Komentarze do pytań do czarodziejów

Forum wieści z Arkadii.
Awatar użytkownika
Kherith
Posty: 25
Rejestracja: 17 mar 2015 11:31
Lokalizacja: Karond Kar

Re: Komentarze do pytań do czarodziejów

Post autor: Kherith »

Bo to był tak naprawdę jeden zawód, więc żadne niedopatrzenie.
Nawet rozpoczynając szkolenie u jednego trenera, można było trenować u dwu pozostałych również.

Jak komuś zawód nie pasuje, to co za problem zmienić? Zdaje się, że teraz to od ręki.
Barmar
Posty: 9
Rejestracja: 14 maja 2009 21:34

Re: Komentarze do pytań do czarodziejów

Post autor: Barmar »

Tutaj, myślę, o staż się rozbija. Jak ktoś miał zmaxowany ten zawód AJ, to pewnie teraz może całkiem sporo wytrenować odpowiedniego zawodu masowego.
Hurio
Posty: 108
Rejestracja: 12 maja 2014 08:53

Re: Komentarze do pytań do czarodziejów

Post autor: Hurio »

Kherith pisze:Bo to był tak naprawdę jeden zawód, więc żadne niedopatrzenie.
Nawet rozpoczynając szkolenie u jednego trenera, można było trenować u dwu pozostałych również.

Jak komuś zawód nie pasuje, to co za problem zmienić? Zdaje się, że teraz to od ręki.
Moze i jeden zawod, ale kazdy z nich mial swoje oddzielne ograniczenia rasowe, i korzystanie z wszystkich trzech trenerow nie bylo mozliwe. Nikt poza halflingami czy ludzmi nie mogl korzystac z trenerow milicjantow redanskich i halfinskich.
Awatar użytkownika
Hiof
Posty: 104
Rejestracja: 25 gru 2011 20:33

Re: Komentarze do pytań do czarodziejów

Post autor: Hiof »

Ja mialem dawno skonczony zawod strazy gorniczej zmieniony na legioniste.
Mimo to trener po zmianach kaze mi czekac na nastepne treningi.
Tak jakby nabity staz sie nie liczyl. Moze zmieni sie to po apokalipsie.
Hurio
Posty: 108
Rejestracja: 12 maja 2014 08:53

Re: Komentarze do pytań do czarodziejów

Post autor: Hurio »

Hiof pisze:Ja mialem dawno skonczony zawod strazy gorniczej zmieniony na legioniste.
Mimo to trener po zmianach kaze mi czekac na nastepne treningi.
Tak jakby nabity staz sie nie liczyl. Moze zmieni sie to po apokalipsie.
Pamietaj ze AJ stanowil jedynie 25% zawodu masowego.
Jasko
Posty: 71
Rejestracja: 06 sty 2012 11:17

Re: Komentarze do pytań do czarodziejów

Post autor: Jasko »

Moje pytanie wynika stad ze nigdy nie mialem inklinacji zeby straznikiem grac, przyzwyczailem sie do grania z tarcza i mieczem az tu nagle dowiaduje sie ze od dzisiaj bede biegal z dwurecznym drzewcem i jeszcze mam sie z tego cieszyc. Owszem, moglbym sobie zmienic zawod, ale wiazaloby sie to chyba z ponownym nabijaniem stazu od zera (tak zakladam, gdyby ktos sie w tej kwestii wypowiedzial to byloby milo), ponownie musialbym trenowac miecze, ktore juz mialem wytrenowane, utopic kase na speca - generalnie kilkanascie tygodni z glowy, tylko dlatego ze ktos wymyslil ze milicjant bretonski ma byc straznikiem.
Awatar użytkownika
Hiof
Posty: 104
Rejestracja: 25 gru 2011 20:33

Re: Komentarze do pytań do czarodziejów

Post autor: Hiof »

Czyli AJotowy staz to tylko maxymalnie jakas czesc stazu masowego zawodu?
Hurio
Posty: 108
Rejestracja: 12 maja 2014 08:53

Re: Komentarze do pytań do czarodziejów

Post autor: Hurio »

Jasko pisze:Moje pytanie wynika stad ze nigdy nie mialem inklinacji zeby straznikiem grac, przyzwyczailem sie do grania z tarcza i mieczem az tu nagle dowiaduje sie ze od dzisiaj bede biegal z dwurecznym drzewcem i jeszcze mam sie z tego cieszyc. Owszem, moglbym sobie zmienic zawod, ale wiazaloby sie to chyba z ponownym nabijaniem stazu od zera (tak zakladam, gdyby ktos sie w tej kwestii wypowiedzial to byloby milo), ponownie musialbym trenowac miecze, ktore juz mialem wytrenowane, utopic kase na speca - generalnie kilkanascie tygodni z glowy, tylko dlatego ze ktos wymyslil ze milicjant bretonski ma byc straznikiem.
Jesli szybko zmienisz na jakis zawod z mieczami, to duzo bulic nie bedziesz (tu nie wiem jak szybko umiejetnosci spadaja). A jesli juz to stracisz jedynie 6 tygodni stazu (liczac ze przed zmianami miales pelny AJ). Osobiscie przy zmianie zawodu, nie musialem trenowac speca majac go ja pare %. Wiec wcale tak duzo nie stracisz.

@Hiof: tak, dokladnie 25% zawodu masowego.
Zurwen
Posty: 756
Rejestracja: 13 lut 2009 09:37

Re: Komentarze do pytań do czarodziejów

Post autor: Zurwen »

Jasko pisze:Moje pytanie wynika stad ze nigdy nie mialem inklinacji zeby straznikiem grac, przyzwyczailem sie do grania z tarcza i mieczem az tu nagle dowiaduje sie ze od dzisiaj bede biegal z dwurecznym drzewcem i jeszcze mam sie z tego cieszyc. Owszem, moglbym sobie zmienic zawod, ale wiazaloby sie to chyba z ponownym nabijaniem stazu od zera (tak zakladam, gdyby ktos sie w tej kwestii wypowiedzial to byloby milo), ponownie musialbym trenowac miecze, ktore juz mialem wytrenowane, utopic kase na speca - generalnie kilkanascie tygodni z glowy, tylko dlatego ze ktos wymyslil ze milicjant bretonski ma byc straznikiem.
Możesz zaryzykować zgłoszenie do MG, nie wiem jakie jest stanowisko AoP w tej sprawie, ale zapytać nie zaszkodzi.
Do kontaktów z czarodziejami służy komenda ‚zglos’ (błąd/pomysl/mg).
Awatar użytkownika
Godar
Posty: 309
Rejestracja: 07 mar 2009 17:46
Lokalizacja: Kraków

Re: Komentarze do pytań do czarodziejów

Post autor: Godar »

Jasko, dostałeś za darmo porządny zawód masowy, o który dawniej trzeba było się długo starać i jeszcze płaczesz... W dupach się poprzewracało od tego dobrobytu...
ODPOWIEDZ