTEŚ NOWY? PRZYWITAJ SIE! :)

Post autor: Kjell »

Czołem, ja nie całkiem nowy, ale też wracam po paru latach przerwy. Nowe zabawki, pozmieniane tereny i mechanika. Żyć, nie umierać! :mrgreen:
Kazuyoshi
Posty: 1
Rejestracja: 26 kwie 2015 21:38

Re: JESTEŚ NOWY? PRZYWITAJ SIE! :)

Post autor: Kazuyoshi »

Witam. Kazuyoshi, dumny Elf.

Dziewica MUDowa, wkraczam w wasz świat :>
Awatar użytkownika
Sesill
Posty: 45
Rejestracja: 03 kwie 2015 04:33

Re: JESTEŚ NOWY? PRZYWITAJ SIE! :)

Post autor: Sesill »

Witamy, zapraszamy, rozdziewiczamy. Pełen serwis ;)
Exp? Po co nam exp? Przecież możemy erpegować! ;)
Sesill Vogel, Biedna Sierota, Ta Ktora Przynosi Swiatu Owoce, kobieta.
Awatar użytkownika
Crysiana
Posty: 21
Rejestracja: 02 kwie 2009 12:46

Re: JESTEŚ NOWY? PRZYWITAJ SIE! :)

Post autor: Crysiana »

Tia...jak dzwoni brat i mówi "siora loguj się bo jest zacnie" to wyjścia nie ma. Powiadają, że starych krasnoludów trza słuchać...
Więc Arko: po wielu, wielu, wielu, wielu latach wracam :twisted:

Buziaki,
Crysia
Aiwazz
Posty: 128
Rejestracja: 13 lut 2009 08:19

Re: JESTEŚ NOWY? PRZYWITAJ SIE! :)

Post autor: Aiwazz »

Crysiana pisze:Tia...jak dzwoni brat i mówi "siora loguj się bo jest zacnie" to wyjścia nie ma. Powiadają, że starych krasnoludów trza słuchać...
Więc Arko: po wielu, wielu, wielu, wielu latach wracam :twisted:

Buziaki,
Crysia
Są tacy, co pamiętają... :) 8-)
Awatar użytkownika
Marcinson
Posty: 47
Rejestracja: 13 lut 2009 03:02
Kontakt:

Re: JESTEŚ NOWY? PRZYWITAJ SIE! :)

Post autor: Marcinson »

Topic - jesteś nowy...

a same ramole piszą :P
Awatar użytkownika
Crysiana
Posty: 21
Rejestracja: 02 kwie 2009 12:46

Re: JESTEŚ NOWY? PRZYWITAJ SIE! :)

Post autor: Crysiana »

To ze 14-15 lat przybyło to nie znaczy od razu ze ramole...no chyba ze masz na myśli Kreslina vel Creslina :D
Zresztą po takiej przerwie to naprawdę jest się świeżakiem... Nie dalej jak dwa dni temu jeździłam dyliżansem w ta i z powrotem zanim się połapałam gdzie mam wysiąść, o!
Awatar użytkownika
Angauriela
Posty: 29
Rejestracja: 08 maja 2015 10:06
Lokalizacja: Pyrlandia
Kontakt:

Re: JESTEŚ NOWY? PRZYWITAJ SIE! :)

Post autor: Angauriela »

Witam i pozdrawiam, zachęcona zewnętrznie zaczęłam grę w niedzielę tuż po powrocie z Pyrkonu. Wiadomo, zbliża się pierwsza sesja w moim życiu, więc oczywiście trzeba znaleźć jakiś nał... eee... sposób na odwrócenie myśli (a jak się studiuje rosyjski z angielskim, to trudno myśleć o czymś innym, niż najbliższa контрольная). Cóż, póki co Arkadia całkiem nieźle działa jako ów odstresowywacz.

Gram jako szyszka najprawdziwsza, ci, co mieli już z moją postacią styczność, raczej rozpoznają.
Jak na razie zdążyłam zaliczyć trzy wpierdole "za twarz" (w międzyczasie powiedziano mi, że w istocie, moja elfka wygląda jak któraś Wiewiórka). Z tego miejsca pozdrawiam więc wszystkich, którzy ścigali mnie kiedykolwiek po mieście/do wioski startowej i zalecam upewniać się, kogo bijecie, zwłaszcza jeśli jest oczywistym, błękitnym żółtodziobem (póki co staram się takie sprawy rozwiązywać ingame, ale jak na razie, 3/3 owych ataków było bez podania przyczyny, jak mi nerwy puszczą, wówczas zacznę zgłaszać łamanie zasad) :P
Lecz cieniom zbrakło nagle sił, a cień się mrokom nie opiera!
I powymarły jeszcze raz, bo nigdy dość się nie umiera...
I nigdy dość, i nigdy tak, jak tego pragnie ów, co kona!...
I znikła treść — i zginął ślad — i powieść o nich już skończona!
Zablokowany