Komentarze do Pytan

Forum wieści z Arkadii.
Zurwen
Posty: 756
Rejestracja: 13 lut 2009 09:37

Re: Komentarze do Pytan

Post autor: Zurwen »

Dima: kup sobie porządny router. Ja mam jakiegoś modecoma, kiepścizna i nie trzyma więcej niż 3 kompy na raz. I mogę go łatwo zwiesić odpalając serwer irc, który daje dużo spamu na greeting.

Rafgart: W kupie miast neostrada to niestety jedyne wyjście. Nie ma żadnej konkurencji.
Do kontaktów z czarodziejami służy komenda ‚zglos’ (błąd/pomysl/mg).
Kharl
Posty: 9
Rejestracja: 22 mar 2009 21:07

Re: Komentarze do Pytan

Post autor: Kharl »

Niestety ja tez bylem skazany na neostrade i to w takim miescie jak wroclaw :/ poprostu nic innego praktycznie nie dochodzilo...
No i wlasnie niedwno mielismy taki sam problem z neonka ze rozlaczala conajmniej 10 razy dziennie, ale na bardzo krotko, wszystko dzialalo bez modemu, na routerze firmy TP-Link. Po zlozeniu 5 reklamacji w TP w koncu pofatygowal sie do nas jakis monter, stwierdzil ze faktycznie cos tam zle podpieli i sa jakies przebica po drodze czy cos takiego u nich w skrzynce. Dwa tygodnie pozniej i po kilku nastepnych wizytach fachowcow z TP neonka zaczela dzialac w koncu w miare stabilnie, teraz rozlacza nie czesciej niz raz na dwa dni :P
Awatar użytkownika
Ennyen
Posty: 235
Rejestracja: 14 lut 2009 22:33
Lokalizacja: Athel Loren

Re: Komentarze do Pytan

Post autor: Ennyen »

W firmie zwykly router adsl linksysa (np WAG54G2 za 200 zeta z wifi) na neostradzie obslugujacy kompy i przedewszystkim monitoring z rejestratora przez noip-org, neostrada nigdy nie spada (wylaczajac zaplanowane rozlaczenia). Konfiguracja automatyczna z plyty cd ze skryptem dla tepsy. Wywalcie to co tepsa daje i kupcie byle jaki porzadny router ;)
Awatar użytkownika
Enefghar
Posty: 202
Rejestracja: 12 lut 2009 21:42
Lokalizacja: Actiontown

Re: Komentarze do Pytan

Post autor: Enefghar »

Ja mam AirLive ADSL i mialem to samo. Przy tepsowym modemie wszystko hulalo, a jak rozbilem na dwa kompy to sie zaczelo krzaczyc. Po jednym telefonie i wizycie monterow wszystko wrocilo do normy... Musieli cos zmienic na centrali bo przebitke robilo.
Polelfka namysla sie nad czyms, cichutko szumiac.
Torgen
Posty: 405
Rejestracja: 13 lut 2009 12:23

Re: Komentarze do Pytan

Post autor: Torgen »

Jezeli chodzi ci o srednia inteligencji to jest nas zdecydowanie za malo. Jako elita powinnismy niesc swiatlo, ale malo nas, oj malo i nie wszedzie docieramy. Stad tez pewnie tego typu pytania.
Gniot
Posty: 612
Rejestracja: 13 lut 2009 09:57

Re: Komentarze do Pytan

Post autor: Gniot »

Re Cird:
Moze odrazu zglos pomysl zeby byl limit na logowanie dla elitarek zalezny od ilosci zalogowanych graczy z zawodami masowymi. I tak zeby w czasie rzeczywistym MUD to sprawdzal i wywalal nadmiar ztkow/zakonow/tw :)
2011.04.01
Gniot Adiutant Kapitana Kompanii Gryfa, Walczacy z Wiatrakami, Miecznik z
Paweza, Naczelny Madrala Arkadii, Ogr o Elfich Uszach, Elf o Ogrzym
Rozumku, Zastepca Szefa Muminkow z Obozu Najemnikow, Arcydzielo
Sztuki Cukierniczej
Awatar użytkownika
Xion
Posty: 180
Rejestracja: 12 lut 2009 21:10
Lokalizacja: Opole

Re: Komentarze do Pytan

Post autor: Xion »

Nie nie, to nie tak. Raczej chodzi o to, żeby oni się nie mogli logować, jak on jest lognięty. W zasadzie myślę, ze dobrze by było, aby na czas logowania Cirda zabłokować możliwość grania wszystkim silniejszym od niego postaciom. W końcu to nie fair, żeby nie można było sfragować każdego, kto się nawinie.
Życie jest sumą przypadków.
Dima
Posty: 30
Rejestracja: 09 kwie 2009 14:50

Re: Komentarze do Pytan

Post autor: Dima »

Cird, ja ci moge odpowiedziec. Nie nie jest. Ale to nie znaczy ze cos z tym zrobia.
Awatar użytkownika
Ennyen
Posty: 235
Rejestracja: 14 lut 2009 22:33
Lokalizacja: Athel Loren

Re: Komentarze do Pytan

Post autor: Ennyen »

Yalom w pytaniach: Najlepiej wojna z automatu wywolywana przez mg! Litosci, wiem ze sezon ogorkowy w pelni, ale daj juz spokoj...
Awatar użytkownika
Swan
Posty: 76
Rejestracja: 16 mar 2009 14:32
Lokalizacja: Glasgow

Re: Komentarze do Pytan

Post autor: Swan »

Gniot, Enefghar:
Czepiacie sie Cirda - zapraszam do zlej strony, sprobujecie - sami ocenicie.

Torgen:
Jak jestem w zlej stronie, tak sie z Toba zgodze, ale nie zaprzeczysz, ze nas tez jest malo, i tez powinnismy miec jakies boosty.
Nigdy nie jest za pozno, by odkryc samego siebie...
ODPOWIEDZ