Pytania do Czarodziejów

Archiwum zamkniętych tematów.
Awatar użytkownika
Paulie
Posty: 527
Rejestracja: 12 lut 2009 21:15
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Paulie »

Moje pytanie jest zwiazane z "traceniem kontaktu z rzeczywistocia". Podejrzewam, ze zostalo to wprowadzone, by osoba ktorej padnie net, nie odniosla zadnych strat. Niestety, aktualnie po padzie neta postac jest traktowana, jakoby gracz mial nad nia kontrole i nie znika. Natomiast, system ten doskonale sie sprawdza gdy zamkniemy sobie clienta mudowego lub sie rozlaczymy. No i czesc ludzi stosuje to do spokojnego przeplywania sobie statkiem etc.

Moje pytanie zatem: Czy administracja planuje jakies zmiany w tym systemie? Glownie chodzi mi o tracenie kontaktu, podczas padu netu, gdyz aktualnie postac sklada sie razem z nim ;-).

Re down:
No nic, trudno. Dziekuje za odpowiedz.
Ostatnio zmieniony 28 lut 2009 10:37 przez Paulie, łącznie zmieniany 2 razy.
Great things are possible when one man's wisdom and an hour's effort are combined.
A sound offense has the power of roaring water, it fills every hole in an opponent's defenses.


<@thran> jakby postac miala byc odbiciem gracza sin gralby w kz
Vaxon
Posty: 44
Rejestracja: 13 lut 2009 12:11

Re: Pytania do Administracji

Post autor: Vaxon »

Ta sprawa już była omawiana na starym forum. Nie da się niestety tego rozwiązać.

Proponuję poszukać na twoj.net dlaczego nie jest to możliwe.
Vaxon Gernstein
Vortel
Posty: 12
Rejestracja: 13 lut 2009 05:39

Re: Pytania do Administracji

Post autor: Vortel »

Witam,

Kod: Zaznacz cały

Schludny zwinny oficer silnym ciosem nietypowej polksiezycowatej halabardy oglusza Sandera.
Schludny zwinny oficer dosc nieporadnym ciosem nietypowej polksiezycowatej halabardy probuje cie ogluszyc. Nie dajesz sie jednak zaskoczyc swojemu przeciwnikowi.
Schludny zwinny oficer lekko rani cie nietypowa polksiezycowata halabarda, trafiajac cie w lewe ramie.
Uciekles schludnemu zwinnemu oficerowi.
Wraz z Sanderem, Margit i Krespem podazasz za Arafem na wschod.
Nie wiem czy to blad, ale wyglada to tak jakby oficer wyprowadzal 3 ciosy w plecy. Czy moglbym prosic o odpowiedz i wyjasnienie?

Doskonale wiesz zarowno, ze jest to blad, jak i ze trzeba go zglosic na Arkadii. Zgadywanie po broni o jakiego npca chodzi naprawde nie jest zbyt wygodne.
Miejmy nadzieje, ze to bylo spowodowane dlugim okresem od ostatniej apokalipsy, bo wyglada nieprzyjemnie.

Rafgart


Akurat nie bylem pewny, co do bledu, bo moglo sie okazac, ze to spec kodowany niezaleznie. Ciezko zglosic blad w gwardii, ktora bije moja postac, dlatego spytalem tutaj. Npce byly z Quenelles. (Chociaz wydaje mi sie, ze to blad w standardzie tego ogluszania u oficerow w Imperium, bo pewne podobne rzeczy zdarzaly sie w przeszlosci np. wchodzenie ogluszania nim w ogole npce zaczely zadawac ciosy i jeszcze przed ich okrzykami etc). Nie walcze dosc czesto z gwardia, by moc sie obiektywnie wypowiedziec.
Kagain
Posty: 122
Rejestracja: 16 lut 2009 13:23
Lokalizacja: Szczecin

Re: Pytania do Czarodziejów

Post autor: Kagain »

Czy możliwe jest wprowadzenie jakiegoś ograniczenia czasowego (np. minimum 1-2 minuty) między śmiercią a respawnem NPCów, przynajmniej tych mocniejszych?


PS: Tak, płaczę gdyż padłem razem z 6 innymi osobami bo pewien NPC z blokiem pojawił się chwilę po tym jak go zabiliśmy i niektórzy z drużyny byli nawet ledwo żywi :)

Nie jest mozliwe.

Rafgart
Gislan
Posty: 17
Rejestracja: 13 lut 2009 14:36

Re: Pytania do Czarodziejów

Post autor: Gislan »

Witam
Mam takie pytanko dotyczace klubu obiezyswiatow. Po kilku prostych testach uzyskalem niemal pewnosc ze postepy rosna o wiele szybciej w Imperium niz w Isthar. Przy pokonaniu podobnej trasy w Imperium mialem male postepy, w Isthar zdazalo mi sie po przebyciu dalekiej podrozy nie miec zadnych postepow nawet nieznacznych. Chcialem sie zapytac czy jest to blad, czy tez celowe dzialanie ?
Pozdrawiam.
Gislan.

Nie ma takiej zaleznosci.

Rafgart
Awatar użytkownika
Rotkiv
Posty: 176
Rejestracja: 12 lut 2009 22:32

Re: Pytania do Czarodziejów

Post autor: Rotkiv »

Pytanie odnosnie pochodzenia.

Zawsze bylo tak ze mozna bylo je zmienic. Zminilo sie cos?

Krotkowlosy elegancki mezczyzna kreci powoli glowa.
Krotkowlosy elegancki mezczyzna mowi: Nie jestes w stanie wyrzec sie swego obecnego pochodzenia.

Nie jest to sprawa umiejetnosci jezyka, poniewaz Reikspiel znam Mistrzowsko.

Mozna zmienic, ale nie mozna skakac pomiedzy pochodzeniowkami, jest ograniczenie czasowe.

Rafgart
Naan
Posty: 2
Rejestracja: 16 lut 2009 14:01

Re: Pytania do Administracji

Post autor: Naan »

Ja mam nastepujace pytanie, wynikajace z czystej ciekawosci. :)
Jakie sa obecnie pryiorytety administracji? Nad czym pracujecie najintensywniej i mnie wiecej w ilu procentach jest to juz ukonczone?
Domyslam sie ze jedna z takich rzeczy jest wyspa startowa. A pozostale?

Z gory dziekuje za zaspokojenie ciekawosci ;)

Tak jak juz informowalismy bedzie zmieniamy system zadan. Wiele jego elementow jest juz gotowych i za jakis czas beda pewnie wprowadzane testowo do swiata.

Rafgart
Gomil
Posty: 15
Rejestracja: 14 lut 2009 20:43

Re: Pytania do Czarodziejów

Post autor: Gomil »

Witam mam takie pytanie.
Mianowicie jakie opcje ma postac gp na zrobienie zawodu bojowego
( pomijajac zawody Aj) obecnie na Arkadii? Czy jedynym sposobem jest przystapienie do stowarzyszenia i otrzymania w ten sposob etatu?
Pozdrawiam Gom.
Awatar użytkownika
Kasmir
Posty: 23
Rejestracja: 18 lut 2009 16:05
Lokalizacja: Szczecin

Re: Pytania do Czarodziejów

Post autor: Kasmir »

Gislan pisze:Witam
Mam takie pytanko dotyczace klubu obiezyswiatow. Po kilku prostych testach uzyskalem niemal pewnosc ze postepy rosna o wiele szybciej w Imperium niz w Isthar. Isthar zdazalo mi sie po przebyciu dalekiej podrozy nie miec zadnych postepow nawet nieznacznych.
Przyłączam się do pytania. Przebiegłem trasę Novi -> Maribor -> Mahakam -> Daevon -> Val -> Rinde -> Novi na włączonych długich opisach lokacji + poruszałem się stosunkowo wolno (jedna lokacja na 3-5 sekund). Po każdym z miast chwilę pochodziłem i zebrałem jeszcze zioła niedaleko Wyzimy i Novi. Po takiej małej wycieczce (nie używałem dyliżansów ani statków) ciągle miałem nieznaczne postępy w obieżyświatach.

To jakiś błąd czy celowe utrudnienie "obexpienia"?

EDIT: Nie mam już od jakiegoś czasu elementarza, więc to raczej nie to.
"Jam jest częścią tej pradawnej siły, która wiecznie zła pragnąc, wiecznie czyni dobro"
Awatar użytkownika
Reyward
Posty: 22
Rejestracja: 07 lut 2009 11:06
Lokalizacja: Wyspa Thanedd

Re: Pytania do Czarodziejów

Post autor: Reyward »

Gomil pisze:Witam mam takie pytanie.
Mianowicie jakie opcje ma postac gp na zrobienie zawodu bojowego
( pomijajac zawody Aj) obecnie na Arkadii? Czy jedynym sposobem jest przystapienie do stowarzyszenia i otrzymania w ten sposob etatu?
Pozdrawiam Gom.
Aktualny system zdobywania zawodow na Arkadii w sposob dosc wyczerpujacy opisuje notka na wiesciach dostepna z poziomu arkadii pod komenda: wiesci 94.
The master programmer moves from program to program without fear. No change in management can harm him. He will not be fired, even if the project is cancelled. Why is this? He is filled with Tao.
Zablokowany