Pytania do czarodziejów

Forum wieści z Arkadii.
Orik
Posty: 4
Rejestracja: 27 mar 2015 16:43

Re: Pytania do czarodziejów

Post autor: Orik »

Jaki cel miała zmiana z tą zręcznością?

EDIT: Chodzi mi o to czy miało to utrudnić expienie w sposób znaczący postaciom, których zawody nie opierają się na tarczy?
Torgen
Posty: 405
Rejestracja: 13 lut 2009 12:23

Re: Pytania do czarodziejów

Post autor: Torgen »

Czy bylaby mozliwosc wizowie zeby w kazdym miescie jedna karczme przerobic na miejsce gdzie nie mozna prowadzic walk? Chodzi mi o to ze np jak teraz expie, i wracam wypoczac to od razu lece do gildi. Do gildi nie kazdy ma wstep. Gdyby byla taka opcja z karczma to mozna by odpoczywac w karczmie a co za tym idzie bylaby mozliwosc nawiazania relacji z innymi graczami czy to gp, czy to inne gildie. Posiedziec, pogadac, piwo wypic. A nie chowac sie po katach bo ktos moze dobic. Od razu do osob ktore beda mowic o wykorzystywaniu tych miejsc do regeneracji podczas walk pvp. Do regeneracji sluzy masa miejsc, lacznie z gildiami, do tego dochodza ziola itd. Jak ktos bedzie chcial byc chamem i wykorzystywac to w takich celach to bedzie tak jak pewnie wykorzystuje mase bledow i luk w kodzie. Mi osobiscie takie miejsce ogolnodostepne i bezpieczne bardzo by sie przydalo.
Urisiel

Re: Pytania do czarodziejów

Post autor: Urisiel »

Czy istnieje szansa, że dodacie możliwość w ocenie cech jak wiele brakuje nam, gdy mamy jakąś cechę/cechy epickie/nadludzkie? Bo teraz podczas medytacji wyskakuje, że po prostu masz epicką siłę itp. Fajnie by było jakby to wyglądało jak na poprzednich lvlach - "Wydaje ci sie, ze bardzo duzo ci brakuje, zebys mogl wyzej ocenic swa siłę?" Po prostu lubię wiedzieć jakie mam konkretnie cechy, a nie sprawdzać to i testować pijąc np alkohol. A czekanie, aż wpadną mentale po jakimś tam czasie jest hmmm troszeczkę irytujące :)
Gruer
Posty: 116
Rejestracja: 09 lis 2011 19:12

Re: Pytania do czarodziejów

Post autor: Gruer »

Czy w związku ze zmianami dotyczącymi masowego dostępu do zawodów została zwiększona siła npców? (chodzi mi i o zwykłe "szeregowe mobki na expie" jak i te wyżej postawione w hierarchii) Odnoszę wrażenie że coś z czym sobie do tej pory spokojnie radziłem zaczyna sobie radzić ze mną... Czy to tylko wszechmocny random?
Awatar użytkownika
Trfog
Posty: 185
Rejestracja: 12 wrz 2010 19:00

Re: Pytania do czarodziejów

Post autor: Trfog »

Sa planowane rozszerzenia poziomow postaci? Obecna ilosc osob z legenda mnie przeraza. :P
Ellax
Posty: 65
Rejestracja: 14 lis 2012 21:28

Re: Pytania do czarodziejów

Post autor: Ellax »

Witam,
Zweryfikujcie proszę ilość pracy wymaganą do osiągnięcia poziomu "niejedno widział" w stosunku do poziomu "swoje przeżył". Mam wrażenie, że jest trochę nieproporcjonalnie.
Zawsze musi być jakiś cel, żeby odczuwało się chęć.
Hurio
Posty: 108
Rejestracja: 12 maja 2014 08:53

Re: Pytania do czarodziejów

Post autor: Hurio »

Witam.

Czy stary system zmiany zawodu na poprzedni nie zmienil sie?

Czyli mam obecnie zawod straznika, na ktory zostal poswiecony etat, zmieniam sobie zawod, powiedzmy na fanatyka, robie go na 100% poswiecajac etat.
Czy jesli za jakis czas fanatyk mi sie znudzi, bede mogl wrocic do zawodu straznika bez poswiecania etatu?

edit. Chcialbym tez spytac administracje co bylo zle w komendzie zaslon <kogos> przed grupa, czy naprawde byla ona tak zla lub wykorzystywana w niewlasciwy sposob ze grupowa zaslona zostala zmieniona imho w sposob az tak beznadziejny?

Z gory dzieki.

Pozdrawiam.

Ps. Jesli pytanie juz padlo, przepraszam.
Awatar użytkownika
Dahed
Posty: 33
Rejestracja: 17 lip 2014 10:53
Lokalizacja: Nuln

Re: Pytania do czarodziejów

Post autor: Dahed »

Czy ciągłe wahania umiejętności miecze pomiędzy: dobrze/znakomice są normalne i zależą od jakichś czynników, czy może to błąd w mojej postaci ?
Kreslin
Posty: 21
Rejestracja: 19 kwie 2015 22:06

Re: Pytania do czarodziejów

Post autor: Kreslin »

Witam
czy jest możliwe odzyskanie imienia, które ma status zarezerwowane?

Pozdrawiam
Creslin
Wooku
Posty: 4
Rejestracja: 07 cze 2014 16:21

Re: Pytania do czarodziejów

Post autor: Wooku »

Czy planowane jest jakieś "utrudnienie" dla młodych postaci przy rozpoczynaniu nowego zawodu? Nie mówię, że ma być super trudno, ale obecnie zdobycie masowego zawodu jest w mojej opinii trochę za proste. Niech gpeki pocieszą się trochę grą zanim przejdą na kolejny poziom. Mam namyśli zwiększenie wymaganego poziomu doświadczenia, aby otrzymać zawód. I też fajnie jakby zadania dla trenerów wróciły, chociażby stare autojoinowe przekodować.

Jeśli było to w planach to nie ma pytania.
Zablokowany