Pozostałe pytania

Forum Pomoc dla Początkujących.
Awatar użytkownika
Tercoral
Posty: 712
Rejestracja: 30 sty 2013 13:44

Re: Pozostałe pytania

Post autor: Tercoral »

Rozwiazaniem ostatecznym jest zabicie twojej postaci.
Hmm a ja myslalem, ze od tego zaczynaja...
Tęczowe serce... :oops:
Awatar użytkownika
Artak
Posty: 247
Rejestracja: 15 kwie 2015 16:40
Kontakt:

Re: Pozostałe pytania

Post autor: Artak »

Ehh ... to chyba jednak będę musiał się zapytać ile sobie życzą za taką licencję :) Albo przenieść się do świata wiedźmińskiego, bo tego jakoś lepiej znam :)
Gruer
Posty: 116
Rejestracja: 09 lis 2011 19:12

Re: Pozostałe pytania

Post autor: Gruer »

Skąpe krasnoludy powinny poszukać innych skąpych krasnoludów które pokażą im jak się bogacić :P
Awatar użytkownika
Artak
Posty: 247
Rejestracja: 15 kwie 2015 16:40
Kontakt:

Re: Pozostałe pytania

Post autor: Artak »

Gruer zgłaszasz się na ochotnika? :)
Gruer
Posty: 116
Rejestracja: 09 lis 2011 19:12

Re: Pozostałe pytania

Post autor: Gruer »

Jak w górach słychać brzęk monet to znak że ani chybi jakiś dusigrosz krasnoludzki coś knuje :) Tylko kolega pisze że światem Sapkowskiego się bardziej interesuje a to nie te góry :D Chociaż i tam paru niezłych wielbicieli mithrylu by się znalazło :P
Awatar użytkownika
Artak
Posty: 247
Rejestracja: 15 kwie 2015 16:40
Kontakt:

Re: Pozostałe pytania

Post autor: Artak »

Ja mówię, że świat imć Sapkowskiego bardziej znam, gdyż świat ów studiowałem, ale nie sądzę, żeby miało mi to przeszkodzić w poznaniu świata, który został stworzony zanim imć Sapkowski równowagi uczył się łapać na nocniku :mrgreen:
Yves
Posty: 121
Rejestracja: 04 sty 2015 16:47
Lokalizacja: Przypupek, peryferie Zadupia

Re: Pozostałe pytania

Post autor: Yves »

Haern pisze:Możesz też użyć komendy <wez wszystko z plecaka>. Będziesz miał wtedy przy sobie dwa plecaki - Arkadia reaguje (tzw. "parsowanie") zarówno na liczebniki porządkowe (pierwszy plecak, drugi plecak, piąta broń), na imiesłów "założony" (<wez wszystko z zalozonego plecaka>),

[...]

i dodatkowo (tylko do pojemników) - "swój", gdzie "swój" plecak każdy, który mamy w ekwipunku, w przeciwieństwie do tych, które leżą na ziemi (te nie są "swoje").
To wszystko jest w pomocy? Jakoś nie widzę, może źle szukam.
Po cóż Ci jad z ust sączyć? Czyż serce to nakazało?
Oczyść swe myśli dziecko, byś martwym za życia nie było.
Haern
Posty: 756
Rejestracja: 13 lut 2009 14:03

Re: Pozostałe pytania

Post autor: Haern »

Możliwe, że nie ma, a powinno się znaleźć. Dość pobieżnie przedstawia to pomoc pod komendą <?skladnia>.
Czasem ciężko z pozycji osoby, która od dawna gra w Arkadię, wymyślić, że początkujący grać może mieć problem z czymś, co dla starego gracza jest zupełnie intuicyjne. Stąd też dobrze, gdy takie kwestie pojawiają się na forum, mamy wtedy okazję uzupełnić tego typu braki.
Yves
Posty: 121
Rejestracja: 04 sty 2015 16:47
Lokalizacja: Przypupek, peryferie Zadupia

Re: Pozostałe pytania

Post autor: Yves »

Nigdy z tego nie korzystałem (swój, założony) bo nie wiedziałem, że istnieje coś takiego. A gram od dość dawna, choć nieczęsto. W każdym razie dobrze jakbyście to uzupełnilli. :)
Awatar użytkownika
Artak
Posty: 247
Rejestracja: 15 kwie 2015 16:40
Kontakt:

Re: Pozostałe pytania

Post autor: Artak »

Dobra, kolejne pytania (przejrzałem ? i wiki i nie mogę znaleźć).
1. Jak się wspina i pływa?
2. Jak się dostać do snotlingów przy winnicach w tilei? :)
ODPOWIEDZ