Nowe płacze na magów

Forum wieści z Arkadii.
Coronius
Posty: 778
Rejestracja: 13 lut 2009 22:45

Re: Nowe płacze na magów

Post autor: Coronius »

Nożownikiem zabiłem kiedyś gracza ze złej, bo trafił się dobry spec i nie mówię o specu z ukrycia tylko normalnie w walce. Widziałem jak tw jednym specem ściąga rycerza zakonnego o 2 kondycje. Myślisz, że przy waszym starym mnożniku i magicznym dwuręcznym toporze nie dałoby rady zabić kogoś z rannego?

edit: a przy okazji nie zastanawia Cie, że ten spec został ucięty niedługo po tej akcji, oraz że jednak sporo osób nawet nie wiedziało, że istnieje, bo nie miało znajomego wiza?
Ostatnio zmieniony 05 kwie 2015 10:13 przez Coronius, łącznie zmieniany 1 raz.
Bianik
Posty: 29
Rejestracja: 04 lis 2014 16:44

Re: Nowe płacze na magów

Post autor: Bianik »

A teraz, jak to mawiał Jezus w Kanie Galilejskiej, coś z zupełnie innej beczki:

Chciałem podziękować wizowi (wizom?) za szybkie i pozytywne rozpatrzenie mojej prośby dotyczącej postaci :mrgreen:
Larius
Posty: 145
Rejestracja: 09 paź 2011 12:05

Re: Nowe płacze na magów

Post autor: Larius »

Coronius prawda jest taka, ze nikt z nas nie jest swiety. Nie bede ci wypominal, bo nigdy nie mialem tego w zwyczaju, ale pozdrawia GP 5/6 lat wstecz. :) (juz pewnie nawet nie pamietasz, ale moze spam rozwscieczonego 13latka cos ci mowi na placu w Campogrottc) Ale to bylo dawno i jak o tym pomysle teraz to nawet sie usmiecham, bo moja postac zyla zemsta sporo czasu. :D

Wesolych Swiat. :)
[19:03] <hard2kill> tak wiec jesli Tharra denerwuje moja sygnaturka
[19:03] <hard2kill> to sie ciesze, ze jest kolejny powod, zeby sie powiesil
[19:03] <hard2kill> z wkur***a
[19:03] <hard2kill> ;d
Coronius
Posty: 778
Rejestracja: 13 lut 2009 22:45

Re: Nowe płacze na magów

Post autor: Coronius »

Większość z nas nie kreuje się też na elitarnych i przy okazji ofiary zmowy spiskowej, która ma im odebrać niezbędne zabawki.

Daj datę, to jak będę w domu, to sprawdzę logi.
Awatar użytkownika
Einholt
Posty: 158
Rejestracja: 15 lut 2009 15:29

Re: Nowe płacze na magów

Post autor: Einholt »

Coronius pisze:Myślisz, że przy waszym starym mnożniku i magicznym dwuręcznym toporze nie dałoby rady zabić kogoś z rannego?

edit: a przy okazji nie zastanawia Cie, że ten spec został ucięty niedługo po tej akcji, oraz że jednak sporo osób nawet nie wiedziało, że istnieje, bo nie miało znajomego wiza?
Widziales, zeby zabil? Jak nie widziales to po co gadasz? Nie rozumiem. Ja z nimi walczylem troche i nie zauwazylem takiej sytuacji. Spec tez nie zostal uciety 'niedlugo', bo osobiscie zglaszalem to kilka razy.
Coronius
Posty: 778
Rejestracja: 13 lut 2009 22:45

Re: Nowe płacze na magów

Post autor: Coronius »

Mnie osobiście Grouth z jednoręcznego topora zdjął o 2 kondychy już po przejściu do MC, więc pytanie znów: skoro masowiec mógł na spokojnie pacnąć wroga o 2,5 kondycji z niemagicznej broni, to czy elitarek z magicznym dwurękiem nie mógłby wycisnąć 3?
Awatar użytkownika
Einholt
Posty: 158
Rejestracja: 15 lut 2009 15:29

Re: Nowe płacze na magów

Post autor: Einholt »

Przez kilka lat grania w MC nie widzialem takiej sytuacji poza wspomnianym opalem i za wyjatkiem starej zakonnej szarzy. Co wiecej przez kolejne 6 lat gralem rycerzem i nigdy nie zdjalem innej postaci o wiecej niz 2 kondycje specem. Mimo to, wiem, ze Ty i tak wiesz swoje i nawet jak z tych wszystkich lat wrzuce logi, nadal bedziesz wiedzial lepiej.


BTW. Jako ze temat zostal zamkniety. Rotkiv ta zmiana chyba poszla w dobra strone jezeli spojrzec na Straz Krain. Gdyby tak MC i OK wyrazili chec 'nie tepienia' na sile osob z szarfa, moglo by sie ciekawie temat podniesc.
Jasko
Posty: 71
Rejestracja: 06 sty 2012 11:17

Re: Nowe płacze na magów

Post autor: Jasko »

Coronius: to przy okazji przeszukaj logi z czasow gdy do komanda sie starales i policz ile gp zabiles na feluce do Daevon. Takich, do ktorych zabicia z rannego nie potrzebny byl zaden magiczny topor.
Torgen
Posty: 405
Rejestracja: 13 lut 2009 12:23

Re: Nowe płacze na magów

Post autor: Torgen »

Czyli teraz Coronius mowisz ze jednak sie nic takiego nei zdarzylo, ale MOGLO sie zdarzyc? Co jeszcze wymyslisz? Spec z opala zostal obciety po zgloszeniu przez KGKSy. Nie ty zglosiles, nie ty widziales, nie bylo cie nawet w okolicy ale masz pewnosc w swoich przekonaniach. Ja slyszalem ze non stop na auto goniles. Moglbym miec na to nawet logi, znajomy znajomego kiedys byl przy tym jak kogos na auto goniles po trakcie.
Awatar użytkownika
Tercoral
Posty: 712
Rejestracja: 30 sty 2013 13:44

Re: Nowe płacze na magów

Post autor: Tercoral »

A ja sie tak spytam co kogo obchodzi ze ktos kiedys sciagna toporem o 2 kondycje. Zaraz przyjdzie modera i zamknie temat.
Tęczowe serce... :oops:
Zablokowany