Prima Aprilis 2015 ?

Forum wieści z Arkadii.
Torn
Posty: 80
Rejestracja: 18 lis 2013 10:16

Re: Prima Aprilis 2015 ?

Post autor: Torn »

Wielkie dzięki dla wizów i graczy!
Nigdy wcześniej bytowanie wewnątrz fiacika nie sprawiło mi takiej frajdy. :D
Tintin++ mud client
Awatar użytkownika
Nazira
Posty: 199
Rejestracja: 12 lut 2012 01:11

Re: Prima Aprilis 2015 ?

Post autor: Nazira »

Wielkie podziękowania dla wizów, za to że im się chciało zapewnić nam zabawę i frajdę... i to nie byle jaką :). Za mantikory, kurczaki (dopadnę Cię cholero :P), dresy, różdżki, fiaty i wielkie pantalony Vesny :P.
I oczywiście dla wszystkich, z którymi się świetnie bawiłam - Arkadyjczycy są jednak nienormalni, w jak najbardziej pozytywnym sensie tego słowa. :twisted:

Mam nadzieję, że do zobaczenia za rok :)
Nazira z Val'Kare, Zarzadczyni Zajazdu 'Bialy Kiel', Naczelna Wiedzma 'Bialego Kla', smoczyca.<3
Awatar użytkownika
Lindarion
Posty: 7
Rejestracja: 13 mar 2009 23:17

Re: Prima Aprilis 2015 ?

Post autor: Lindarion »

Również dziękuję za miłą podróż w czasie. Co prawda mogłem skorzystać tylko z zabawy w godzinach przedpołudniowych, ale i tak było wesoło.

Dzięki wszystkim walczacym, uciekającym, ginącym i robiącym mnóstwo dziwnych rzeczy.

ps. Narienne! ślub zamówiony, obrączki wybrane a kapłan ponoć już po apokalipsie się odrodził. Nie pozwólmy, by burze arkadyjskie i inne niedogodne okoliczności przekreśliły to piękne postanowienie! ;)
Inka
Posty: 6
Rejestracja: 16 mar 2015 11:24

Re: Prima Aprilis 2015 ?

Post autor: Inka »

Lindarion, Narienne, jak bierzecie slub to ja chce byc druhna! Koniecznie!

A impreza naprawde byla super :) Nie udalo mi sie co prawda zdarzyc zmutowac, ale ciekawe bylo przetestowanie co mozna robic jako wyznawca zlych mocy ;) Super! Wielkie, wielkie dzieki dla wszystkich.
Inka JestemTakaUrocza, bezmajtka
Morholt
Posty: 127
Rejestracja: 26 wrz 2009 21:41
Lokalizacja: Warszawa

Re: Prima Aprilis 2015 ?

Post autor: Morholt »

Serdeczne podziekowania dla wizow za organizacje, dla graczy za swietna zabawe i dla wszystkich uczestnikow walk o wyspe slubow!

No i dla ekipy Hunvika co wyciagala magiki :P
Narienne
Posty: 4
Rejestracja: 23 sie 2014 20:28

Re: Prima Aprilis 2015 ?

Post autor: Narienne »

Inka pisze:Lindarion, Narienne, jak bierzecie slub to ja chce byc druhna! Koniecznie!

A impreza naprawde byla super :) Nie udalo mi sie co prawda zdarzyc zmutowac, ale ciekawe bylo przetestowanie co mozna robic jako wyznawca zlych mocy ;) Super! Wielkie, wielkie dzieki dla wszystkich.
Lindarion to jak widać uciekający pan młody 8-) . Kryzysowy, dopołudniowy narzeczony. A poza tym podpisuje się pod całym postem ;)
Dziękuję wizom za ogrom pracy!
Yves
Posty: 121
Rejestracja: 04 sty 2015 16:47
Lokalizacja: Przypupek, peryferie Zadupia

Re: Prima Aprilis 2015 ?

Post autor: Yves »

Ktoś byłby miły na tyle by wrzucić logi, dla tych których nie było (konkretnie mnie)? :)
Po cóż Ci jad z ust sączyć? Czyż serce to nakazało?
Oczyść swe myśli dziecko, byś martwym za życia nie było.
Awatar użytkownika
Lindarion
Posty: 7
Rejestracja: 13 mar 2009 23:17

Re: Prima Aprilis 2015 ?

Post autor: Lindarion »

Narienne pisze:
Inka pisze:Lindarion, Narienne, jak bierzecie slub to ja chce byc druhna! Koniecznie!

A impreza naprawde byla super :) Nie udalo mi sie co prawda zdarzyc zmutowac, ale ciekawe bylo przetestowanie co mozna robic jako wyznawca zlych mocy ;) Super! Wielkie, wielkie dzieki dla wszystkich.
Lindarion to jak widać uciekający pan młody 8-) . Kryzysowy, dopołudniowy narzeczony. A poza tym podpisuje się pod całym postem ;)
Dziękuję wizom za ogrom pracy!
Czuje się niesprawiedliwie oceniony. Fakt, może trochę kryzysowy i z braku laku, ale nie ja uciekałem od ślubnego kobierca. Po prostu nam odebrano tą niepowtarzalną okoliczność ;) Ale nie zmienia to faktu, że bawiłem się fajnie, beztrosko i z głupkowatym uśmiechem na ustach :)
Awatar użytkownika
Irelia
Posty: 55
Rejestracja: 18 lut 2013 10:26
Lokalizacja: Kraków

Re: Prima Aprilis 2015 ?

Post autor: Irelia »

Irelia, Niesmiala Pakerka z Miejskiej Silowni, czlowiek.
ODPOWIEDZ